Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Łyski

Gdzie Rezydują Radzieckie Zegarki czyli...

Rekomendowane odpowiedzi

W te wakacje wybraliśmy sie z kolegami na pare dni do kazimierza. Patrze, ryneczek. Zachodze, pytam sie ile za zwyklutką rakiete a facet śpiewa mi 300zł :)

Byłem tam w styczniu - ceny szokujące wręcz - w sumie jedno stoisko było tylko z zegarkami 

Mówimy o tym malutkim w kształcie koła ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż Kazimierz. Dawniej znany aktor wjeżdżał tam konno do sklepu, prosił małą Pepsi i nie wołał o resztę z 50 PLN. Dlatego takie ceny. No ale, radziłem zapytać Romana ma najbliżej- wie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel Olbrychski dawno nie był widziany konno na rynku  :D

Ale w Kazimierzu ma swoje domy wielu aktorów  :)

To teraz taka dzielnica Puław dla bogatych turystów z Warszawy  :D

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Jako, że nie tylko robotą człowiek w delegacji żyje zapytuję, czy w Kielcach są jakieś miejsca zegarkonośne dostępne w dni robocze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie tylko robotą człowiek w delegacji żyje zapytuję, czy w Kielcach są jakieś miejsca zegarkonośne dostępne w dni robocze?

W Kielcach to nawet na lokalnej giełdzie nie idzie nic kupić a co dopiero na bazarach. Czasem się zdarzy coś upolować ale to tylko czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

To lipa :-(

Wezmę aparat i pójdę pofocić geopark i miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach to nawet na lokalnej giełdzie nie idzie nic kupić a co dopiero na bazarach. Czasem się zdarzy coś upolować ale to tylko czasem.

Ale za to macie Vive  :P  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Kazimierzu w zasadzie w kazdy weekend (może poza zimą) jest jarmark na małym rynku. Jednak zegarków jak na lekarstwo a ceny przebijają "zatokę" Nigdy nic tam nie kupiłem a sprzedający nastawiaja się na bogatych turystów :)

 

Też szukałem zegarków w Kazimierzu.

Na targu poinformowali mnie, że z zegarkami mogą stać jeszcze nad Wisłą, idzie się chyba tą ulicą od rynku,koło technikum.

Byłem tam w styczniu - ceny szokujące wręcz - w sumie jedno stoisko było tylko z zegarkami 

Mówimy o tym malutkim w kształcie koła ?? 

 

Ja byłem w lipcu, nie było ani jednego stoiska z zegarkami, zapytałem się przy jednym ze stoisk

- gdzie w Kazimierzu można kupić stare zegarki radzieckie?

Kobieta tak była zaskoczona faktem, że ktoś je kupuje, że  pewnie poszerzyła działalność  o zegarki.

Pewne trafiłeś na to stoisko! :D

 

A co się będzie działo w tym roku... :)

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam powyżej Roman nam napisał między wierszami. Tanio tam nie będzie. Byle do wiosny. Ruch się zacznie na świeżym powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A słyszeliście coś o Wrocławiu galeria Sky Tower?

 

Edit: o wyczytałem że jest tam serwis chrono z patronatem KMZiZ

Edytowane przez Wojtas79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w okolicy ale do samego Sky Towera nie zaglądałem. Nie mam zdjęcia ale ten budynek ze wzniesienia przed Gajem Oławskim wygląda jak... to co koń pod brzuchem nosi!

Byłem na Jemiołowej na bazarku ale było tak zimno, że nie było sprzedających. Grunt, że załatwiłem swoje sprawy.

Sky Tower to taki przedsmak Dubaju we Wrocławiu. Wiecie blichtr i drożyzna. Ale w nowoczesnej aranżacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 8 do 10.03 jest tam ponoć giełda staroci. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giełda staroci i antyków we Wraclawiu ponoć jest w galerii Sky Tower w dniach 08/09/10.03.2018.

Pytanie czy faktycznie i czy warto tam jechać po radzieckie sikory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem informację o tej giełdzie w SkyTower i trochę jestem zaskoczony. To raczej nowa impreza mająca na celu przeciągnięcie kolejnych "zwiedzających" do tego miejsca. Dla mnie to tam wszystko jest raczej na pokaz i pewnie będzie drogo. Trzeba by może Pawła podpuścić, żeby się wybrał i zrobił fotorelację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek będę przejazdem we Wrocku z rodzinką. Może uda mi się wstąpić tylko muszę jakiś lepszy powód wymyśleć niż giełda staroci, żeby żonę zachęcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek będę przejazdem we Wrocku z rodzinką. Może uda mi się wstąpić tylko muszę jakiś lepszy powód wymyśleć niż giełda staroci, żeby żonę zachęcić.

Do afrykanarium ich zawieź a sam ..............  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym samym budynku przydałoby się. Chociaż sam fakt że to galeria handlowa możliwe że już wystarczy, zwłaszcza teraz jak w niedzielę już nie wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam są takie marki od Polskich projektantów, że cena przyprawia o migotanie komór i przedsionków... Śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co, dam pięć dych żonie i niech szaleje. Byleby resztę przyniosła, w końcu to Polscy projektanci a nie zagraniczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak było. Jak zostaniesz do niedzieli to zawsze jest młyn Sułkowice. Tam jest bazar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj, bardzo słabo, sześć stoisk na krzyż, zegarków nie bylo prawie wogóle.

Zdjęcie poniżej obejmują całość (wszystkie stoiska jakie były).

Ogólnie to całe centrum jakieś wyjątkowo słabe, jakby dopiero otworzyli. Taras widokowy sobie odwiedziłem, ale szczerze to d*py nie urywa, dzieci się znudziły po minucie.

post-98656-0-76434900-1520701289_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie to całe centrum jakieś wyjątkowo słabe, jakby dopiero otworzyli. Taras widokowy sobie odwiedziłem, ale szczerze to d*py nie urywa, dzieci się znudziły po minucie.

 

Nie, jakby  dopiero co otworzyli, tylko właśnie zamykali. Całość idzie do przerobienia na biura, bo słabo zaplanowana i wykończona galeria przegrywa batalię rynkową. Co do zegarków to ceny na giełdach we wro wyższe niż na allegro


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Poniżej spis giełd staroci jakie do tej pory udało mi sie odwiedzić. Możecie doradzić jakieś inne miejsca gdzie warto się wybrać po zegarki i w zasadzie trochę dla przyjemności bo to fajna forma spędzęnia wolnego czasu. Może jakieś doroczne jarmarki, może coś za granicą?

 

1. Bytom - Szombierki - wg mnie największa giełda w Polsce.

2. Gliwice - Lipowa - ujdzie.

3. Ruda Śląska - Kupiecka - słabo, mało stoisk. 

4. Dąbrowa Górnicza - Hallera - spoko.

5. Tranowskie Góry - miasto piękne ale giełda bardzo słaba (raczej wyprzedaż garażowa).

6. Częstochowa - pod Jasną Górą - giełda spoko ale zegarków bardzo mało.

7. Grodzisk Mazowiecki - giełda spoko, pod dachem, zegarków troche, nie za wiele i w kółko te same.

8. Skierniewice - słabo, mało stoisk.

9. Łowicz - słabo, mało stoisk.

10. Warszawa - koło - niby spoko, ale jszcze tam nic nie kupiłem, a byłem pare razy.

11. Wrocław - Skytower - b. słabo.

12. Radom - M1 - b.słabo.

13. Słomczyn - wyprzedaż śmieci z Niemiec - dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.