Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
hezio

Automat od CITIZEN - Grand Touring - warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym designem to ja bym się nie zgodził, że albo się go akceptuje albo nie....ja mam już jakiś czas wersję niebieską, latem była ze mną gumie Obris, teraz wróciła na bransoletę i czasem mam tak, że ciesze się pełną gębą a czasem muszę odłożyć by sobie poleżała w pudełku.

W wersji złoto czarnej trochę mnie drażni mnie pomarańczowa wskazówka, która moim zdaniem nie pasuje tu nijak :/

Zgadzam się natomiast z tym, że ten zegarek aż krzyczy by na niego patrzeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wycenę wymiany bezela w niemieckim serwisie i wysyłki. Wymiana 110, przesyłka 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko, przyzwoite pieniądze. Ciekawe czy cena za bezel byłaby ta sam, ale to i tak będzie szło przez polski serwis Anyro - czy masz sam wysłać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko, przyzwoite pieniądze. Ciekawe czy cena za bezel byłaby ta sam, ale to i tak będzie szło przez polski serwis Anyro - czy masz sam wysłać ?

Dostarczam do Anyro i oni ogarniają resztę. Szkoda tylko czasu na prostą operację. Sprowadzenie bezela jakieś 5 tygodni :( potem okazało się że nie dadzą rady wymienić. Sprawdzanie kosztów w Niemczech. I teraz wysyłka, czekam jeszcze na info ile czasu im zajmie ta operacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

@Brzoza2 masz najlepszą wersję tego Citizena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo . Nazwa prawie ta sama ale te zegarki bardzo się różnią !

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nickt, zapodaj zdjęcie z tą gumą Obrisa - zdaje się, że jest ciut za wąska


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciut.....dla mnie niedostrzegalnie....tylko ta guma sztywna jest....no i na lato.... Teraz pora sobie jakiś paseczek wymyślić i dać do uszycia ;) ....tylko jaki.... Póki co noszę na bransolecie....ale dzisiaj w pracy pin mi się prawie całkowicie wykręcił więc się nieco wkurzyłem i postanowiłem coś z tym zrobić.....rozmowy trwają z naszymi paskorobami ;)

TOM_9076_cr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piny się wykręcają, to trzeba by je na Loctite powklejać - rzecz odwracalna, więc ryzyko niewielkie.

Może też pomyśle o pasku, ale trudniej będzie o klamrę - dla mnie najlepszy byłby chyba jakiś damast, od Staruszka albo Ciecha.

Edytowane przez teston

Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

f72308eef4882aaf949c465093439087.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bardzo ładny zegarek, można prosić o nr referencyjny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygód ciąg dalszy, zegarek w drodze do serwisu w Hamburgu. Przedwidywany czas naprawy 4-5 tygodni :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

john.doe serca nie masz? Przecież będzie mu przykro !

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy historii :( 

Niestety Niemcom udało się uszkodzić kopertę przy wymianie bezela, przewidywany czas dostawy nowej - koniec grudnia.

Wiec zegarek najprawdopodobniej wróci dopiero w styczniu :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać Polacy przeczuwali, że może coś być na rzeczy. Z dwojga złego robiąc to w serwisie będziesz miał sprawę załatwioną kompleksowo. U zegarmistrza dostałbyś szramę i zażenowany uśmiech zegarmistrza w podziękowaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja trochę wtrącę z pytaniem jak je kupić?

W kręgu moich zainteresowań jest grand touring, ten sam ze sportem w nazwie lub grand Signature.

 

W polskich sklepach chyba bez szans, a ebay? Czy macie jakies inne źródełka? Jakie są rozsądne ceny za te zegarki, od których warto sie zacząć zastanawiać? Dziękuje! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza rynkiem wtórnym - czasem ktoś sprzedaje - tylko ebay i raczej tylko sprzedawcy z USA.

Ceny w granicach 800 USD + 50 USD wysyłka. Do tego musisz się liczyć z możliwością oclenia (23%).


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.