Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Ten maurice jest bardzo ładny, miałem takiego kiedyś przez chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moskol19

 

Kopbiety lubią takie nie tuzinkowe imiona :)

a tu jeszcze i miło brzmiące nazwisko! :blink:

 

Cytryna przeurokliwa, :wub:

gdyby jeszcze miała

"motorek" w tyłku, :(

to by było 

maliniaście. :D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdzie to pokaż swoje zdjęcia tej Cytryny. Zobaczymy jak wygląda na zdjęciach nie renderach :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na żywo bardzo dobrze.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis przyjechal, otworzylem pudlo i wymiękłem

 

24eat88.jpg

Cieszę się, ze zakup ode mnie sprawił Ci tyle radości, jak Ci pisałem sprzedałem Tego Hamiltona, bo non stop wydawał mi sie za mały ma mojej łapie...

No i po rozterkach zrobił miejsce temu....

post-68228-0-39597900-1399826747_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Eposik:) cudny:)

Dzięki.:) mi tez bardzo się podoba :) udało sie upolować 3miesieczny na alle i wytargac za 60% ceny nowego :) no i raczej ma u mnie dożywocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy 3401- tańszy brat:) a co do alle to pamiętam że był taki niedawno za jakies 2700, ktoś sprzedawał prosto ze Szwajcarii...tak czy inaczej jeśli już kupię to też będzie miał u mnie dożywocie-zaraz po Longinesie Master który już ma ten status:)GRATULUJĘ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kuś bo będę musiał się zakredytować:) jak tylko sprzedam Certinę to zaraz kupuję:) tylko mi bałagan w głowie zrobiłeś bo miał być 3401 jasny a ten Twój czarny 3402 po prostu rozwala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytujące jest tylko to że w tej klasie zegarka zapięcie nie jest motylkowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komplikacja day date, to funkcja, którą lubię w zegarkach, i przydaje się na codzień. Tylko w wakacyjnych zegarkach wystarczy tylko data, bez dnia :)

 

 

Edit. Oryginalny pasek epos leży w szufladzie, ten, który widzisz na fotkach to pach Atlantic z klamerką motylkową, spolerowałem logo i przy okazji kiedyś tam dam wygrawerowac logo eposa. Kupiłem go za niewielkie pieniądze, a jestem z efektu bardzo zadowolony :)

Edytowane przez Artur11975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jest taki na olx http://olx.pl/oferta/zegarek-epos-passion-3401-CID87-ID55iFB.html... kusi... a o oryginalne zapięcie motylkowe eposa mozna pytać klubowego kolege Tik-Tak:) On na temat Eposa wie wszystko; )

Za gruby piękny, nowy pasek z motylkiem zapłaciłem 110zl. Wiec mogę zapłacić jeszcze 10zl, za grawer logo Epos i po temacie.... Podejrzewam, ze motylek eposa sam by conajmniej tyle kosztował :)

 

ten Epos na OLX, ładny, choć zdjęcia takie sobie.... Dobrą cenę ma, potarguj sie do 2k PLN i bierz jeśli zdrowy, najlepiej odbierz osobiście :) będzie Pan zadowolony! Pasy genewskie na tarczy i takie inne ;)

Edytowane przez Artur11975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur graty, fajny zegar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, lepiej na żywca niż render :). Zmień trochę kąt pod jakim robisz zdjęcie, to wtedy światło się inaczej odbije.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetna certina, gratuluję :) Dobrze widzę, że uszy wyprofilowane jak w omegach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są wyprofilowane. Nie wiem czy tak jak w omegach ale są:) I bardzo ładnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Certina. Więcej zdjęć prosimy :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę moderatora o przesunięcie tematu do działu Vintage, nasze nowe nabytki, dziękuję.

 

 

Kolejny Longines uzupełnił moją kolekcję, dzięki miłemu koledze Robredo  ;)  udało się wytargać egzemplarz w bardzo dobrym stanie, oczywiście koperta nie omieszkała odwiedzić MWatchowe SPA  :D.

 

Longines Admiral Automatic Day Date 70' cal. 507 17 Jewels ( mechanizm wyciągany przez szkło ), zdjęcia co prawda z jutrzejszego poranka, ale co mi tam  :lol:

 

SAM_0270.JPG

SAM_0274.JPG

SAM_0279.JPG

SAM_0276.JPG

%2524_57+%25286%2529.JPG

Edytowane przez grig1970

Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiu! Fiu! :blink:

 

Ale jaja znosi ten Robert! :D

Coś mi o tym wiadomo. ;)

Gratulacje nabytku!

I niedalekiej drogi

do SPA. :D

Mnie doktorek

nie przyjął

i muszę lekować

swe u znachora. :(


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.