Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lpociask

Sky Watches DISCOUNT CODES

Rekomendowane odpowiedzi

659 zł 

 

 Oczywiście ta kwota jest już nieaktualna ponieważ kurs $ poszedł do góry. ireful2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszmy się, że we frankach nie trzeba płacić :D

 

Oj tak ;) @sokolow a ty się jeszcze nie pochwaliłeś ?


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie, bo nie zamawiałem dla siebie :) aczkolwiek Orient STD09008W0 każdemu kto szuka kwarca w przystępnej cenie mogę polecić. szafir, 100m, chrono - całkiem przyjemny. po pracy (ewentualnie jutro w lepszym świetle) postaram się wrzucić jakieś zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wlaśnie po raz pierwszy kupowałem na skywatches i płaciłem tak jak pisaliście via paypal bez logowania. Jednak po płatności nie przeniosło mnie z powrotem do sklepu ipojawił sie jakiś komunikat o błędzie. Od sky nie mam też żadnego maila,ale na paypalu widnieje płatność dla sky. Płaciłem wczoraj. Po jakim czasie przyszła do Was jakaś informacja od sky? Nie wiem czy już mam do nich pisać czy jeszcze czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bodajże koło 3 dni dostałem emaila od nich, że biorą się do "pracy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem informacje

 

I am glad to inform you that the order has been despatched with SINGAPORE POST on 2015 Feb 04 09:34:45

 

 

Czyli wygląda na to, że mój łocz nie idzie przez Szwecję...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie idzie przez Szwecję tylko singapurską pocztą bezpośrednio do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc pewnie mam większe szanse na dodatkowe koszta.... No trudno... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze nie będzie problemu dwa razy miałem zamówienia bezpośrednio bez żadnych dodatkowych opłat :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa otuchy :) dam znać jak dojdzie. W końcu to kawał drogi...

 

Dodatkowo spodobał mi się Twój zakup.... Ale myślę o wersji blood monster na lato...

Ale trzeci zegarek w dwa miesiące??? :)

Jak dokładność w Twoim nowym monsterku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Japonii na początku stycznia skasowali mnie na vat a teraz ze skywatches jest tak:

Rodzaj przesyłki: List polecony ekonomiczny Kraj nadania: Singapur Kraj przeznaczenia: Polska Status przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Wysłanie przesyłki 2015-01-30 18:52 SINGAPORE Nadejście przesyłki 2015-02-08 19:34 WER Warszawa Zatrzymanie przez urząd celny 2015-02-09 05:08 WER Warszawa

 

i znowu beknę vat ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba zamawiać bez pudełek co? Bo z tego co czytam to kolegom same zegarki z kartami i instrukcjami przechodziły gładko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Z pudełkiem mi przechwycili, a dużo droższy bez pudełka przeszedł gładko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem bez pudełka, więc sprawdzimy tę prawidłowość. Mam nadzieję, że będzie jak w Twoim przypadku ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł list z Poczty - zadeklarowałem niestety. Czekam teraz żeby mnie nasza kochana ojczyzna skasowała... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich.

Zachęcony pozytywnymi komentarzami i niższymi cenami, przed chwilą zakupiłem zegarek na SkyWatches. Wybrałem opcję bez pudełka. Jak go otrzymam dam znać jak wyszło.

 

 

Edit

13.02.2015  o godz. 5.55 otrzymałem od Skywatches maila z potwierdzeniem wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

a kupowaliście w Usa w innych firmach wysyłowo, gdzie mieliby większy wybór Swiss made, ale w dobrych cenach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zakup ze skywatches z 3go lutego nadal ma status despached to overseas.... Czyli prawie miesiąc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Dalekim Wschodzie świętują teraz Nowy Rok - proponuję uzbroić się w cierpliwość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już powinni skończyć świętować :) od początku marca  większość (a część nawet od zeszłego tygodnia) już jest w pracy i zaczną działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, ze caly luty tam nikt nie pracuje? Myślałem, ze zegareczek jest w drodze do mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy z tym całym lutym ;)

generalnie poczta i inne "urzędy" były nieczynne z 2 tygodnie. poszczególne sklepy nie wiadomo, aczkolwiek też wydłużały święta.

to tak jak u nas. oficjalnie wolne jest 25 i 26 grudnia, a bywają firmy, które są zamknięte do 3 króli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poczekam jeszcze z tydzień. ..

 

Edit

Dziś dotarł do Polski. Po 32 dniach... Zobaczymy co dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.