Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lpociask

Sky Watches DISCOUNT CODES

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odebrałem z poczty zegarek zakupiony na skywatches 12.lutego, czyli szedł jakieś 3 tygodnie. Na opakowaniu było, że to prezent i wartość deklarowana 10$. Być może dlatego celnicy się nie przyczepili.

Faktyczna cena 116$. Wybrałem opcję bez pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odebrałem dziś z poczty skx007 zamówiony 3 lutego. Długo szło, ale obyło się bez dodatkowych opłat :)

I fotka. ..

f643318e16338ace491c83e685970c45.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeże temat , mam pomarańcze i naszło mnie na czarnego potwora- gdzie aktualnie najtaniej zakupić skx799 na bransolecie ?(kurs dolara tragiczny ale trudno) lub  chętnie się wymienie na czarnego nowego z moja dopłata 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest SKX007 i w cale nie najtaniej. Podana wersja wyprodukowana w Japonii, z Singapuru można mieć na kajdanie za 160$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oni wysyłają do Polski? Chcę kupić SSC081 i nie mogę skompletowac zamówienia.... A może ktoś podpowie gdzie można indziej kupić ten zegarek lub podobny (tarcza)?


Mam muchy w nosie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.