Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
hezio

Automat od CITIZEN - Grand Touring - warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny jest cygan 😀

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze znowu mam nawrót choroby.... nie widział ktoś gdzieś niebieskiego na zbyciu....

P.S. Cygana nie chcę i zwykłego GT nie sporta też nie

Kurcze znowu mam nawrót choroby.... nie widział ktoś gdzieś niebieskiego na zbyciu....

P.S. Cygana nie chcę i zwykłego GT nie sporta też nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, M.Mike napisał(-a):

Co taka cisza?

automaty się skończyły.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
automaty się skończyły.... 

Dobrze, że moje się jeszcze nie skończyły, działają i nigdzie się nie wybierają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, M.Mike napisał(-a):

Co taka cisza?

 

Ci co mają siedzą cicho, bo spore grono osób im zazdrości, a w myślach wręcz wygraża ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Sol napisał(-a):

 

Ci co mają siedzą cicho, bo spore grono osób im zazdrości, a w myślach wręcz wygraża ;)

 

1250297415_Zrzutekranu2021-03-13133251.jpg.2f91c7ae00aa69840f74ca83fb0bf835.jpg230150051_Zrzutekranu2021-03-13133157.thumb.jpg.66a92db0635d6d438d4f0c242e955439.jpg

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, M.Mike napisał(-a):

Co ja mogę powiedzieć. Jak ktoś się zastanawia to warto default_wink.png

 

"...kupić albo nie kupić ; oto jest pytanie:
Czy szlachetniejszym jest nosić świadomie Citizena GT
Aby losu znosić  zazdrośników pociski i strzały,
Czy aby założyć Citizena zwykłego przeciw morzu zgryzot,
Aby odparte zgryźliwości  zazdrośników znikły? - Umrzeć, - usnąć ... " 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DDbRcXt.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.03.2021 o 11:07, kornel91 napisał(-a):

 

Miałem kiedyś okazję kupić ten model w rewelacyjnej cenie (tax free + zniżka) i jak patrzę na takie zdjęcia to mam w środku jakieś poczucie żalu 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem kiedyś okazję kupić ten model w rewelacyjnej cenie (tax free + zniżka) i jak patrzę na takie zdjęcia to mam w środku jakieś poczucie żalu
Też mi żal moich exGTSów, ale może jeszcze kiedyś do nich wrócę. @hezio masz jeszcze karbonową Octavię czy sam jestem na forum? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, M.Mike napisał(-a):

Też mi żal moich exGTSów, ale może jeszcze kiedyś do nich wrócę. @hezio masz jeszcze karbonową Octavię czy sam jestem na forum? :)

Oczywiście, że mam  :)
Już odszedłem od manii zegarkowej, ale CITIZEN'ów z serii Signature nie pozbędę się.
A zamiast GTS wybrałem wtedy tego automata:
CITIZEN Grand Classic NB4003-01H (zegarkiclub.pl)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że mam  
Już odszedłem od manii zegarkowej, ale CITIZEN'ów z serii Signature nie pozbędę się.
A zamiast GTS wybrałem wtedy tego automata

Słusznie. Ja mam "trochę" za dużo Signaturów żeby je docelowo wszystkie zostawić, ale ten (i pewnie parę innych) nigdzie się nie wybiera.

Fajny, jeśli chodzi o dziurbilony z serii Signature to widziałbym u siebie Octavie automat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, M.Mike napisał(-a):


Fajny, jeśli chodzi o dziurbilony z serii Signature to widziałbym u siebie Octavie automat ;)

Ten mój fajny na żywo, bo dobrych zdjęć za cholerę nie dałem rady wtedy zrobić 🤣

Octavia z dziurką też ciekawa, aczkolwiek ewentualnie skłonny byłbym skusić się na ten model Grand Classic 9184 😈 ktoś ma na forum ?

 

https://www.ablogtowatch.com/citizen-signature-grand-classic-9184-watch-baselworld-2015/

 

 

 

citizen-signature-grand-classic-9184-ablogtowatch-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten mój fajny na żywo, bo dobrych zdjęć za cholerę nie dałem rady wtedy zrobić
Octavia z dziurką też ciekawa, aczkolwiek ewentualnie skłonny byłbym skusić się na ten model Grand Classic 9184 ktoś ma na forum ?

