Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
hezio

Automat od CITIZEN - Grand Touring - warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, ale prawdopodobnie nie sprzedał. Zdajesz sobie sprawę że dojdzie jeszcze prawie 500zł podatku bo to z USA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie z tytułu: warto

 

PA190180J_shqhqnn.jpg


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie z tytułu: warto

 

 

ooo w końcu ktoś ma na forum wersję "cygańską" ;) 

Poproszę o galerię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend strzelę mu jakąś sesyjkę

 

PA190178J_shqhqxx.jpg

 

PA190177J_shqhqxs.jpg

 

PA190179J_shqhqnh.jpg


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko GTS, mam kilka Citizenów - zegarkowi tej marki trudno zrobić kiepskie zdjęcie  B)


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój czarno-złoty ma również niebieską tarczę (mam nadzieję, że NIE!) ?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to efekt od AR

 

Jeszcze póki co taka minisesja:

 

q423fpc4obty.jpg
 
qx1z80t3mzyq.jpg
 
sbi526tjsck9.jpg
 
4s7nd7uv5g8a.jpg
Edytowane przez teston

Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś bezel i myślałem że będę mógł się cieszyć naprawionym zegarkiem, ale niestety polski autoryzowany serwis nie podjął się wymiany z powodu braku narzędzi :( zaproponowali wysyłkę zegarka do serwisu do Niemiec.

 

Ktoś poleci jakiego zegarmistrza w warszawie któremu można powierzyć to trudne zadanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super serwis, wkładki wymienić nie mogą. Ja chyba bym nie ryzykował, ślij do Niemiec, jak ci coś u nas zepsują będziesz miał znowu problem.


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tym bardziej, w Omedze zmieniali mi w SG w 5 minut, a z Pan Zbyszek potrzebował 15. No chyba, że w Citizenie jest jakoś bardzo skomplikowanie ;)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że chociaż się przyznali. A nawt gdyby chodziło tylko o wkładkę to też bezel byłby do zdjęcia. Też bym słał. A bezel gdzie kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel kupowałem właśnie u polskiego dystrybutora, zreszta zamawiając go powiedziałem ze będę chciał go zamontować i wtedy nikt nie miał obiekcji.

 

To fakt dobrze że się przyznali, na plus trzeba im też policzyć że w momencie kiedy stwierdzili ze nie dadzą rady zaproponowali że mogę nie odbierać bezela i zwrócą mi zaliczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie można podważyć scyzorykiem, ale są też do tego profesjonalne obejmy. Serwis wysłał by do Niemiec ? Ile te przyjemności rozbite na koszty wysyłki, cenę naprawy, cenę bezela ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wysyłki do Niemiec to czekam na kalkulacje całej operacji. Koszt bezela to 480 pln, przy okazji cena całej koperty około 2200-2500.

 

Maja ściągacz do bezeli, ale uszkodzony i dlatego boja się ruszać bo mogli by kopertę uszkodzić :) tak jak wcześniej pisałeś dobrze ze sie przyznali zanim coś zrobili.

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny absurdalne w stosunku do całego nowego zegarka, ale to standard serwisowy. Problem jest taki, że do Seiko można dostać coś oryginalnego z pokątnych źródeł i mimo że tanio ni jest % ceny serwisu jest nniejszy. Do Orient i Citizen ja takich źródeł nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł i do mnie. :) Ale na pytanie postawione w tytule nie da się odpowiedzieć jednym słowem. Jeśli chodzi o jakość wykonania, no i tę rewelacyjną powłokę AR - to na pewno warto. Z drugiej strony - o żadnej subtelnej czy dyskretnej elegancji nie ma mowy. ;-) Ten zegarek wręcz krzyczy z nadgarstka: "Patrz, podziwiaj, jaki jestem wielki i za***isty!" ;-) Na razie się z nim oswajam. Zobaczymy, co dalej... ;-)

post-83236-0-19677100-1445849065_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. ;-) Chyba takie wymachiwanie własnym "ego" mam już za sobą... ;-)

Ale od tego zegarka trudno oderwać oko.

post-83236-0-95838100-1445932286_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że niebieskich kilka jest, a mój czarny bicolor tylko jeden, to pozwolę sobie na jeszcze kilka fotek:

 

tRq5vRj.jpg
 
Nf2gEIl.jpg
 
Od d..y strony prezentuje się zdecydowanie najgorzej. Jak już nie mogli dać większego oczka, to mogli się przynajmniej wysilić na jakiś ciekawy pełny dekiel.
 
qSGj1Y7.jpg
 
A tu już znacznie lepiej:
 
XOuEInO.jpg
 
I coś na zakończenie
 
VXjL5hr.jpg
 
K7NWuZ8.jpg
 
Można dyskutować, czy ta osłona koronki jest czy nie jest potrzebna, czy nie za duża, czy nie psuje wyglądu, czy zegarek nie jest zbyt krzykliwy ale moim zdaniem albo się go akceptuje od pierwszego wejrzenia albo nie. Reszta to nieistotne szczegóły
Edytowane przez teston

Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.