Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie myślałem, że mój nabytek wywoła taką dyskusję :D ale ten nabytek był spontaniczny przy zakupie Orient-a ( o nim w innym wątku) Zegareczek wiem, że raczej niszowy i nie tak popularnej marki ja Seiko, Citizen czy może nawet Orient. . A zegareczek według mej opinii fajny bo i prosty. Mechanizm miyoty. Bardzo lekki super się nosi, szkiełko jak za starych dobrych zegarków. Wiem, że to jeden z nie licznych automatów Bocci, ale miał naprawdę rozsądną cenę i jakoś nie widziałem abym mógł w tej cenie kupić coś lepszego zważywszy na upust przy zakupie jego jako drugiego zegarka. Ok 10% ceny jaka jest na stronach w sklepach z tym zegarkiem. Nie jest to jedyny zegarek i na pewno będzie w mej kolekcji na dłużej. Teraz czekam na nowego Xicorra M20.02. :D

Edytowane przez Czarnysg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, że mój nabytek wywoła taką dyskusję :D ale ten nabytek był spontaniczny przy zakupie Orient-a ( o nim w innym wątku) Zegareczek wiem, że raczej niszowy i nie tak popularnej marki ja Seiko, Citizen czy może nawet Orient. . A zegareczek według mej opinii fajny bo i prosty. Mechanizm miyoty. Bardzo lekki super się nosi, szkiełko jak za starych dobrych zegarków. Wiem, że to jeden z nie licznych automatów Bocci, ale miał naprawdę rozsądną cenę i jakoś nie widziałem abym mógł w tej cenie kupić coś lepszego zważywszy na upust przy zakupie jego jako drugiego zegarka. Ok 10% ceny jaka jest na stronach w sklepach z tym zegarkiem. Nie jest to jedyny zegarek i na pewno będzie w mej kolekcji na dłużej. Teraz czekam na nowego Xicorra M20.02. :D

Chwila, pociągnijmy to jeszcze, skoro Zasadas zaczął marudzić. :D;) To ile dałeś za to cacko? Bo mowa była o "tym przedziale cenowym", a nie widzę, żebyś jakiś podał, więc... to tylko sfera domysłów, własnego wyobrażenia i spekulacji, póki co!  :P  :D  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, pociągnijmy to jeszcze, skoro Zasadas zaczął marudzić. :D;) To ile dałeś za to cacko? Bo mowa była o "tym przedziale cenowym", a nie widzę, żebyś jakiś podał, więc... to tylko sfera domysłów, własnego wyobrażenia i spekulacji, póki co!  :P  :D  :lol:

To rafio 77 ciągnie temat z przedziałem cenowym  B) więc od niego powinno paść wyjaśnienie. Sam jestem ciekaw jakie cacka mnie minęły w  tym przedziale ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rafio 77 ciągnie temat z przedziałem cenowym  B) więc od niego powinno paść wyjaśnienie. Sam jestem ciekaw jakie cacka mnie minęły w  tym przedziale ??

skoro dalej to ciągnięcie - przedział cenowy łatwy do sprawdzenia na necie  , no ale skoro kolega napisał że kupił go za 10 % ceny z metki.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem z ciekawości. Ok. 900 zł. Zatem za 10% (90 zl) też bym kupił

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem z ciekawości. Ok. 900 zł. Zatem za 10% (90 zl) też bym kupił

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

i ja też :) a teraz kończmy temat szkoda dalej zaśmiecać :)

PS: cena wyjściowa 900 zł nie tak mało prawda - gdyby nie rabat to w tej cenie Orient i Seiko i to niezłe modele  są dostępne

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

wiem  że to nie ten temat ale nie mogę znależć odpowiedniego .

kolega dał mi do sprzedania taką cymę i żeby nie wyjść na głu......... wolę zapytać czy ten zegareczek jest ok ?

post-87697-0-82151400-1503429134_thumb.jpg

post-87697-0-52273900-1503429162_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupiłem Certinę DS EAGLE co koledzy sądzicie o tym modelu

 

post-84178-0-83507300-1503919481_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupiłem Certinę DS EAGLE co koledzy sądzicie o tym modelu

 

attachicon.gifcertina ds eagle.jpg

Ja nie lubię czarnych kopert. :( Jedynie VIS mi się podoba.

A i najważniejsze. To Ty będziesz nosił. Tobie ma się podobać a nie nam. ;)

I  oczywiście graty nowinki.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię czarnych kopert. :( Jedynie VIS mi się podoba.

A i najważniejsze. To Ty będziesz nosił. Tobie ma się podobać a nie nam. ;)

I oczywiście graty nowinki.

Ja również nie przepadam za czarnymi kopertami, ale wspomniana Monza na żywo zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zegarek firmy Jakot wiem tyle ze ma mniej więcej 200lat czy mogby ktos go wycenic

Może jakieś 200 milionów $


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zegarek firmy Jakot wiem tyle ze ma mniej więcej 200lat czy mogby ktos go wycenic

Skoro go kupiłeś to już go sam wyceniłeś. Następną wycenę dostaniesz z chwilą sprzedaży kolejnemu właścicielowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie od dzisiaj takie Seiko - na razie na gorąco, na kajdanach, które zostaną i tak wymienione na zamówiony już pasek PATTINI. 

post-34987-0-04645200-1504010310_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię czarnych kopert. :( Jedynie VIS mi się podoba.

A i najważniejsze. To Ty będziesz nosił. Tobie ma się podobać a nie nam. ;)

I  oczywiście graty nowinki.

Kurczę,a ja wolę chyba czarne/lub ciemne...może dlatego,że jest ich moim zdaniem mniej.

Dobrze,że chociaż do jednego zegarka jesteśmy obaj przekonani ;)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zielone akcenty bardzo fajnie ożywiają zegarek.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.