Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szymek500

mechanizm c01.211

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie ten mechanizm jest już na rynku okoł 6 lat i z tego co szukałem w necie to nie ma z n nim problemów.

Czemu o tym pisze. Otóż wiele osób krytykuje ten mechanizm za dwie lub trzy części z tworzywa a jednak osoby które go posiadają w swych czasomierzach nie mają z nim problemów. Od kilku miesięcy mam właśnie z tym mechanizmem Tissota couturiera i mam nadzieje że ten mechanizm bedzię długo działał bez awarii. Co wy o tym myślicie ?

Przy okazji wszystkich witam, ponieważ piszę tu pierwszy raz ale śledzę to forum już od dłuższego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie ten mechanizm jest już na rynku okoł 6 lat i z tego co szukałem w necie to nie ma z n nim problemów.

Czemu o tym pisze. Otóż wiele osób krytykuje ten mechanizm za dwie lub trzy części z tworzywa a jednak osoby które go posiadają w swych czasomierzach nie mają z nim problemów. Od kilku miesięcy mam właśnie z tym mechanizmem Tissota couturiera i mam nadzieje że ten mechanizm bedzię długo działał bez awarii. Co wy o tym myślicie ?

Przy okazji wszystkich witam, ponieważ piszę tu pierwszy raz ale śledzę to forum już od dłuższego czasu.

Hej kolego jesteś w posiadaniu jeszcze tego zegarka?

Może wyrazisz swoją opinię? 

Bo ja również słyszałem że dużo opinii negatywnych była pisana na wyrost i że ten mechanizm nie jest taki zły? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Tisoota T-Race na tym mechanizmie od blisko 7 lat , jak narazie 0 poblemow( raz w serwisie na przegladzie) trzyma dokladnosc. Bez zmiany jakies +12s/24h . Uzywam go dosc intensywnie znaczy stoper w uzyciu codziennie ze wzgledu na rodzaj pracy. Osobiscie polecam . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takze Tissota Couturiera od ponad 4 lat. Używany ponad 4 lata, dość intensywnie. Jazda motorem, jeżdżenie na nartach, itd. Ani razu w serwisie choć niektórzy mówią że należało by się (pewnie dla spokojności sumienia się przejde z nim) i jak do tej pory wszystko w nakwiększym porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.