Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość feleksc

zobacz na allegro,i nie ma się co dziwić

panny i panie w tych czasach nie chcą chodzić w takich cudeńkach

ale pewnie ktoś da Tobie tyle ile chcesz

(wystarczy poszukać :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość libero
ale pewnie ktoś da Tobie tyle ile chcesz

(wystarczy poszukać :wink: )

 

Hehe :) Pytanie o wartosc bylo z czystej ciekawosci , raczej nie spieszno mi do sprzedazy.

 

Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Hehe Pytanie o wartosc bylo z czystej ciekawosci , raczej nie spieszno mi do sprzedazy.

 

to jest moja opinia :wink:

hehe a mi nie spieszno do kupna

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o so chosi ;) nie mogłeś się zdecydować na konkretną tarczę - więc nabyłeś obie :?: w sumie te adriaticki mają COŚ w sobie - nie mówię o werku .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszA

Odpowiadam Koledze: nabyłem ten z żółtą tarczą.

Poza tym dla mnie sprawa jest oczywista: po co przepłacać za Atalantica Worldmastera z tym samym mechanizmem???, skoro można mieć to samo z nieco inną nazwą znacznie taniej.

Pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących i liczących.

8) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Odpowiadam Koledze: nabyłem ten z żółtą tarczą.

Poza tym dla mnie sprawa jest oczywista: po co przepłacać za Atalantica Worldmastera z tym samym mechanizmem???, skoro można mieć to samo z nieco inną nazwą znacznie taniej.

Pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących i liczących.

8) ;)

 

Jakby tak każdy myśłał to nikt nie kupiłby np. Omegi z V7750. Po co kupować Omegę jak można mieć np. Zeno za 5 czy też nawet 6 krotnie niższą cenę. W przypadku zegarków to się nie sprawdza, powiem więcej to brzmi jak totalna bzdura. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na porównanie - każda kobieta jest identycznie - przynajmniej ilościowo obdarzona przez naturę - więc dlaczego nie wybierasz Tej " najtańszej " :twisted: :twisted: :twisted:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Pozwolę sobie na porównanie - każda kobieta jest identycznie - przynajmniej ilościowo obdarzona przez naturę - więc dlaczego nie wybierasz Tej " najtańszej " :twisted: :twisted: :twisted:

 

... tylko tę najdroższą ;);):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszek - hmm... kontrowersyjnie to ująłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie na porównanie - każda kobieta jest identycznie - przynajmniej ilościowo obdarzona przez naturę

Chyba slabo sie przygladasz kobietom. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Ale Staruszek miał na myśli wyłączne parametry ilościowe. Fakt, że również w tym przypadku są wyjątki ale one tylko potwierdzają regułę, zgodnie z którą wszystkie mają wszystkiego w tej samej ilości. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przykladu: zawartosc butelki 0.5 i butelki 0.75 to tez parametry ilosciowe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje porównanie jest dosyć płytkie jeśli chodzi o kwestie formalne - miałem na myśli potrzebę znalezienia " tego czegoś " co powinien posiadać czasomierz według właściciela - gdyż chyba dla tego spora większość osób kupuje taki a nie inny zegarek - z ktorym czasem jest jak w życiu - piękny na zewnątrz a wnętrze to już zupełnie inna sprawa - oraz odmienne podejście wnętrze - bogate a wierzchnia warstwa skromna - ale jedno jest pewne dla Każdego z nas zegarek musi mieć to "COŚ" co czyni go w naszych oczach - tym jedynym lub chociaż godnym uwagi .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Dla przykladu: zawartosc butelki 0.5 i butelki 0.75 to tez parametry ilosciowe. ;)

 

Ten sam parametr, ale inna ilość. Chyba że jako ilość uznasz 1 butelkę, a wtedy zawartość będzie miała cechy wartości wymierzonej w ilości zawartości. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) No i mam pierwszego pilocika!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Adi piękny ten Zenek. Witaj w klubie przyjacielu Zenka i nie tylko ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sportura. Myśle jeszcze nad jakimś garniturowcem, płaskim czyli raczej na peseux 7001. ML Masterpiece Cousin, albo Zenek Bauhaus.

Zobaczymy, może podwójny Zenon? ;)

 

Z ostatniej chwili!! Nastawiony w czwartek 22.03 najpierw nadrobił kilka sekund, a od soboty trzyma odchyłkę + 2 s, czyli nied. pon, wt odchyłka 0 ponieważ nadal jest +2 s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie wszystkich forumowiczow!!

to wlasciwie pierwszy moj post w ktorym chcialem zaprezentowac jeden z zegarkow mojej skromnej kolekcji.kupilem go niedawno za 20 zl na allegro.chodzi dokladnie mechaizm , czysty a tarcza po malej kapieli wyglada naprawde ladnie.jedyne co wiem to ze jest to zegarek szwajcarkski ale nazwy nie bylo na tarczy.

 

post-4131-0-47383000-1330653810.jpg

 

fotki slabiutkie bo robione telefonem ale i tak widac ze mylem tarcze pierwszy raz bo brakuje "4" :oops:

 

pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-2536-0-06950300-1330653819.jpg

"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie pochwale moim grafikiem, mialem zaczekac do przyszlego tygodnia, zdjecie jest juz nieaktualne - teraz duzo zyskala na ciemnozielonym pasku z jaszczurki a raczej udajacym jaszczurke:)

picture109yq6.jpg


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jednokamieniówka w b. dobrym stanie.

<a href=3cf586e340f943aa.jpg' alt='3cf586e340f94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

Adi

cyferblat oryginalny?

pokaż werk---prosze :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucę werk jutro. Dzisiaj mam gości :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.