Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ladek22

WOŚP 2015 - XXIII Wielki Finał

Rekomendowane odpowiedzi

XXIII Wielki Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę!

 

 

Bierzecie udział w licytacjach charytatywnych na Allegro na rzecz WOŚP, innych instytucji czy chorych dzieci? Kupujecie/wystawiacie?

 

Ja sprzedaję kilka rzeczy http://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=24569305

 

Ten temat niech będzie takim, gdzie możecie wrzucać linki do swoich WOŚP-owych i innych charytatywnych aukcji :)

 

Sam lubię przeglądać takie aukcje w poszukiwaniu czegoś ciekawego :) 


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa Matka Kurka

 

Jak ktoś ma małe dzieci, to widział pewnie nie raz naklejki WOŚP na sprzęcie medycznym - ja widziałem i to wiele, bo moja starsza córka 2 z pierwszych 4 miesięcy życia spędziła w szpitalach. Jakoś na wszystkich komputerach, pompach, etc. nie widziałem ani naklejek MatkiKurki frustrata, który chce nasrać komuś do gniazda, bo w życiu mu nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego? Ja widziałem kilka autostrad zbudowanych przez Hitlera - czy to znaczy że fajny był?


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karczoch nie masz ochoty nie dawaj. Ja dam pieniądze, inni być może też i nic Ci do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż oczywiście że nie daję a na co Ty wydasz to mi wisi - choć za propagowanie nazizmu mały mandacik i publiczne roboty bym wlepił


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stierlitz to postać literacka - był wrogiem nazizmu. Jeżeli przeszkadza Ci ten awatar daj znać, z pokorą go zmienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

No cóż oczywiście że nie daję a na co Ty wydasz to mi wisi - choć za propagowanie nazizmu mały mandacik i publiczne roboty bym wlepił

 

Chyba przydałoby sie poluzować szelki lekko, co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chce niech daje, kto nie chce niech nie daje. Za politykę w tym temacie posypią się bany!


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam forum codziennie,od kilku lat ,ale co teraz się dzieje,jakaś eskalacja frustracji?

Skąd to się bierze?

Zawiść ,złość ,wymądrzanie,nie boję się powiedzieć, czyste chamstwo....

Ludzie,wiecznie żyć nie będziemy ,pozostawmy po sobie choć miłe wrażenie.

Ja dam,zawsze dawałem,bo tak mi nakazuje sumienie by pomagać słabszym...

 

Kolego @Ladek 22-podziwiam Cię za siłę i energię w Twoich poczynaniach na forum,dzięki takim jak Ty postrzegają nas tak jak powinni-ludzi z pasją której Tobie nie brakuje.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam nawet linku, który został wrzucony w drugim poście, ale krytykujący zawsze się znajdą, tylko, że zazwyczaj oni sami gówno robią.

Niechby Owsiak brał połowę tej kasy dla siebie to i tak dla ratowania życia ludzkiego zrobiłby więcej niż Ci wszyscy krytykanci razem wzięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa Matka Kurka

 

Jak ktoś ma małe dzieci, to widział pewnie nie raz naklejki WOŚP na sprzęcie medycznym - ja widziałem i to wiele, bo moja starsza córka 2 z pierwszych 4 miesięcy życia spędziła w szpitalach. Jakoś na wszystkich komputerach, pompach, etc. nie widziałem ani naklejek MatkiKurki frustrata, który chce nasrać komuś do gniazda, bo w życiu mu nie wyszło.

 

Nie czytam nawet linku, który został wrzucony w drugim poście, ale krytykujący zawsze się znajdą, tylko, że zazwyczaj oni sami gówno robią.

Niechby Owsiak brał połowę tej kasy dla siebie to i tak dla ratowania życia ludzkiego zrobiłby więcej niż Ci wszyscy krytykanci razem wzięci.

 

Zgadzam się z powyższymi w 100%. Też będąc z moim Synkiem w szpitalu, widziałem wiele sprzętów z serduszkami Orkiestry. Za taką działalność Jurka Owsiaka, połowa z ogólnej puli Orkiestry to i tak mało. Niech krytykanci spróbują zrobić choć promil tego co robi Orkiestra dla chorych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

hmmm..tylko szkoda ze zamiast tych serduszek nie ma np polskiej flagi I info ze sprzet zostal zakupiony z pieniedzy podatnikow przez rzad polski

 

owsiak robi duza robote,usprawnia szpitale,odciaza budzet finansowy panstwa i rozpowszechnia 'polityczna patologie'

 

ja jestem prostym czlowiekiem I sam fakt ze na prosbe sadu nie pokazal do wgladu faktur jest mocno podejrzany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pokazał? Po pierwsze to sąd wzywa, a nie prosi, a po drugie jak można na wezwanie sądu czegoś nie udostępnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

no niestety ale tak wlasnie to wyglada..I dlatego uwazam ze sytuacja nie jest taka klarowna

dla mnie jest proste - ja na miejscu owsiaka,gdybym nie mial nic sobie do zarzucenia pokazalbym faktury na poczatku,osmieszajac tym blogera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemy mamy wszystko udostepniać?

