Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

świetne zegarki a ten seamaster obok jaki to model i jaki ma mechanizm? :)

 

Mechanizm 1430

 

Od tego zegarka zaczęła się moja mała pasja. Historia raczej standardowa - wujek z ameryki, zmarł gdy miałem 2 lata a zegarek kazał przekazać właśnie mnie (za małolata musiałem być chyba znośny albo lizus:)). Z papierów wynika że zegarek został zakupiony USA w 260 Main St. New Britain, CT 06051 w latach 80'tych. Ma międzynarodową gwarancje na której znajduje się następujący numer: 4659989.  Do tego dołączona jest instrukcja, posiadam też historię wymiany baterii oraz konserwacji napędu. Rozmawiałem z kolegom prowadzącym stronę omegamania, żeby dowiedzieć się jaki to model. Doradził mi, aby zegarek dostał pasek, ale stwierdziłem, że będę zakładał go od święta a żeby magia i historia pamiątki została zachowana, niech zegarek będzie w niezmienionej formie. 

 

post-58779-0-64061900-1388440199.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie coś mi się trafiło.. przez 2 miesiące nikt nie docenił go na bazarku, ja też go wcześniej jakoś przeoczyłem. fajny, ciekawy na kultowym werku

 

Ja doceniłem :) Ale jak przez 3 m-ce do przymiarki jechałem, to teraz w brodę pluję....

A Koledze gratuluję ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie coś mi się trafiło.. przez 2 miesiące nikt nie docenił go na bazarku, ja też go wcześniej jakoś przeoczyłem. fajny, ciekawy na kultowym werku

 

tyż się nad nim zastanawiałem, ale... wolał Ciebie :] świetny model, historia...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie coś mi się trafiło.. przez 2 miesiące nikt nie docenił go na bazarku, ja też go wcześniej jakoś przeoczyłem. fajny, ciekawy na kultowym werku

Tez go docenilem, ale za dużo zakupów zegarkowych sie nawarstwiło..

 

Gratuluje świetnej maszyny !


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadł na moją rękę. 

yu1t.jpg

ur1x.jpg


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, Wizualna masywność jakby potwierdzała podwodne możliwości.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie coś mi się trafiło.. przez 2 miesiące nikt nie docenił go na bazarku, ja też go wcześniej jakoś przeoczyłem. fajny, ciekawy na kultowym werku

Też mi się podobał ale nie mogę go znieść na tym mdłym pasku, ja bym założył coś z pomarańczowym kolorem może pomarańczowe przeszycia ,coś do doda mu jeszcze więcej takiej zadziorności, podkreśli ciekawy charakter ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz slusznie ktos zauwazyl to pomaranczowy kolor zlewa sie z kolorem wskazowek i wcale nie sprawia wrazenia o jakim piszesz. Za to ten brazowy jest o tyle fajny ze kontrastuje z zegarkiem i sprawia ze na pierwszy rzut oka nie patrzysz na krzykliwy pasek tylko na sam zegarek.. Poza tym pasek to zawsze mozna zmienic ;)

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?

Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie coś mi się trafiło.. przez 2 miesiące nikt nie docenił go na bazarku, ja też go wcześniej jakoś przeoczyłem. fajny, ciekawy na kultowym werku

Pewnie byłby u mnie, gdyby nie to, że planuję i mam możliwość kupienia zegarka, który od lat chodzi mi po głowie. Gratuluję świetnego nabytku. Bardzo dobry wybór!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie byłby u mnie, gdyby nie to, że planuję i mam możliwość kupienia zegarka, który od lat chodzi mi po głowie. Gratuluję świetnego nabytku. Bardzo dobry wybór!

Hmmm ... A ciekawe co to będzie za maszyna :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@s-3

gratuluję zakupu i tempa realizacji. Kupiłeś od sąsiada? :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... A ciekawe co to będzie za maszyna :)

Mistrz dedukcji ;) Mam nadzieję, że coś dynamicznego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie zsynchronizowany ten Tisocik :)

a do tanga trzeba dwojga.... ;)


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie zsynchronizowany ten Tisocik :)

a do tanga trzeba dwojga.... ;)

Oj wiem, ale dopiero co instrukcję ściągnęłam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Je....u,pisałem już że o producentów zegarków mi chodzi ,a nie o użytkowników.....

Nie nakręcaj sprężyny :),no i nie obrażaj mnie, bo kopanie leżącego chwały Ci nie przyniesie....

 

A prywatnie powiem Ci [tak by inni nie słyszeli] że kozak jesteś ,i jaki odważny :D

A teraz jak mi "przygadałeś" to z podniecenia nie zaśniesz.....

 

 

O Je....u,pisałem już że o producentów zegarków mi chodzi ,a nie o użytkowników.....

Nie nakręcaj sprężyny :),no i nie obrażaj mnie, bo kopanie leżącego chwały Ci nie przyniesie....

 

A prywatnie powiem Ci [tak by inni nie słyszeli] że kozak jesteś ,i jaki odważny :D

A teraz jak mi "przygadałeś" to z podniecenia nie zaśniesz.....

 

spałem cook'u bez kłopotu :) 

Oris FD leży dobrze na łapie, cyka,szkoda że ta dyskusja nie poprawiła mi radości ze świątecznego prezentu, cóż, życie to nie jest bajka ... jednak mimo to coś "zasiałeś" :) , popatrzę chętnie za czymś dodatkowym, tylko pliss poniżej 10k, bo mnie tym razem  żona z domu przegoni ( przy okazji Orisa, namówiłem ją jeszcze na Longinesa )


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na wstępie chciałem sie przywitać . Proszę was o pomoc kupiłem takiego Roamera za troche ponad 200 zł , czy zna ktos może ten model  z jakich lat pocodzi , i czy te 200 zł to dobra cena za ten zegarek ?

dzieki i prosze o odp.

https://plus.google.com/photos/106796171943365884502/albums/5965741648222618209/5965741650987032626?banner=pwa&pid=5965741650987032626&oid=106796171943365884502

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :)

Warto gdyż ładnie zachowany egzemplarz. :)

Myślę, że to lata 80.

Pokaż werk.


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.