Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojtek.wg

Bransoleta Super jubilee Seiko skx007

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, potrzebuje jedno ogniwko do bransolety super jubilee od skx'a 007. Bransoleta jest na mnie za mała i nie mam możliwości juz jej powiekszyc. Kto ma na zbyciu jedno to bardzo ale to bardzo prosze o kontakt w sprawie odsprzedazy ogniwka. W razie czego zostawiam numer 881709196 Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, potrzebuje jedno ogniwko do bransolety super jubilee od skx'a 007. Bransoleta jest na mnie za mała i nie mam możliwości juz jej powiekszyc. Kto ma na zbyciu jedno to bardzo ale to bardzo prosze o kontakt w sprawie odsprzedazy ogniwka. W razie czego zostawiam numer 881709196 Z gory dzieki za pomoc

Siema, potrzebujesz te ogniwko do standardowej bransolety? Jeśli tak to Ci pomoge 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, podobie jak koledze powyżej brakuje mi ogniwa do bransolety jubilee (standardowa). 

Czy ma ktoś może zbędne leżące w szufladzie? Chętnie odkupię.

Dzięki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.