Miałem przez chwilę bicolora na pasku, jakoś mnie nie porwał mimo że nic mu zarzucić nie mogłem, no może koperta sprawiała wrażenie grubej. Później NB5000-55A i to było coś. Robił bardzo duże wrażenie przestrzenią pod szkłem. Do tej pory się zastanawiam dlaczego go sprzedałem
8YMUfZu.jpg&key=3c76a3c9c75ab69da804e0e4f52b6a74d0ac33bbc6fd77c1ebb7142bea7f2a6c
dZ9LD5w.jpg&key=1a2a9af0a601ca0256028b089744439ec16a46c7912777a4db1315af30bf9df4
ApcUntC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nxTVLCS.jpg?1


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.03.2021 o 12:43, M.Mike napisał(-a):


Miałem przez chwilę bicolora na pasku, jakoś mnie nie porwał mimo że nic mu zarzucić nie mogłem, no może koperta sprawiała wrażenie grubej. Później NB5000-55A i to było coś. Robił bardzo duże wrażenie przestrzenią pod szkłem. Do tej pory się zastanawiam dlaczego go sprzedałem
8YMUfZu.jpg&key=3c76a3c9c75ab69da804e0e4f52b6a74d0ac33bbc6fd77c1ebb7142bea7f2a6c
dZ9LD5w.jpg&key=1a2a9af0a601ca0256028b089744439ec16a46c7912777a4db1315af30bf9df4
ApcUntC.jpg

Wspaniały ... perfekcja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wspaniały ... perfekcja 
Jest super, teraz cieszy kolegę z forum, który nie chce mi go odsprzedać default_sad.png

Temu kupiłem niedawno nowy pasek i mam frajdę jak z nowego zegarka. Dobrze, że nikt go nie kupił jak go kiedyś wystawiałem
d07Svio.jpg&key=7c65d15e2399a7128ef0748e4faa21cfc4670565b0ee2370f34d9743b4b30f3b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, M.Mike napisał(-a):

Jest super, teraz cieszy kolegę z forum, który nie chce mi go odsprzedać default_sad.png

Temu kupiłem niedawno nowy pasek i mam frajdę jak z nowego zegarka. Dobrze, że nikt go nie kupił jak go kiedyś wystawiałem
d07Svio.jpg&key=7c65d15e2399a7128ef0748e4faa21cfc4670565b0ee2370f34d9743b4b30f3b

.. są zegarki niesprzedawalne - a pod wpływem chwili ... to lepiej coś innego sprzedać :)  ten też super :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.. są zegarki niesprzedawalne - a pod wpływem chwili ... to lepiej coś innego sprzedać   ten też super  
NB5000 prawie nieosiągalny.
Z NB0075 też miałbym teraz spory kłopot bo je wymiotło i nie pojawiają się już nawet używane. Wiadomo, że nie jest to EDC, ale dla fana linii Signature to świetne uzupełnienie kolekcji.

W ogóle mam ostatnio problem bo narobiło mi się tych Signaturów i chętnie coś bym zredukował, ale za tyle ile kosztują nie opłaca się sprzedawać. Nie mam szans gdzie indziej na taki stosunek jakości i zadowolenia do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, M.Mike napisał(-a):

W ogóle mam ostatnio problem bo narobiło mi się tych Signaturów i chętnie coś bym zredukował, ale za tyle ile kosztują nie opłaca się sprzedawać. Nie mam szans na taki stosunek jakości i zadowolenia do ceny

bez  sensu dobre zegarki oddawać za bezcen - trzymaj - na lepsze czasy :)  - świetna linia zegarków :) - kup sobie jakiś chiński - jak ci się te znudziły ponoś z tydzień  to szybciutko do nich z utęsknieniem wrócisz :)  to tak dla kuracji odwykowej od sprzedaży :)  

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuj co tam masz na zbyciu 😜 Na kolegów zawsze możesz liczyć, u nas jak w banku.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.