Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lpociask

Sky Watches DISCOUNT CODES

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Chcę zakupić swojego pierwszego Monstera w skywatches.com.sg, dokładnie SRP307 http://www.skywatches.com.sg/reviews/seiko-sports-automatic-monster-diver-watch-srp307k1-srp307.htm .

Moje pytanie czy macie może kody zniżkowe lub ktoś u nich kupował ostatnio ?

Do tej pory kupowałem w mywatcheshub, tam było wiadomo, że jak weźmiesz bez pudełka, to wysyłają zwykłą poczta z wiadomym info o naprawie itp, a na skywatches zero jakiegokolwiek informacji jak zamawiać. Pomocy


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czekam na swój drugi zegareczek kupiony u nich. Kodów rabatowych żadnych nie mam i (chyba) nieszczególnie bym na nie liczył :) Trzeba przeboleć aktualny kurs dolara... Możesz wybrać darmową wysyłkę pocztą lotniczą (zegarek, instrukcja, karta gwarancyjna), która leci przez Szwecję (dostaniesz od nich nr do śledzenia szwedzkiej poczty) albo dopłacić z tego co pamiętam 4 dolki, jeżeli chcesz aby wysłali z pudełkiem. Zamówienie tylko i wyłącznie poprzez PayPal bo założyć u nich konta Polacy nie mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli w miarę standardowo, a jak wygląda sprawa vatu i cła ? Z mywatcheshub nie miałem problemu, brałem u nich dwa razy i zawsze przeszło bez dodatkowych opłat, na pudełkach opis naprawa bransolety koszt 48 dolarów.


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna jak na razie przesyłka, którą od nich otrzymałem przeszła bez najmniejszych "kłopotów" na cle. Nie pamiętam czy było info o naprawie ale na pewno wartość była zaniżona. Jeżeli mnie pamięć nie myli czekałem 11 dni. Tak jak napisałeś- standard. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok więc klikam ;)


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lpociask to daj znać jak sprawa będzie się rozwijać, bo jestem zainteresowany tym samym zakupem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki nie ma sprawy


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mogłaby się rozwinąć? Zegarki w 100% oryginalne, sklep sprawdzony, czas dostawy jak to przy zakupach u naszych kolegów z dalekiego wschodu. Jedyna niepewność to ew. "dodatkowe" koszty ale na to żadnego wpływu nie mamy. Kto wie czy jakiekolwiek znaczenie mają te wlepki z deklaracją na paczce. Cena wydaje mi się bardzo dobra biorąc pod uwagę ceny jakie widziałem z 2 miesiące temu szukając monstera, więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie czy jakiekolwiek znaczenie mają te wlepki z deklaracją na paczce.

 

absolutnie żadnego. celnicy to nie idioci i też wiedzą, że nie mamy znajomych na całym świecie którzy nam gifty rozsyłają :D

mi ostatnio capnęli paczkę z deklaracją na 30$, znajomemu podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie chciałbym zamówić zegarek z tej strony CREATION WATCHES : 

 

http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-automatic-power-reserve-fez09004w-mens-watch-5629.html

 

lub

 

http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-curator-collection-automatic-power-reserve-ffd0j004w-mens-watch-5633.html

 

Chciałbym dostać w oryginalnym pudełku, z jakimi dodatkowymi kosztami mam się liczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dostać w oryginalnym pudełku, z jakimi dodatkowymi kosztami mam się liczyć ?

cło (jakieś drobne ok. 5%) i vat 23% (od wartości zegarka powiększonego o cło i transport) + jakieś drobne opłaty od poczty za "przedstawienie do odprawy celnej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć tylko uwagę, że na Creation Watches zazwyczaj wysyłają przez DHL (nawet jak im pisałem i zaznaczyłem, że ma iść zwykłą lotniczą to poszło przez DHL). Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi opłatami. Czasami też z tego co wiem DHL lubi pobrac prowizją dla siebie od tego, że płaci za nas cło ( to sie nazywa prowizja wykładowa) i warto im (DHL-owi) wtedy zwrócić uwagę, że nie chcemy tego, i chcemy zapłacic tylko cło i VAT :)


