Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
hezio

Automat od CITIZEN - Grand Touring - warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Może żle zrobiłem bo cenke już 1200 mialwm i był z pudełkiem. Natomiast AR zewnetrzny był uszkodzony chyba nie mechanicznie a chemicznie. Moja dziewczyna pracuje w optyku i mówiła, że uszkodzenie takie może być od wycierania alkoholem lub kwasem jakimś. Miał duże plamy na szkle.

Czyli to Ty byłeś tą osobą, która jak Pan twierdził, miała przyjechać obejrzeć i "nie dojechała" :D Byłem w kolejce po Tobie, ale nie mogliśmy się dogadać z wysyłką.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie 2 sie bije tam 3 ... :)

Niech wyjdzie na zdrowie :) Ja ciśnienia nie miałem, zegarek jakościowo fajny, ale akurat w czarnej wersji wolałbym, aby tarcza była jednolicie gładka, bez tego wewnętrznego pierścienia.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to Ty byłeś tą osobą, która jak Pan twierdził, miała przyjechać obejrzeć i "nie dojechała" :D Byłem w kolejce po Tobie, ale nie mogliśmy się dogadać z wysyłką.

Dojechalem z partnerką. W sztucznym swietle bylo ok. Zapłaciłem i wyszedlem a w normalnym swietle plamy na szkle tzn chemicznie uszkodzony antyrefleks. Wrocikem sie na gore i oddalem zegarek. Pan nie robil problemow. Troche bylo mi zal ale ja nie ogarniam zagranicznych zakupów i nie mam czasu się w to bawic. Ogolnie zegarek wygladal dobrze i cena 1300 tez ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać bo warto. Gdybym miał wolne środki, byłby mój.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się skompletować parkę Octavii ;)

Całe lata polowałem dokładnie na tę wersję BL1270

Pierwszy kwarcok (no może nie pierwszy, ale aktualnie jedyny) w moim pudle i pewnie nie ostatni. Pół dnia spędzone na ładowaniu, ustawieniu kalendarza, wskazówek itp ;)

nLATs2o.jpg

 

kRDleiK.jpg

Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, czyli że się udało  ;)


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

w japońcach jestem noga. powiedzcie  gdzie kupuje się gts? czy one są tylko na jakiś konkretny rynek?


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun

Teraz tylko rynek wtórny bo produkcja zakończona.

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza. Wszyscy się pozbyli ctizenów?

 

Courageous to co prawda nie Touring, ale że ten temat stał się też trochę klubem miłośników kolekcji Signature to myślę, że pasuje default_wink.png

Od jakiegoś czasu w kolekcji

I nie jedyny.

9EH5P3R.jpg

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Co tu taka cisza. Wszyscy się pozbyli ctizenów?
 
Courageous to co prawda nie Touring, ale że ten temat stał się też trochę klubem miłośników kolekcji Signature to myślę, że pasuje default_wink.png
Od jakiegoś czasu w kolekcji
I nie jedyny.
 
 
 
 


Michał, swjetny ten Obywat, mialem czarnego ale ten wygląda chyba nawet lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jacek. Wszystkie są rewelacyjne i nie byłbym w stanie stwierdzić który lepszy. Prawdziwy czarny (a dokładniej to szary) koń tego zestawienia to ta sztuka:
lbe1egS.jpg
Spowodował, że NB1036 w ogóle przestał już trafiać na nadgarstek. Mimo, że z zasady nie lubię chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, M.Mike napisał:


Spowodował, że NB1036 w ogóle przestał już trafiać na nadgarstek.

Michał ... Ty wiesz co ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał:

Nie sprzeda Ci

Mi nie sprzeda? ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem :)

NiVYlIH.jpg

Wracając do Courageousa w tej wersji - chrono na zdjęciach w ogóle mi się nie podobał, ale jak zobaczyłem zwykłego czarnego na żywo to zmieniłem zdanie. Na dodatek udało się znaleźć w takiej skromnej wersji. Niewiele zegarków aż tak mnie zaskoczyło na plus w stosunku do wyobrażeń.
Finalnie GTS nie ma szans dopchnąć się na rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i cygan :D

 

IMG_0865s.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo, Panie, grubo.

A masz fajny dresik do kompletu? :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sol napisał:

Grubo, Panie, grubo.

A masz fajny dresik do kompletu? :P

Rafał właśnie nie, ale może chociaż do klapków Kubota będzie pasował? ??


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.