Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
hezio

Automat od CITIZEN - Grand Touring - warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

A dziękuję, dziękuję. I to nie jest jeszcze moje ostatnie słowo w tej kwestii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma tarczę granatową czy czarną?

To AR tak zabarwia na granat?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeklęte Citizeny Signature. Przez to że poznalem kilka zegarków z tej linii nie jestem obecnie w stanie znaleźć sobie zegarka do 2 tyś

Jedynie OS Standard Date wytrzymuje konkurencje a i tak branse ma duzo slabsza. Inne typu Certina, Glycine, Hamilton, Tissot czy nawet z Japończyków Seiko i Orient nie wytrzymują konkurencji.

Nienawidzę Citizena za to ze wypuścił tak zrobione zegarki w takiej cenie. Przyznaje, żałuje że nie zrobili divera w automacie innego niż GTS, taki Courageous z mechanikiem w środku byłby ekstra.

Szlag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie możesz nosić (przeklętego) Citizena?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli cała seria zawyżyła standardy (z czym się zgadzam), ale GTS Ci nie pasuje, tak?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał:

Przeklęte Citizeny Signature. Przez to że poznalem kilka zegarków z tej linii nie jestem obecnie w stanie znaleźć sobie zegarka do 2 tyś

Jedynie OS Standard Date wytrzymuje konkurencje a i tak branse ma duzo slabsza. Inne typu Certina, Glycine, Hamilton, Tissot czy nawet z Japończyków Seiko i Orient nie wytrzymują konkurencji.

Nienawidzę Citizena za to ze wypuścił tak zrobione zegarki w takiej cenie. Przyznaje, żałuje że nie zrobili divera w automacie innego niż GTS, taki Courageous z mechanikiem w środku byłby ekstra.

Szlag.

 

Uwierz mi - w Courageous wcale ten prąd nie przeszkadza ????

 

VF3vBGn.jpg

 

no a jak jeszcze pasek założysz ...

 

9M3OybG.jpg

 

AoBezis.jpg

 


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obywatel super ale lumą też nie grzeszy jak

22 godziny temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał:

... taki Courageous z mechanikiem w środku byłby ekstra.

...

A luma tu już nie przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie chcialem byc upierdliwy, choc przyznaje ze gdyby c3 bylo bym sie nie pogniewal. Kwarc mnie najbardziej boli. Mialem kilka fajnych ale skaczaca mnie zawsze wqrwia i swiadomosc ze nie jest " wieczny" jak mechanik.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna też poważałem głównie mechaniki i automaty, teraz jednak jak zacząłem nosić kwarce to głównie one trafiają na rękę. Zawsze z właściwą godziną gotowe do "akcji". I jak kiedyś nie dałbym więcej niż jakąś kwotę za kwarca, to teraz za zegarek z dobrym mechanizmem kwarcowym bardzo chętnie, a z budżetowym automatem już niekoniecznie.
Co do wieczności - stare kwarcowe seiko i citizeny pokazują, że są niemal wieczne. Lepsze mechanizmy są serwisowalne, a tańsze można po prostu wymienić.

Brakuje mi średniej półki kwarcowej, czegoś poniżej GS, The Citizen. Wiem, że jest Atessa, Brightz, Oceanus ale mimo wszystko wybór w automatach jest znacznie większy, a kwarce przez większość firm są traktowane jako tania, biedna konieczność. Muszą oferować żeby istnieć więc oferują bieda-kwarc-wersje swoich zegarków. Żałuję, że nie ma kwarcowych wersji moich ulubionych automatycznych zegarków :).

Do tego mechanizmu nie ma co się czepiać, nie jest to podstawowy szajs za dolara. Jarek, myślę że nie ma co sobie na własne życzenie zawężać możliwości. Spróbuj, ponoś, jak się nie spodoba to sprzedasz dalej. Jak wpadnę do Wawy to wezmę ze sobą Octavię i Courageousa i zobaczymy czy nie zmienisz zdania, bo projekty są to przepiękne.
A jeżeli denerwuje Cię skacząca wskazówka to możesz wybrać jakąś Bulovę :)

Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granatowego kowadła?  :)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek tyle kasy za kwarca? ????


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał:
W dniu 6.06.2020 o 09:17, tommly napisał:
Jarek tyle kasy za kwarca? emoji1787.png

Ostatnio uciekl mi przez niezdecydowanie za 200$ plus vat z USA wiec nie az tyle co 2 tys ,)

No za pu ceny to warto było ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KobsPtD.jpg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Już wszystko w porządku?
Cieszy skubaniec
835149b863099ecf808f69cd004d75a4.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek wymienili na nową sztukę i chodzi jak z WC. Przez 2 dni zrobil 2 sekundy.. 

Czwarty ząb nówka?? Napisz na Pw jaki numer i czy też z UK z firstwaches i ile na miejscu wyszedł na gotowo?? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.