Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Łyski

Gdzie Rezydują Radzieckie Zegarki czyli...

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Wrocławskich bywalców. Wiem taniej i więcej już było, ale chciałbym cztery litery jutro rano gdzieś ruszyć :D

Świebodzki, Młyn czy gdzieś indziej jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddelegowany mnie do pracy w okolicy Radomia, czy ktoś jest na stanie podpowiedzieć gdzie udać się na łowy w Radomiu, Pionkach, Kozienicach ewentualnie Szydłowcu, Skarżysku kamiennej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Wrocławskich bywalców. Wiem taniej i więcej już było, ale chciałbym cztery litery jutro rano gdzieś ruszyć :D

Świebodzki, Młyn czy gdzieś indziej jeszcze?

Na świebodzkim da się coś trafić? Byłem ze trzy razy to nic nie trafiłem oprócz casio dw-7200. Z ruskich to tam za bardzo nie widziałem chyba że jakieś rzeczy typu brzytwy itp. Raz miałem tam sytuacje że facet sprzedawał zegarki, ale on mi ich nie pokaże bo on zna się na ludziach bo Ja i tak nic nie kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek planuje odwiedzić okolice Trójmiasta, jest jakieś miejsce gdzie mogę trafić na zegarki? Targ itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

W Gdańsku bieda, podejrzewam że w Sopocie podobnie. Nie wiem jak jest w Gdyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh szkoda :( a myślałem, że kupię sobie jakąś pamiątkę ;) To gdzie te wszystkie piękne zegarki kupujecie ? Tylko internet? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Niestety tylko internet mi zostaje. Czasami, ale bardzo rzadko jakiś zegarmistrz coś tam wygrzebie spod lady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś może ostatnio w Słomczynie na giełdzie która jest w miejsce samochodowej? Są tam jakieś zegarki i inne starocia?


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś może ostatnio w Słomczynie na giełdzie która jest w miejsce samochodowej? Są tam jakieś zegarki i inne starocia?

 

Staroci sporo - stare krzesła, dywany, nawet stare wieko od szamba widziałem :D:D:D A jak już będziesz stamtąd wracał to wstąp do mnie na kawę - będziesz miał po drodze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie się coś działo w ostatni weekend sierpnia w Puławach, Kazimierzu Dolnym lub w Radomiu? Kogoś może coś doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Panie i Panowie gdzie w Krakowie można znaleźć zegarki. Jutro lecę do stolicy Małopolski i może znajdzie się chwila żeby poszperać tu i tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Hej Towarzystwo

 

17 września jedna z większych imprez ze starociami na południu Polski - jarmark na byłej granicy polsko-czeskiej Chałupki-Bohumin.

Zegarków jest też trochę, ale ...czeskich jak na lekarstwo.

Warto pojawić się wcześnie rano. Do tego dobre jedzonko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to ostatnia sobota i niedziela września w Jeleniej Górze wielka giełda staroci - odbywa się raz w roku i obejmuje cały stary rynek i ulice poboczne - jedna 1 Maja to ciągnie się ze 2 km same stoiska - sporo rupieci ale zegarków tak se 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

320 km   ;)

524km najszybszą trasą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

524km najszybszą trasą :(

587 km... I weź tu mieszkaj na wschodzie :(

A Jelenia Góra 650 km... Może jest coś bliżej?

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Jeleniej mam 7km :)  a do Chałupek może pocisnę - zobaczę jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 99km do Chałupek, obecnie 35km do Bytomia, kiedyś 200m. Śląsk to jednak dobra lokalizacja :)

Warto tam jechać, czy towaru mało, a ceny z kosmosu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Szczerze Paweł Bury, to ...aż takie Eldorado to nie jest, by warto te 300 z hakiem robić ;-)

Robiłem i w zeszłym roku trasę w Twoje okolice i w tym roku Karpacz i z powrotem. Powiem, że i podróż A4 zawsze mnie rozwala kolejkami do punktów opłat, a opłotkami przez Świdnicę i Kamienną Górę jak wracałem na sportowym zawieszeniu w mietku, to myślałem, że plomby mi wypadną ;-)

 

@Wolf - jest zegarków trochę, ale ceny sensowne dopiero za drugim i trzecim okrążeniem można wydusić ze sprzedawców.

Ostatni jarmark na jesieni i każdy chce zimę przeżyć ;-)

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy we Wielkopolsce są jakieś bazarki z radzieckimi zegarkami ktoś coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas generalnie straszna lipa :( Są takie miejsca, np stara rzeźnia na Garbarach albo giełda staroci w Baszkowie, czasami coś w Czaczu (chyba najgorsze miejsce) ale wszędzie to handlarze - drogo, kiepsko (z obsługą, ze stanami, z ofertą). Raczej najlepiej połazić po lokalnych bazarkach 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, coś wie na temat giełdy staroci w Radomiu (w centrum M1)? Jest warto się tam wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w Kujawsko-Pomorskim są jakieś warte odwiedzenia giełdy staroci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, coś wie na temat giełdy staroci w Radomiu (w centrum M1)? Jest warto się tam wybrać?

Jak byś był w Radomiu to daj znać jak było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.