Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Misiek

Breitling


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misiek

Welcome to the club, po prostu..., oczywiście, bardzo ładny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość harald

Witam!

Mam pytanie. Czy ktos wie jak przestawic wskazowki chronometru w BRAITLING AVENGER M1 na wlasciwa pozycje? Teraz obydwie wskazowki sekundnika zatrzymuja sie na dwa pola przed wlasciwa pozycja (przed 12ta). Jest jakis prosty sposob, zeby to poprawic, czy zegarmistrz?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

No to moze i ja dolacze do fanow czasomierzy marki Breitling. Uwazam, ze sa to zegarki wrecz doskonale, tak pod wzgledem wygladu (wiekszosc modeli), jak i jesli chodzi o dokladnosc we wskazywaniu czasu (mam dwa rozne Breitlingi i pisze na podstawie rowniez i mojego odobistego doswiadczenia z ich uzywalnosci). Wpadla mi kiedys przy jakiejs okazji w ucho taka maksyma: if you look for a prestige, buy Rolex; but if you want to be cool, get a Breitling :grin: Mysle, ze ta maksyma wyjasnia wszelkie watpliwosci :grin: :grin: :grin:

Ponizej fotka mojego drugiego Breitlinga, tym razem jest to Super Avenger:

 

[url="post-19390-0-56417200-1331025497.jpg"]Obrazek[/url]

 

Witam

A czy można wiedzieć jakie są dobowe odchyłki Super Avanger ?

Jestem zainteresowany tym modelem a obecnie posiadany Edox na ETA 7750 robi jakieś +1 +2 sekundy na dobę

Pozdrawiam

__________

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny design, na tarczy naćpane.

Po prostu fuj :/ :/ :/ :/


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny :lol:

 

Sam mam od około 10 lat Breitlinga Navitimer limitowaną wersję i nadal uważam, że jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych zegarków jakie znam :) (mówię o tych "normalnych"

 

W życiu nie sprzedałbym go, czy nie zamieniłbym na nic innego :)

 

Jedyny problem w tym, że nie pasuje do garnituru, z ciężkim sercem zamieniam go wtedy na "coś innego" ale całe szczęście, że nie ganiam w garniaku codziennie :)

 

pozdrawiam fanów tej marki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WooWoo
Wpadla mi kiedys przy jakiejs okazji w ucho taka maksyma: if you look for a prestige, buy Rolex; but if you want to be cool, get a Breitling :grin: Mysle, ze ta maksyma wyjasnia wszelkie watpliwosci :grin: :grin: :grin:

 

Zawsze można mieć jeden i drugi :mrgreen: :mrgreen: a potem w zależności od nastroju i ubioru wybrać właściwy... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WooWoo
Witam!

Mam pytanie. Czy ktos wie jak przestawic wskazowki chronometru w BRAITLING AVENGER M1 na wlasciwa pozycje? Teraz obydwie wskazowki sekundnika zatrzymuja sie na dwa pola przed wlasciwa pozycja (przed 12ta). Jest jakis prosty sposob, zeby to poprawic, czy zegarmistrz?

pozdrawiam

 

A próbowałeś przy wyciągniętej koronce nacisnąć przycisk startera chronografu x2?

BTW chronometr to coś innego - określa klasę dokładności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzyłem o Breitlingu i w końcu mam!!!! Superocean a17360....bransoleta, czarna tarcza. Nie da się go nie kochać!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marzyłem o Breitlingu i w końcu mam!!!! Superocean a17360....bransoleta, czarna tarcza. Nie da się go nie kochać!!!

 

Zapodaj zdjęcia swej miłości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

musze odszczekac swoje wczorajsze przypuszczenie...COSC to tak jak Pinus piszesz tolerancja od -4 do + 6 sec na 24h (tak jest w papierach). Czyli sprawa sie wyjasnila.

Szprotka ;) tyz piknie :lol:

 

pozdrawiam,

Alex

 

Z tego co się orientuję to wszystkie breitlingi mają cosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.