Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lpociask

Sky Watches DISCOUNT CODES

Rekomendowane odpowiedzi

mój orient dotarł wczoraj rano ze strony creationwtaches. Wysłane błyskawicznie oczywiście DHL a zaznaczałem i pisałem w adnotacji, że nie chce ale mniejsza. Zegarek cały i zdrowy jest gwarancja jego koszt to równe 600 zł po przeliczeniu w Paypalu. Dodatkowe koszty: oczywiście były które zapłacił DHL i musiałem im zwrócić czyli dokładnie 40 zł = 640 zł i tyle. Nie wiem na jakiej podstawie to jest wyliczone, ponieważ na fakturze widniało to jako opłata celna VAT a VAT 23% od tej kowty to ok. 130 zł a cło też chyba nie no bo do 150 euro cła się nie płaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Direct Link nowy status ;)

 

post-71505-0-56977500-1420889667.png

 

Poczta Polska jeszcze nie ogarnia - jestem ciekaw czy złapią mnie opłaty mam nadzieje, że nie ;)

 

 


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój orient dotarł wczoraj rano ze strony creationwtaches. Wysłane błyskawicznie oczywiście DHL a zaznaczałem i pisałem w adnotacji, że nie chce ale mniejsza. Zegarek cały i zdrowy jest gwarancja jego koszt to równe 600 zł po przeliczeniu w Paypalu. Dodatkowe koszty: oczywiście były które zapłacił DHL i musiałem im zwrócić czyli dokładnie 40 zł = 640 zł i tyle. Nie wiem na jakiej podstawie to jest wyliczone, ponieważ na fakturze widniało to jako opłata celna VAT a VAT 23% od tej kowty to ok. 130 zł a cło też chyba nie no bo do 150 euro cła się nie płaci.

 

A jaki było koszt zegarka w USD ? Ja swój kupiłem za 160$ i po wszystkich opłatach wyszło mi 720 zł. Dziwne to 40 zł. 


Seiiko SNKE57, Seiko SNK803, Orient Sparta (EV0N002W), Orient Curator (FFD0J004W0), SeaGull 1963, Orient Bambino (SER2400EW0), Parnis Power Reserve Automatic B2, Gerlach RWD-6, Gerlach CWS Sokół 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki było koszt zegarka w USD ? Ja swój kupiłem za 160$ i po wszystkich opłatach wyszło mi 720 zł. Dziwne to 40 zł. 

134 euro w dolarach równiutko 160 czyli tak samo nie wiem miałem chyba farta albo oni coś zachachmęcili jak zostawiłem informację z obawami przed wysłaniem paczki kurierem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Orient Curator ? :)


Seiiko SNKE57, Seiko SNK803, Orient Sparta (EV0N002W), Orient Curator (FFD0J004W0), SeaGull 1963, Orient Bambino (SER2400EW0), Parnis Power Reserve Automatic B2, Gerlach RWD-6, Gerlach CWS Sokół 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym sklepie można kupić poprze wpłacone na PayPal pieniądze czy tylko po podaniu danych karty? Gdy wybrałem PayPal checkout poprosił o podanie danych karty. 

Da się to zrealizowac poprzez przedpłatę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można. Prawie na pewno masz za mało kasy na koncie PayPal. Najlepiej zawczasu przewalutować sobie złotówki na $$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Direct Link nowy status ;)

 

attachicon.gifZrzut ekranu 2015-01-10 o 12.34.01.png

 

Poczta Polska jeszcze nie ogarnia - jestem ciekaw czy złapią mnie opłaty mam nadzieje, że nie ;)

 

Już jest w Wawie. :D

Teraz czekanie : puszczą, nie puszczą, puszczą, nie puszczą...... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;) Mam nadzieje, że uda się bez dodatków ...

 

post-71505-0-53083200-1421229137.png

 


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest w Wawie. :D

Teraz czekanie : puszczą, nie puszczą, puszczą, nie puszczą...... 

 

moja packa leży na WER Wawa od wczoraj (2015-01-13 02:31). jak Ci puszczą daj znać - będę wiedział, czy się martwić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja packa leży na WER Wawa od wczoraj (2015-01-13 02:31). jak Ci puszczą daj znać - będę wiedział, czy się martwić :)

 

U mnie cisza jak na razie a u ciebie jak ?


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak to wygląda (nic pomiędzy)

Nadejście przesyłki 2015-01-13 02:31 WER Warszawa

Wysłanie przesyłki 2015-01-15 06:41 PP Gorzów Wielkopolski P301

 

 

także nie wiem czy idzie do mnie zegarek czy jakieś wezwanie. można założyć,że 14.01 była paka w Komornikach. dziś po pracy będę wiedział co i jak ;) ja mam paczkę ekonomiczną wg poczty, a Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziś obydwaj się dowiemy ;) , u mnie list polecony ekonomiczny ...

 

post-71505-0-10685400-1421317808.png


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale też masz informację, że paczka jest u Ciebie wmieście? tj. widzę,że masz Wa-wę jako lokalizację, ale może jakieś dzielnice dalej widać, czy dalej leży na WER?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest moja poczta macierzysta więc przekazano listonoszowi powinienem mieć awizo w skrzynce jak wrócę z kopalni ;)


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest moja poczta macierzysta więc przekazano listonoszowi powinienem mieć awizo w skrzynce jak wrócę z kopalni ;)

Nie strajkujesz ?


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) Nie ja taki górnik nie górnik - u nas się mówi, że w kopalni pracujemy bo Barbórki itp, a moja kopalnia to gazownia / PGNiG Centrala dział IT ;) 


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł zgodnie z oczekiwaniami bez żadnych dodatkowych opłat ;) W środku paczki zegarek w foli bombelkowej, przywieszka, instrukcja z gwarancja międzynarodową w dodatku wypełniona z pieczątką - zegarek pierwsza klasa ;)

 

post-71505-0-74832100-1421391487_thumb.jpg


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super! Gratulacje. Ile wiec wyniosl Monster, jesli to nie tajemnica? (Juz po przeliczeniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rób mu tego i wrzuć go z powrotem na kajdan :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super! Gratulacje. Ile wiec wyniosl Monster, jesli to nie tajemnica? (Juz po przeliczeniu)

 

659 zł 


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rób mu tego i wrzuć go z powrotem na kajdan :(

 

Kajdan za długi muszę skrócić a sam nie potrafię więc trafił na pasek ;)


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.