Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
hezio

Automat od CITIZEN - Grand Touring - warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Już ?

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ?

 

wymęczone z fona....

Odzywa się ten co miał go ze 3 dni :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezar, już swojego się pozbyłeś?

 

Tomaczo, może będę próbował  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby zostać w temacie Automat od Citizen... po drugiej stronie kałuży jest dostępny już :)

 

 

nikt z tego forum jeszcze nie ma ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkała mnie dziś niemiła przygoda na skutek której poważne ucierpiała wkładka bezela :(

Ma ktoś pomysł skąd zamówić nową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkała mnie dziś niemiła przygoda na skutek której poważne ucierpiała wkładka bezela :(

Ma ktoś pomysł skąd zamówić nową?

A co zrobiłeś, dawaj fotę

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niefortunne połączenie roweru, kierowcy wysiadającego z zaparkowanego samochodu i dziury w asfalcie, i taki o to efekt :(

 

IMG_2270_zpsqjv3fn6j.jpg

 

pierwsza wycena za cały bezel 550 pln 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masakra, trzeba było kierowcę pociągnąć do odpowiedzialności, a na rower tylko gshocka ;)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, współczuje. Samo zdarzenie drogowe nieprzyjemne, a tu jeszcze taka niemiła pamiątka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niefortunne połączenie roweru, kierowcy wysiadającego z zaparkowanego samochodu i dziury w asfalcie, i taki o to efekt :(

 

pierwsza wycena za cały bezel 550 pln 

o żesz... ładnie musiałeś przypierdzielić... kondolencje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KTO jeździ w zegarku za 4 tyś na rowerze ?:D i do tego w automacie..... Myślę że kolega teraz zmieni rzeczywiście czasomierz który ubiera na rower na jakiś inny bo szkoda takiego Japończyka katować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KTO jeździ w zegarku za 4 tyś na rowerze ? :D i do tego w automacie..... Myślę że kolega teraz zmieni rzeczywiście czasomierz który ubiera na rower na jakiś inny bo szkoda takiego Japończyka katować :(

Jeździ więcej osób niż ci się wydaje, i niewątpliwie w droższych zegarkach. Sytuacja miała miejsce w trakcie dojazdu do pracy, jeżdzę rowerem po mieście bo tak mi najwygodniej i nie widzę sensu zabierania innego zegarka na 15 min jazdy. Na wypady w teren zabieram inny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ucierpiała wkładka, ale samej nie można zamówić :( wiec czekam na cały bezel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rozruszanie tematu wrzucę  :)

 

no cóż... pięknie się prezentuje... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę Obywatelowi szybkiego powrotu do doskonałości !

 

 

Szybko niestety nie będzie, czas oczekiwania na zamówiny element około miesiąca, więc dopiero koniec października :( i Obywatel wróci do pełnej formy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie podobne odczucia że Sportowy Obywatel jest jednym z najbardziej fotogenicznych zegarków . Obojętnie gdzie i z czego zawsze świetnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim użytkownikom polecam co jakiś czas kontrolować stan dokręcenia teleskopów.

Dziś przyłapałem jeden na próbie wykręcenia się, na szczęście w odpowiednim momencie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.