Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Łyski

Gdzie Rezydują Radzieckie Zegarki czyli...

Rekomendowane odpowiedzi

Tak trafiłeś w 100%To towary spod tzw.lady.W środowisku zegarkowym jestem dobrze znany i ja dobrze znam ludzi od zegarków i więc tak to się kręci.Jeden ma 20 ruskich,a inny 5 szwajcarów.

Tak zgadza się zbierają zegarki z całego tygodnia,miesiąca i mi je sprzedają.Co ja robię z zegarkami nie sprzedaje zostawiam dla siebie.

ehh.. kasta... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - wiem że bedzie nie łatwo o podpowiedź ale może.

Wybieram sie w ten weekend do Lippstadu kolo Dortmundu, gdzie w Niemczech można uderzyć po stare zegarki. Jakies garażowki czy cos w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na kilku flomarkach w okolicach Koln. Ceny zegarków takie były że zastanawiałem się czy nie sprzedać swoich. Stare nie chodzące pobiedy sprzedawały się po 30 euro... Ale może trafisz lepiej. Czego Ci życzę :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na kilku flomarkach w okolicach Koln. Ceny zegarków takie były że zastanawiałem się czy nie sprzedać swoich. Stare nie chodzące pobiedy sprzedawały się po 30 euro... Ale może trafisz lepiej. Czego Ci życzę :)

 

Jak tak rzeczywiście jest to lepiej wziąć coś na wymianę, w myśl zasady: u nas popularne u nich rzadkie, u nich popularne u nas rzadkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować. Choć potem dowiedziałem się że najlepiej zegarków szukać w sklepach przy domach starców. Ile w tym prawdy nie wiem.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik
Napisano (edytowane)

Taka przypominajka jakby ktoś w okolicy bywał:

 

6 maja  - Wodzisławski Jarmark Staroci: 8:00 -14:00 na rynku

13 maja  - Jarmark na granicy: od wczesnego rana na byłym przejściu granicznym w Chałupkach\Bohuminie (granica czeska)

 

W Wodzisławiu się ostatnio ładnie obkupiłem i tanio!

 

\\edycja 6.05.2018 godz. 19:11:

 

W Wodzisławiu było tak sobie dziś z radzieckimi. Kilka w fajnych stanach było, ale złomków przewaga. Chyba się handlarze szykują na ten jarmark na granicy za tydzień ;-)

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i trafilem na flohmarkt 30 km od Lippstadu, totalna wieś. Większość chińszczyzna, znalazly sie radzieckie ale zadne specjalne. Orientacyjnie za Wostoka juniora w bardzo dobrym stanie chcieli 35eur.

post-98656-0-46772200-1525714069_thumb.jpg

post-98656-0-89462700-1525714093_thumb.jpg

post-98656-0-79948700-1525714114_thumb.jpg

Edytowane przez Wojtas79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wielu takich popołudniowych giełdach halowych - sama popelina wytargana ze strychu i szuflad - niciaki pełne włóczki, talerzyki, koszyczki i enerdowskie aluminiowe odznaczenia.

Niemcy jednak bardzo to lubią bo przybywały tłumy jednak bardziej chodziło o spotkanie się, pogadanie i opędzlowanie bratwurst-a niż o jakiś wielki handel 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My mamy forum oni pchli targ. Ja traktuje wizytę na targu jak oni, połazić, pogadać spędzić czas. Bratwursta zjem w domu bo na targ mam trzy minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzien wczesniej odwiedzilem Bytom.Mimo ze majówka, sprzedajacych przy piątku nie za dużo, zegarkow troche fajnych było niepowiem, tylko ceny takie zwykłe, malo okazyjne. Większość ciekawych od Ukraińców.

post-98656-0-36452300-1525715827_thumb.jpg

post-98656-0-68510200-1525715849_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te najciekawsze od Ukraińców to Kris zabiera :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś był na Jarmarku Tumskim w Płocku? Warto zegarkowo się tam wybrać?


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie w tą niedzielę można wybrać się na jarmark staroci w okolicach trójmiasta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tczewie będzie jarmark staroci w tą niedziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę we Władysławowie, troche daleko do Tczewa, nic bliżej Ci na myśl nie przychodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą niedzielę odbędzie się jarmark staroci w Mikołowie.

Był ktoś z forumowiczów już kiedyś tam? Warto się wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

W Mikołowie nie byłem, ale przypominam, że w Wodzisławiu jutro tradycyjnie na rynku jarmark będzie.

 

Można tam radzieckich wyszukać trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiegoś czasu pracuję w Kłodzku, dziś sobota, więc przed pracą wybrałem się na lokalną giełdę staroci. Ta organizowana jest co sobotę. Wjazd 2 PLN. Jak to na giełdzie raz się trafi raz nie. Ja byłem dziś około ósmej rano sprzedawcy dopiero się rozkładali. Było kilka naręcznych, było jedno stoisko że zdezelowanymi budzikami. Ale było też jak na załączonych zdjęciach. Oceńcie sami.

post-92622-0-44881300-1527945491_thumb.jpg

post-92622-0-18957400-1527945498_thumb.jpg

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Zamościu było pare stoisk ze starociami na rynku. Złoty poljot automat ze złotą bransoletą - 5500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.