Bo jakis bloger cos napisal,smieszne...

No i pan ma na nazwisko Owsiak.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

cook..to bylo na wezwanie sadu,nie blogera

 

a czemu poruszasz sprawe o jego nazwisko?? przeciez go nie obrazilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sad wzywa to obywatel ma obowiazek ,nazwisko piszemy duza literą.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Owsiak chciał odpowiedzieć każdemu malkontentowi to by mu czasu nie wystarczyło.

 

hmmm..tylko szkoda ze zamiast tych serduszek nie ma np polskiej flagi I info ze sprzet zostal zakupiony z pieniedzy podatnikow przez rzad polski

 

Co Ci w serduszkach nie pasuje? Są czerwone, napisy na nich białe. Zebrała Orkiestra to jest jej oznaczenie na sprzęcie.

 

Przypominam, że to nie są środki publiczne (w rozumieniu ust. o finansach publicznych), tylko datki złożone dobrowolnie na określony cel, przez ludzi, którym taka forma zbiórki odpowiada.

 

Co do 7 %(maksymalnie) na organizację - to nie jest dużo. Ile w tym fajnych imprez - jak darmowe koncerty w dużych miastach. Część ludzi przygotowuje to wszystko przez znaczną część roku. Gdyby nie taka formuła zbiórki nie byłoby szans na tak ogromne osiągnięcia. Sama atmosfera wieczorem przed finałem zbiórki jest kapitalna(przynajmniej wśród młodzieży).

 

Może jestem młody i głupi, ale dla mnie Jurek Owsiak to bohater.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Ladek 22-podziwiam Cię za siłę i energię w Twoich poczynaniach na forum,dzięki takim jak Ty postrzegają nas tak jak powinni-ludzi z pasją której Tobie nie brakuje.

+ 100

 

Ladek 22 założył temat - a wyszło jak zwykle  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

do kolegi Stierlitz:

 

 chodzi oto ze ten sprzet mial tam powinien byc zakupiony przez rzad,a nie przez owsiaka I jego organizacje - bo to wlasnie rodzi polityczna patologie

 

panowie,ja nie twierdze ze on jest zly,oszust,klamca I zlodziej...bo dla mnie tez kur.a byl numero uno - tylko ze od kilku lat cos mi tu nie pasuje z uczciwoscia I dlatrgo wyszedlem z tlumu I obserwuje to obok

 

w mlodzieczych latach zarabialem marne grosze..ale 100 z mojej wyplaty zawsze byla w puszce

 

 

- no w sumie tak,szkoda ze zadajemy pytania I nie idziemy z pradem jak 97% populacj globalnej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Nie czytam nawet linku, który został wrzucony w drugim poście (...)

Nie warto iść na łatwiznę.

MatkaKurka vs Owsiak. W necie jest wszystko. W 5 minut dotarłem do oryginalnego tekstu wyroku z uzasadnieniem:

http://kontrowersje.net/foto/uzasadnie3.pdf

Jeśli ktoś ma więcej czasu, to warto przeczytać całe uzasadnienie wyroku. Wyrok chyba nie jest jeszcze prawomocny. Bardzo jestem ciekawy wyroku sądu II instancji.

Idea WOŚP jest bardzo ok. Wspieram rokrocznie. Czy WOŚP jest dobrze zarządzany? Po lekturze uzasadnienia powyższego wyroku nie wiem. :wacko:

