Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FENIKO

EDOX WRC Classic Day-Date /złoty kolor/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pół roku poszukiwań, mierzenia, oglądania czytania i chyb mam.

EDOX, jestem zdecydowany tylko proszę o opinię, czy to oryginał ?

http://allegro.pl/edox-wrc-classic-day-date-automatyczny-nowy-zloty-i4984855079.html

Wiadomo bez oględzin nie stwierdzisz nie, dlatego chcę po niego jechać i do fachowca tez nie omieszkam się udać przed zakupem.

 

Wiem, że sprzedawca mam sporo negatów ale myśl, że twarzą w twarz transakcja wypali, jeśli to nie fejk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez luk35
      Witam, jestem tutaj nowy chociaż często czytam artykuły z forum, ale do brzegu 😉 że względu na zbliżający się czarny piątek i moje urodziny chcę sprawić sobie nowy sikor. No i od kilku miesięcy nie mogę się zdecydować, rozważałem różne pomysły, ale zawsze wracam do tych trzech zegarków. Proszę uprzejmie ekspertów o pomoc i wyrażenie opinii 



    • Przez JustWalker
      Ja w tytule: szukam Citizen Eco-Drive Day-Date AW0010-01E
      Czarna tarcza. Na godzinie 4-ej dzień tygodnia i miesiąca.

      Jeżeli ktoś wie gdzie można kupić taki zegarek, to proszę o informację.
    • Przez Topaz
      Kilka tygodni noszenia i zadowolenia skłoniły do napisania kilku słów o zegarku CASIO MTP-1370 ( CASIO MTP-1370L-2AV ). Szukałem zegarka z wyraźnym oznaczeniem dnia tygodnia czyli w typie day-date, małego, pod koszulę, do codziennego noszenia. Znalazłem pasujące Casio. Zegarek w starej męskiej rozmiarówce 37 mm, 5 BAR, wykończenie na błysk, tarcza w pięknym głębokim błękicie ze słonecznymi blikami, indeksy w miedzianym kolorze, błyszczące, luma na wskazówkach, centralny sekundnik, pasek skórzany (średniej jakości, ja już wymieniłem). Ładny. Polecam jako eleganckiego "garniturowca".
       
      Tu na oryginalnym pasku.

       
       

       

       
       
      Chroniona koronka

       
    • Przez dolar
      Witam,
      Mój problem dotyczy zegarka Edox LES BEMONTS 01651 3 NIN - a dokładnie tarczy faz księżyca. Instrukcja przeznaczona do tego modelu (poniżej) jest tak zdawkowa, że nie jestem w stanie rzetelnie tej funkcji ustawić. Ostatnią deską ratunku wydaje się zaczekanie na dzień najbliższej pełni i ustawienie tarczy tak by księżyc był pośrodku - ale nie po to jest mechanizm by czekać do 30 listopada. Problem:
      brak jest wskazania punktu wyjścia (startu) do prawidłowego ustawienia faz księżyca, nie jest napisane co znaczy (powoduje) pojedyncze przesunięcie tarczy faz księżyca – nie jest określona skala pojedynczego naciśnięcia przycisku B – czy to np. dzień, czy 12 godzin czy co innego…. Wszystko to powoduje, że nie jestem w stanie prawidłowo ustawić tej funkcji zegarka. Zgodnie z oznaczeniem firmy Edox zegarek zawiera mechanizm 0165 (?). Wizyta w salonie Ap..t gdzie był kupiony zegarek - "nie mamy pojęcia proszę Pana" ..... Napisałem maila do Ap...u (sprzedawca) z prośbą o przesłanie mi procedury ustawienia faz księżyca od określenia punktu wyjścia (startu ustawień) i do przesunięcie do aktualnego cyklu pełni. Otrzymałem wycinki instrukcji do innych modeli (pomimo, że wskazałem jakiego modelu dotycz mój problem ...) oraz informację, że jak sobie nie dam rady dzięki tej super instrukcji to proponują udać się do salonu Ap..t ........ Normalnie ręce opadają. 
       
      Jeśli ktoś z Szanownych Forumowiczów jest mi w stanie pomóc będę bardzo wdzięczny.
       
       
       
       

    • Przez bartez998
      Proszę o pomoc w wyborze, rozpatruje pomiędzy:
      Zegarek Certina, C001.639.17.057.00, DS PODIUM BIG SIZE CHRONO GMT - cena 1806 zł Zegarek męski EDOX 10227-TINCA-NIN Chronorally - cena 2050 zł Obecnie posiadam Tissota PRC 200 i jestem z niego zadowolony, chciałem obecnie dokupić coś na gumowym pasku.
      Podobają mi się oba porównywalnie, edox wydaje mi się bardziej "prestiżowy".
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.