Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tool

Klub Miłośników Zegarków EPOS

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno na brązie może wyglądać bardzo dobrze, ale (imo) oryginalny pasek jest świetnie dobrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak delikatnie zmieniając temat, kombinował ktoś z Was z pilotem 3401/3397 w połączeniu z brązowym paskiem? 

Z czerwonym :).

 

15714258_HMG_8689.jpg

A 3397 z żółtym :D

 

15714260_HMG_9728.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Moon, podoba mi się Dzięki za info, bo jakoś nie dostałem powiadomienia, a już 20 styczeń

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w zeszłym tygodniu eposa 3411.131.24.14.25 na prawdopodobnie surowej selicie s 200. Przez dobę przybrała prawie 20 sekund. Jestem lekko zawiedziony myślałem że epos trochę koryguje mechanizmy,a nie wkłada surowizny do środka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nowego w Jubitomie parę lat temu na Unitasie i też kręcił dziennie +20. Kolega Tik Tak załatwił mi regulację i do dzisiaj chodzi super

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info trochę mnie pocieszyłeś. Zawsze zostaje regulacja.

Ja kupiłem nowego w Jubitomie parę lat temu na Unitasie i też kręcił dziennie +20. Kolega Tik Tak załatwił mi regulację i do dzisiaj chodzi super

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może trochę wpadłem w panikę po trzech dniach coś jakby zmniejszał swoje przyspieszenie do 7 sekund i gdyby tak zostało, byłoby super. Może się stabilizuje po zastaniu w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoś go z miesiąc i zobaczysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówi Seb71....

Mój Eposik też po zakupie robił +11s, po jakimś czasie zszedł na ok.+5s i trzyma teraz stale- niezależnie od sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoś go z miesiąc i zobaczysz :)

Tak zrobię.Dzieki za podpowiedź????

Dokładnie tak jak mówi Seb71....

Mój Eposik też po zakupie robił +11s, po jakimś czasie zszedł na ok.+5s i trzyma teraz stale- niezależnie od sytuacji.

Mam nadzieję że będzie podobnie jak u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zegarkach których aktualnie nie noszę, nie ustawiam daty co chwilę, bo nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio cisza

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem

post-774-0-25120900-1583364153_thumb.jpg


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to nawet tak ciut do góry nogami :).

Żeby Epos zrobił taki zegarek w rozmiarze 44-45mm  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Futrzak bardzo fajny :). Imię pasuje idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez luk35
      Witam, jestem tutaj nowy chociaż często czytam artykuły z forum, ale do brzegu 😉 że względu na zbliżający się czarny piątek i moje urodziny chcę sprawić sobie nowy sikor. No i od kilku miesięcy nie mogę się zdecydować, rozważałem różne pomysły, ale zawsze wracam do tych trzech zegarków. Proszę uprzejmie ekspertów o pomoc i wyrażenie opinii 



    • Przez TIK TAK
      W tym roku EPOS dołożyl do kolekcji 3504 wersję tytanową.
      Wszystkie paramtery zostały zachowane:
      Mechanizm automatyczny SW 200-1
      Wodoszczelność 50 ATM
      Szafir z antyrefleksem
      Średnica 41,5 mm,
      grubość jedyne 13,3 mm
      Tytanowa skręcana bransoleta z szybkim wypięciem quick release
      lub kauczkowy pasek najwyższej jakości.
       
      Występuje w kilku wersjach: czarna, zielona lub niebieska tarcza.
      Jest też wersja w czarnym pvd z dodatkowym paskiem NATO i z COSC limitowana do 300 sztuk.





       

       


       

    • Przez marpac
      Witam wszystkich klubowiczów  chce kupić zegarek do koszuli , garnituru po setkach przejżanych zegarków w moim budżecie zostały mi do wyboru dwa modele.Za kilka dni mam urodziny muszę się spieszyć a nie mogę się  zdecydować miedzy atlantic worldmaster cosc,  a  Epos 3501.132.20.18.25.pierwszy biała tarcza drugi srebrny oby dwa na pasku. Pomóżcie może są wśród was użytkownicy tych modeli. Obydwa w podobnej cenie.


    • Przez jozek88
      Witam. Zakupiłem zegarek Epos Verso 1, z racji , że to.kij pierwszy automat(na pewno nie ostatni 🙂 ) mam kilka pytań, których z racji braku czasu i pospiechu nie zadałem w salonie. Jak dbać o taki zegarek? Co ile czasu powinien być oddany na serwis(jakies przepatrzenie mechanizmu itp.) Zegarek bede nosił sporadycznie, kilka-klikanascie razy do roku,  czy powinien być mimo to regularnie nakrecany czy w okresie nieużytkowania nie pracowac? Wgl ile takie zegarki się nakreca? Do zdecydowanego oporu czy już przy cięższym kreceniem koronki to jest max? Sory za podstawowe pytania ale z racji, że to.moj pierwszy taki zegarek jestem zielony w temacie. Pozdrawiam
    • Przez TIK TAK
      EPOS 4390 Diamonds by Lapinska powstał wyniku współpracy marki EPOS oraz znanej projektantki Izabeli Łapińskiej. Ubrania znanej na całym świecie projektantki nosiły m in. Agata Buzek, Aleksandra Hamkało, Ewa Ewart czy Małgorzata Foremniak. https://www.izabelalapinska.com/
       
      Koperta użyta to zegarka pochodzi z linii 4390, natomiast tarcza, którą przygotowała Iza wykonana jest ze masy perłowej z diamentami zamiast indeksów. Na środku umieszczona została czerwona róża, a zielona wskazówka sekundowa występuje w formie róży.
       
      "Masa perłowa z której stworzona została tarcza, nadaje zegarkowi lekkości i dostarcza wyjątkowych refleksów, które odzwierciedlają kobiecą wyrafinowaną naturę. Diamenty w niej osadzone poza blaskiem luksusu, dodają szlachetności oraz eteryczności. Czerwona róża, od wieków kojarzona z boginią miłości Afrodytą, przyciąga głodny piękna wzrok. Ta doskonale przemyślana kreacja posiada sekundnik w postaci gałązki róży. Jest to unikatowe zastosowanie naturalnego piękna w tak misternym detalu. To wdzięczny ukłon w stronę magii kobiecości."
       
      Mechanizm to pięknie w pełni zdobiona ETA 2892 A2, 34 mm średnicy i 5 ATM. Cena 7900 PLN
       
      Twarzą zegarka jest aktorka Agnieszka Grochowska
       
       

       

       

       

       

       

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.