Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę ma fajny i niespotykany klimat ten srebrny ML , gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty!


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-68111-0-32186600-1468618208_thumb.jpg

"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna 125 , u mnie mark 425fadac0199d96054cdbf6cdd19683b5.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPada przez Tapatalk


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna 125 , u mnie mark 4

Wysłane z mojego iPada przez Tapatalk

Dzięki Grzegorz

Jutro wrzucę fotki Marka III, który trafiłem w zeszłym tygodniu

Piękna i spora :)

Bardzo duża... i bardzo ciężka, ale przy tym bardzo piękna ☺

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowałem,polowałem i ustrzeliłem:)

post-77242-0-99922100-1468620694_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne ustrzeliłeś zegarek szwajcarski  :P  :P  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@esteta, widze ze sie zapendziles deczko. To nie Twoja wina, po tych peanach na forum mozna uwierzyc, ze ma sie Rolexa za tysiac, ale to nadal tylko Tolex chociaz moze nawet lepszy.

 

Gratuluje wszystkim radosci. Nie tyle gratuluje co zazdroszcze, chcialbym miec taka mentalnosc zeby to nosic, ale na dzien dzisiejszy nie chcialbym tego ojszczac. Ot, taki kompleks, nie potrafie udawac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

@esteta, widze ze sie zapendziles deczko. To nie Twoja wina, po tych peanach na forum mozna uwierzyc, ze ma sie Rolexa za tysiac, ale to nadal tylko Tolex chociaz moze nawet lepszy.

 

Gratuluje wszystkim radosci. Nie tyle gratuluje co zazdroszcze, chcialbym miec taka mentalnosc zeby to nosic, ale na dzien dzisiejszy nie chcialbym tego ojszczac. Ot, taki kompleks, nie potrafie udawac :(

 

@pablo122, jak zwykle w punkt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje , na żywo inna bajka, bo fotograf ze mnie żaden.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim radosci. Nie tyle gratuluje co zazdroszcze, chcialbym miec taka mentalnosc zeby to nosic, ale na dzien dzisiejszy nie chcialbym tego ojszczac. Ot, taki kompleks, nie potrafie udawac :(

Jestem tego samego zdania, chodź dużo dobrego czytałem o tych zegarkach. Każdy ma inne poglądy, ale dla mnie, jako osoba kochająca zegarki takie coś jest niewyobrażalne. Moim zdaniem trzeba wyrobić swoje DNA zegarkowe, a nie powielać klasyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się uśmiałem przy porannym kawulcu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, może nie jestem nowy ale na pewno nie zbyt udzielający się użytkownik forum. Mój problem jest taki, że właśnie kupiłem Enicara jak na zdjęciu. Niestety brakuje mu oryginalnego zkręcanego zamknięcia koperty, jeżeli ktoś takim dysponuje to chętnie odkupię.

post-71279-0-05193100-1468682556_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@esteta, widze ze sie zapendziles deczko. To nie Twoja wina, po tych peanach na forum mozna uwierzyc, ze ma sie Rolexa za tysiac, ale to nadal tylko Tolex chociaz moze nawet lepszy.

Gratuluje wszystkim radosci. Nie tyle gratuluje co zazdroszcze, chcialbym miec taka mentalnosc zeby to nosic, ale na dzien dzisiejszy nie chcialbym tego ojszczac. Ot, taki kompleks, nie potrafie udawac :(

W takim razie bardzo przepraszam za moje "zapędzenie":)Generalnie co by nie mówić troszkę zamieszania zrobił ten zegar w dziale Rolexa.Jakaś przyczyna tego pewnie jest.A jak to określiłeś "ojszczać" zegar tylko za to że nie jest Rolexem.Tak nie postępuje Miłośnik Klubu Miłośników Zegarków:) Edytowane przez esteta

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek jest niemiecki lub szwajcarski?, bo to dział niemieckich i szwajcarskich zegarków :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie bardzo przepraszam za moje "zapędzenie":)Generalnie co by nie mówić troszkę zamieszania zrobił ten zegar w dziale Rolexa.Jakaś przyczyna tego pewnie jest.A jak to określiłeś "ojszczać" zegar tylko za to że nie jest Rolexem.Tak nie postępuje Miłośnik Klubu Miłośników Zegarków:)

Na podróbki się "jszcza" a to choć formalnie nie jest podróba - to praktycznie nią jest.

 

Niestety staję obok Pawła i rozwieram rozpór :)

 

Choć szkło ma lepsze niż oryginał.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Niestety staję obok Pawła i rozwieram rozpór :)

 

To i ja się przyłączę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko se nogawek 

nie obszczajcie... ;)  :lol:


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem chłopaki,że "rozpinacie" również na produkty-homary inne Invicta,Squale czy naszych forumowych kolegów np. kolegi Tik Taka,który sprzedaje również np. Davosę Ternos?"Rozpinacie na Longiny i inne inspirowane Rolexem?Czy dobrze rozumuję?


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma mowy o inspiracji bo to " produkt" 1:1 ...mający sprawiać wrażenie SUBa...odpowiedz szczerze - czy gdyby nie wyglądał jak SUB kupiłbyś go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba padają zbyt 'wielkie słowa", dla laika to bez znaczenia, koneser ma i tak wyrobione zdanie....

Jedni kupują by porównnać, inni jako sub(stytut) oryginału..

Wolna wola.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem chłopaki,że "rozpinacie" również na produkty-homary inne Invicta,Squale czy (...) np. Davosę Ternos?

A juści kumotrze :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma mowy o inspiracji bo to " produkt" 1:1 ...mający sprawiać wrażenie SUBa...odpowiedz szczerze - czy gdyby nie wyglądał jak SUB kupiłbyś go?

Szczerze.Tak.Kupiłbym.Podobnie jak i inni koledzy,którzy posiadają już Suba bo to bardzo spójne i kultowe już wzornictwo.Bo to po pierwsze świetnie wykonany zegar.Po drugie mnie jako fascynata zegarkowego zastanawia i zmusza do myślenia ile płaci się za marketing,logo a ile faktycznie za sam produkt.Skoro za 36-krotnie niższą cenę można zrobić zegar i do tego z AR?Panowie.Ile by się nie miało biletów NBP na koncie to zmusza do myślenia.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.