Wolałbym, żeby w kwestii funkcjonowania WOŚP nie było żadnych wątpliwości, ponieważ jeśli ktoś zarządza pieniędzmi otrzymanymi z dobrej woli innych, to powinien być jak żona Cezara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj męczy ten Owsiak niektórych . Ważne ,  ze chociaż  idea WOŚP jest bardzo ok . mimo wszystko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez AleksanderP
      Witam wszystkich,
      Jestem nowym użytkownikiem, który zapragnął posiadać stary nietypowy zegarek mechaniczny z epoki 60s (posiadam również inne, ale są to głównie kwarce i jeden automat). Zaczynając od początku, po przerzuceniu oferowanych na allegro czasomierzy i ustaleniu budżetu przystąpiłem do licytacji czegoś co po prostu wpadło mi w oko. W licytując w pocie czoła pewien egzemplarz miałem już wyobrażenie o wspólnych chwilach na moim nadgarstku, udało się, nabyłem. Sprzedawca jako zarejestrowana firma wydawał się ok, 99% pozytywnych komentarzy i oferty sprzedającego przekraczające nawet 27 tyś. zł utwierdzały w przekonaniu o uczciwości i pewnej powtarzalnej historii sprzedaży, więc bez wachania z uśmiechem na ustach dokonałem przelewu w oczekiwaniu na paczkę. Dzisiaj odwiedził mnie kurier i dostarczył zegarek, fakt dość kiepsko zapakowany, ale stan paczki nie budził zastrzeżeń. Paczka odczekała kilka godzin w domu przed moim powrotem a następnie po jej odpakowaniu zabrałem się do tej przyjemnej chwili pierwszych wzrokowych oględzin. Stwierdziłem, że skoro paczka w temp. pokojowej czekała na mnie 4-5 godzin to zegarek z czystym sumieniem ma już odpowiednią temp. żeby go nakręcić i sprawdzić jego chód. Z najwyższą starannością ustawiłem aktualny czas, pamiętając o przestawianiu wskazówek do przodu, nakręciłem mechanizm i odstawiłem żeby sprawdzić jego punktualność. W przeciągu 20 min zatrzymał się 2 krotnie, tracąc +- 2-3 minuty na każde 10 min chodu, celowo sprawdzałem wraz z innym dokładnym zegarkiem ustawionym w tym samym czasie. Po próbie uruchomienia jednej z komplikacji o zgrozo odpadła wskazówka jednej z tarcz... Zegarkiem nie rzucałem, nie mógł w żaden sposób ulec jakiemukolwiek uszkodzeniu. Obchodziłem się z nim jak z jajkiem od chwili odpakowania paczki. Mechanizm to VALJOUX 7733, opis aukcji nie pozostawiał niedopowiedzeń tzn. mechanizm ok, na dobrym chodzie. Forumowicze, czy jest jakakolwiek szansa żeby takie uszkodzenie powstało z mojej winy? Z pewnością czeka mnie zabawa w dochodzenie do zwrotu środków i chciałbym mieć absolutną pewność czy to kwestia przygotowania zegarka typowo pod sprzedaż a następnie wypchnięcie bubla w nadziei, że jakoś potrzyma chwilę czy mogłem w jakikolwiek sposób się do tego przyczynić obchodząc się z zegarkiem jak z jajkiem. Proszę o pomoc, czy mieliście podobną sytuację? Jak wybrnąć nie wikłając się w wojnę ze sprzedającym, który powinien przed zapakowaniem rzetelnie sprawdzić stan sprzedawanego przedmiotu?   
    • Przez Crach
      Witam serdecznie, przeglądając olx trafiłem na taki zegarek: https://www.olx.pl/oferta/zegarek-seiko-snkm89-CID87-IDziPsy.html#c5722ee830
      Ta sama osoba sprzedaje też kilka japońców na Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/sognipl?bmatch=baseline-cl-dict41-eyesa-bp-uni-1-3-0918
      Wszystko wydaje się okej, ale zwróciłem uwagę tylko na to że każdy opis to kopiuj-wklej oraz to że każdy zegarek ma ten sam "zestaw" tzn. jakiś pokrowiec, bodajże książeczkę i coś jeszcze. Na eksperckie oko brak powodów do obaw i brać śmiało czy jednak nie? Najbardziej interesuje mnie model wystawiony na OLX.
      Pozdrawiam  
       
    • Przez ladek22
      Mój znajomy, który pracuje jako wychowawca w witkowskim Zakładzie Poprawczym, wystawił na licytację rzeźby gipsowe zrobione przez swoich wychowanków. Dochód z licytacji zasili konto finałowe WOŚP. Może włączcie się w te licytacje.
      http://aukcje.wosp.org.pl/rzezby-gipsowe-i894179
       
      http://aukcje.wosp.org.pl/rzezby-gipsowe-i894129
       
      Pozdrawiam Przemek



    • Przez persona_sui_iuris
      Drodzy, 
       
      Podjeliśmy się licytacji pewnej Omegi i zaczynam mieć wątpliwości odnośnie jej autentyczności. 
      Ponieważ nie robię tego często, czy sprzedawca jest może znany na forum?
       
      https://allegro.pl/oferta/gigantyczna-meska-stalowa-omega-15-jewels-unikat-7986132980?fbclid=IwAR0ho16gWwGNSO2NPDyFmTXIBqtb050ht6wL87KG-7N-anROJGaMFaInbzE
       
       
      Pozdr, 
      Aga
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.