Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
hezio

Automat od CITIZEN - Grand Touring - warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, unadarek napisał(-a):

bez  sensu dobre zegarki oddawać za bezcen - trzymaj - na lepsze czasy :)  - świetna linia zegarków :) - kup sobie jakiś chiński - jak ci się te znudziły ponoś z tydzień  to szybciutko do nich z utęsknieniem wrócisz :)  to tak dla kuracji odwykowej od sprzedaży :)  

Jak już wchodzisz na wyższy poziom to chińczyk nie cieszy 😀

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokazuj co tam masz na zbyciu Na kolegów zawsze możesz liczyć, u nas jak w banku.
"to nie ludzie, to wilki"

Na zbyciu raczej nic... mało tego, kolejne idą
Jak już wchodzisz na wyższy poziom to chińczyk nie cieszy 
 
Miałem... po 2-3 założeniach kończą w pudłach. Jako "przerywniki" mam inne zegarki, które przez Signatury nie bardzo mogą się dopchać na rękę, nawet MM300 udaje się to tylko raz na miesiąc-dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał mam niebieskiego Citizen GTS. 

IMG_20210407_131746.jpg

Edytowane przez estor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś szukał mam niebieskiego Citizen GTS. 
IMG_20210407_131746.thumb.jpg.14b125cee6c7a4da53123348fc8e5ae8.jpg
Ile cenisz?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu odsyłam swojego do serwisu. To juz druga sztuka i znowu ma defekt. Pierwszy miał rezerwę chodu po pełnym naciągu około 5 godzin, wymieniłem go na nową sztukę. Ten zaczął zatrzymywać się o różnych godzinach. Ostatnio nie mógł zrobić nawet minuty. Jeśli po serwisie znowu będą jakieś problemy to wymienię go na zupełnie coś innego. Mimo wszystko zegar jest świetny i wyglądana to że mam najzwyczajniej pecha do tego modelu. W sumie biorąc pod uwagę moją przygodę z Gerlachem to po serwisie wszystko powinno być OK jeśli to tylko pech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aHW6Xwi.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu odsyłam swojego do serwisu. To juz druga sztuka i znowu ma defekt. Pierwszy miał rezerwę chodu po pełnym naciągu około 5 godzin, wymieniłem go na nową sztukę. Ten zaczął zatrzymywać się o różnych godzinach. Ostatnio nie mógł zrobić nawet minuty. Jeśli po serwisie znowu będą jakieś problemy to wymienię go na zupełnie coś innego. Mimo wszystko zegar jest świetny i wyglądana to że mam najzwyczajniej pecha do tego modelu. W sumie biorąc pod uwagę moją przygodę z Gerlachem to po serwisie wszystko powinno być OK jeśli to tylko pech

Miałeś wyjątkowego pecha. To bezawaryjny i pewny mechanizm. Nie zrażaj się do nich z tego powodu.
Ja widzę dwie możliwości - jeżeli kupujesz teraz nowe sztuki GT czy GTS to są to albo leżaki albo zwroty. Oczywiście leżak też powinien chodzić bez problemu, ale może być tak, że był przechowywany dłuższy czas w nieodpowiednich warunkach (np. gablota na słońcu, bez nakręcania), albo komuś upadł no i będzie wymagał choćby małego przeglądu.
Miałem raz podobnie z zegarkiem który nosiłem, później leżał 2 może 3 lata (nie spadł, ani nie leżał na słońcu). Po ruszeniu natychmiast się zatrzymywał. Po wizycie u zegarmistrza okazało się, że było sucho gdzieś na naciągu i wystarczyła kropla smaru bez większej rozbiórki, zegarek ruszył i chodzi do dziś.


Grand Thursday ;)
NiYHVIF.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka z bransy na carbon.89d50c07fe5b6f10202acbe945fceada.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega też brał w ubiegłym roku firstwaches mi też wymienili bo tamten stawał. 

Razem wymieniliśmy. Nowy chodził przez kilka dni prawie na 0 a, potem zaczął robić z 10sekund na plus i tak chodzi od roku więc jest ok. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku gdy leżał w pudełku i tylko od czasu do czasu był na nadgarstku nie było żadnych problemów. I tak minął rok i zacząłem go nosić dzień w dzień i po około 3-4 tygodniach przestał chodzić. Tak czy inaczej nie zrażam się do tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, wrócił dwa dni temu z serwisu i...
1. Zapomniałem jaki jest ciężki
2. Zapomniałem jaki jest duży / bulky

ale...

1. Leży najwygodniej na ręce
2. Bransoleta wymiata w odczuciu i w wyglądzie
3. Antyrefleks jest świetny
4. Jest niezwykle przyjemny w odbiorze
5. Luma jest dobra
6. Same plusy i więcej

Wygląda na to, że będzie na nadgarstku przez kolejne kilka tygodni nie licząc godzin spędzonych w pracy (wtedy Rangeman że względu na ekstremalne warunki - pył, wstrząsy, wibracje, uderzenia, oleje, smary itd itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najjjjs  :)

 

 

1622219603977.thumb.jpeg.71d6a26e76059e1ae11f36f329e7216a.jpeg

 

1622219603973.thumb.jpeg.7c3ed75abb6b67926814b159bdff7e48.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z posiadaczy GT na bransie chciał pasek 23mm to można się odzywać, bo mam dwie sztuki które pasują.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idealny zegarek na zachód słońca

 

1627585998989.thumb.jpeg.0b382921858ea5529168395679f8bad7.jpeg

 

1627585998970.thumb.jpeg.82f763ef7ac8a775866e7c5c86db91dc.jpeg

Edytowane przez abir

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeci raz wracam do tego modelu 
DSC01467.thumb.png.df4ccd1db1451d4455a86c88da1d74c2.png
Nowych chyba już nie ma, gdzie znalazłeś?

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.05.2021 o 12:25, kornel91 napisał(-a):

 

cholera jak widzę takie fotki zaczynam żałować, że go nie kupiłem chociaż macałem i to w cenie minus TAX i promo dla znajomych ;)

Dlaczego CITIZEN porzucił tą serię SIGNATURE to jest dla mnie zagadka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, abir napisał(-a):

Nowych chyba już nie ma, gdzie znalazłeś?

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

Na jednej z grup na fb. Udało mi się kupić egzemplarz w idealnym stanie z nową bransoletą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetny zegarek. Bardzo go lubię cały czas. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CBJEQ0z.jpg

 

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.