Seiiko SNKE57, Seiko SNK803, Orient Sparta (EV0N002W), Orient Curator (FFD0J004W0), SeaGull 1963, Orient Bambino (SER2400EW0), Parnis Power Reserve Automatic B2, Gerlach RWD-6, Gerlach CWS Sokół 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mogłaby się rozwinąć? Zegarki w 100% oryginalne, sklep sprawdzony, czas dostawy jak to przy zakupach u naszych kolegów z dalekiego wschodu. Jedyna niepewność to ew. "dodatkowe" koszty ale na to żadnego wpływu nie mamy. Kto wie czy jakiekolwiek znaczenie mają te wlepki z deklaracją na paczce. Cena wydaje mi się bardzo dobra biorąc pod uwagę ceny jakie widziałem z 2 miesiące temu szukając monstera, więc...

 

Chodzi właśnie o te "dodatkowe" koszty B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesyłki o niskiej wadze, małych gabarytach i zadeklarowanej wartości poniżej 45-50usd przechodzą niejako z automatu

większa waga i duże wymiary czasem zwracają uwagę pomimo niskiej wartości

zadeklarowana wartość powyżej 50 usd to z automatu (99%) +25% opłat

kurierzy za obsługę odprawy celnej doliczają sobie opłaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili sytuacja wygląda tak ;) , klikałem 30-stego

 

posten.se :

 

 

Estimated time of delivery:

At the earliest 3 jan

2 jan

Posten, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad.

 

direct link :

 

post-71505-0-13773200-1420384507_thumb.png


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie do kolegów- czy coś się zmieniło od 01.2015 r w firmie skywatches ? pytam ponieważ nie oferują wysyłki do Polski !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku w styczniu jeszcze zamawiałem u nich a tu taki zonk...reasumując chcąc kupić monstera gdzie warto w takim bądź razie zamawiać ? lub jak obejść brak wysyłki do Polski ( na chłopski rozum posunięcie bez sensu bo do Czech czy Niemiec jest możliwość wysyłki )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoć można ominąć to ograniczenie. nie rejestrujesz konta, tylko jako gość płacisz paypalem i z paypala biorą Twój adres (nie sprawdzałem).

swego czasu chciałem od nich kupić zegarek to mnie poinformowali, że nie wysyłają "ze względu na kwestie celne". ponoć zbyt wielu cwaniaczków z Polski, jak paczka lądowała na cle, to jej nie odbierali i występowali do paypala o zwrot kasy za niedostarczoną przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha... i to by wszystko wyjaśniało normalnie ręce opadają... idąc dalszym tropem to gdzie mogę dosyć tanio i pewnie zamówić monstera ? 

PS

Czy sklep click-a-watch jest dalej "drugim" sklepem internetowym skywatches ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie czekam na swoją przesyłkę, zrobiłem jak pisze kolega @sokolow. Nie zakładałem u nich konta i kupiłem przez paypal wzięli adres z opisu konta i wysłali.


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie ma problemu... Tak jak piszą koledzy jedziemy przez PayPal i normalnie można kupić. Mnie natomiast zastanawia coś innego- jak to jest z tą wysyłką od nich... Wysłane z Singapuru/ szwedzka poczta/ leci przez Danię (Kopenhaga) jako list polecony ekonomiczny (poprzednio miałem priorytet). Wszystko spoko ale dlaczego raz priorytet, a raz zwykła przesyłka i dlaczego musi jeszcze zahaczyć o Danię? Ogarniał ktoś kiedyś temat dokładniej? BTW. mój zegareczek już w WER Wa-wa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krygo w jaki sposób monitorujesz przesyłkę ? Ja Directlink i szwedzka poczta jak na razie ....


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niczego szczególnego nie korzystałem. Głównie ten link do trackingu posten.se jaki dostałem od supportu SkyWatches albo 17track ale to bez znaczenia bo w zasadzie status aktualizują od święta  <_< Monitoring PP mi teraz został  B) Twoja pewnie będzie czw-pt w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam, że w poniedziałek będzie na ręce ;) Pochwal się swoim jak przyjdzie i czy wszystko gładko poszło ;)


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.