Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Tarcza nie jest aż tak bardzo brudna, napisy czytelne i zachowane w super stanie. Przemycie tarczy nie zmieni zbytnio wyglądu ringów jedynie może "wybielić, rozjaśnić" indeksy godzinowe. Ja bym nie mył, chyba, że masz duże doświadczenie, lub oddasz komuś kto nie przesadzi. Jeżeli dobrze dobierzesz wypełnienie ( kolor szary, a nie żarówa) to trzeba wymienić w obu wskazówkach. Jeżeli w jednej będzie kicha. W tego typu wskazówkach lepiej wygląda bez wypełnienia niż zamiana na rażący kolor nieadekwatny do wyglądu (koloru) tarczy.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa3adyte.jpg

 

Zakupiony na forum. Archimede Pilot 42mm. Tymczasowo na pasku nicka.

 

Wysłane z mojego Casio


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja wersja ma AR? Miałem kiedyś 45 i szkło robiło "robotę". Sprawdzałem na stronie producenta i nie podają że 42mm mają szkło z antyrefleksem - w przeciwieństwie do adnotacji przy większych braciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo na niego chorowałem, a była to choroba zakażna, zaraziłem się od kolegi i powstała miłość od pierwszego przymierzenia :)

post-68228-0-63992500-1400347321_thumb.jpg

Edytowane przez Artur11975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo na niego chorowałem, a była to choroba zakażna, zaraziłem się od kolegi i powstała miłość od pierwszego przymierzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladny tissot, mialem 516 chrono tylko kwarc a Twoja to cudne valjoux...zupełnie inny zegar . Piękny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur gratulacje, ale poprzedni Hami byl fajniejszy :P

 

P.S. ja robie straszne foty ale Ty mnie w tym przebijasz, szkoda zegarka nie widac jego uroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też robię kiepskie foty, ale ta faktycznie beznadziejna:) Urok zegarka zerowy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa  fajne, ale Atlantic i jego tarcza górą!!!


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uhymu7u3.jpg

 

Dzięki bazarkowi zagościł na nadgarstku.

 

Witam.

Też myślę o tym zegarku. Gratulacje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie!

 

Polubiłem go, muszę przyznać :) tym bardziej, że na nówkę z salonu, nie mógłbym sobie pozwolić - chyba nawet bym nie chciał, bo w takim zasięgu można wybrać coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest

 

post-69575-0-71557800-1400443890_thumb.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pilocik. Ta żółta wskazówka dodaje mu życia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazlem ten zegarek w ladnym czerwonym pudeleczku. Ktos mi powie co to za zegarek i cos o nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazlem ten zegarek w ladnym czerwonym pudeleczku. Ktos mi powie co to za zegarek i cos o nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazlem ten zegarek w ladnym czerwonym pudeleczku. Ktos mi powie co to za zegarek i cos o nim?

post-61120-0-89440400-1400520366_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do trzech razy sztuka i zdjęcie już jest. :) . Pierwsze koty za ploty, ale własne posty można edytować i dokładać zdjęcie jeśli coś pójdzie nie tak.

Wracając do zdjęcia, to by coś więcej można było powiedzieć o tym niemieckim podróżnym budziku z ułamana wskazówka nastawy budzenia trzeba wkleić zdjęcia mechanizmu, i budzika z różnych stron. Budzik może pochodzić z przełomu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, choć bardziej skłaniam się do lat siedemdziesiątych.   


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.