Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stateless

Szary pasek z aligatora Omega PO

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Orientuje sie tutaj ktos jacy sa producenci niezalezni paskow do zegarkow, badz kto najlepiej moglby sie taka sprawa zajac :D? Chcialbym urozmaicic swoj zegarek i dokupic pasek z szarej skory podobny do tego z Omegi Grey Side of The Moon (roznica ze swoj chce na skladane zapiecie a nie standardowe)

W butiku wyjasnili ze moga mi sprzedac ale jak zaloze, inny szerokosc miedzy uszami, to teleskopy moga nie wytrzymac naprezenia i moga byc problemy z gwarancja.

Sam znalazlem francuskich, ceny jednak maja zaporowe, drozej niz w butiku Omegi ;). Chodzi o to zeby byl dosyc gruby przy uszach, okolo 5.5mm, wtedy tak nie widac ze jest tam szpara.

http://www.abpparis.com/shop/

http://www.jean-rousseau.com/index_en.html?country=null&zone=ZZ#/en/our-watch-strap-collection

 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip Ci zrobi fajniejszego kajmana niż te z ABP, wiem bo ABP mam a Filipowe macałem. Imo, nie ma porównania. Oni jeszcze kiedyś mieli po prostu dostęp do lepszej skóry. Teraz to się chyba zmieniło.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W butiku wyjasnili ze moga mi sprzedac ale jak zaloze, inny szerokosc miedzy uszami, to teleskopy moga nie wytrzymac naprezenia i moga byc problemy z gwarancja.

 

Trochę śmieszne, trochę straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip Ci zrobi fajniejszego kajmana niż te z ABP, wiem bo ABP mam a Filipowe macałem. Imo, nie ma porównania. Oni jeszcze kiedyś mieli po prostu dostęp do lepszej skóry. Teraz to się chyba zmieniło.

A jakie widzisz przeciwskazania do abp? Na telefonie sa rzeczowi i reklamuja sie jako potrafiacy zrobic pasek ktory bedzie idealnie dochodzil do koperty zegarka. Filipa prace widzialem i bardzo mi sie podobaja ale ze wzgledu na lokacje patrze czy jest ktos blizej gdzie moge wejsc, pokazac zegarek, porozmawiac. Jak nie ma alternatyw to zostaje mi zalatwic wszystko zdalnie :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę śmieszne, trochę straszne.

Glupoty gadaja, domyslam sie ale lubie swoja 4 letnia gwarancje :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastrzegam, że mam pasek robiony kilka lat temu. Wykończenie boków, tragedia, tak nie robił żaden ze strapmejkerow u nas. Skóra na spodzie, IMO taka sobie, mimo że licówka to szybko się brudzi. Reszta w miarę ok, nie wiem czy pasek ma być ręcznie szyty, mój na bank nie jest, ale to nie wada. Za to ma bardzo drobny scieg. Ogólnie chciałbym coś ekstra za pasek za circa 200 dolarów wtedy.

Rzuć okiem na kroko od Kain Heritage. Mieli kiedyś w ofercie szarego. Te na macanie dla mnie były fajniejsze, takie charakterne.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick555: Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Jak rozmawiałem z abp to nie chcieli za bardzo odpowiadać na pytania konkretnie, raczej wymijająco a nie chce utopić 280 euro bo tyle biorą teraz :D Spojrzę dziś w domu tą firme co podałeś.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.