Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Widzę, że Yosemite jeszcze nie zagościło na Twoim Macbooku.

 

A to błąd, bo jest super! A zwłaszcza dzwonienie i wysyłanie smsów :)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Wczorajszy nabytek:) z góry przepraszam za marną fotkę - robiona Iphonem

post-72561-0-69197900-1414002100_thumb.jpg

Edytowane przez Ttomeqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale oryginalne Breitlingi wygladają wg mnie trochę bazarowo(oczywiscie nie wszystkie modele ) :-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

de gustibus... :) Mają jednak szerokie grono nabywców, co znaczy,że wiedzą co robią. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to rzecz gustu i ważne by się podobały nabywcy, więc gratuluje Ci, niech się dobrze i z przyjemnością nosi, ale mam podobne zdanie do @cook`a. Może wynika to z tego, że jestem stetryczałym tradycjonalistą, a może z tego, ze takiego zegarka nigdy nie miałem, nawet nie mierzyłem :( .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest model P1-01 najbardziej uniwersalny kolorystycznie , kupiłem dzięki pomocy Kolegi Pepepatryk , w butiku który mi polecił w Amsterdamie - wysyłkowo.

Możesz mi dać namiary na ten butik? Może być na PW Edytowane przez dawid82

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to rzecz gustu i ważne by się podobały nabywcy, więc gratuluje Ci, niech się dobrze i z przyjemnością nosi, ale mam podobne zdanie do @cook`a. Może wynika to z tego, że jestem stetryczałym tradycjonalistą, a może z tego, ze takiego zegarka nigdy nie miałem, nawet nie mierzyłem :( .

Rzeczywiście Brajtki mają ten "bling bling",czasami może wydawać się bazarowy,ale polecam na żywo zobaczyć - ja szukałem innego zegarka,jednak po przymiarce wiedziałem,że nic innego nie wchodzi w grę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Twój to spokojny jest, nie ma się co dopier... :) Te kipiące złotem i kolorami to czasem kłują w oczy, ale przecież nie musimy ich kupować :) Nie lubię niektórych aut, ale nie mam nic do ludzi którzy je kupują :) Chyba że jadą lewym pasem 50km/h ;)

Edytowane przez Kayman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Brajtki mają ten "bling bling",czasami może wydawać się bazarowy,ale polecam na żywo zobaczyć - ja szukałem innego zegarka,jednak po przymiarce wiedziałem,że nic innego nie wchodzi w grę :)

doskonale cie rozumiem kolego i popieram w całej rozciągłości.

Podobne zdanie jak niektórzy nt.Brajtków miałem kiedyś nt.t-shirtów Versace  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że my tu rozmawiamy o zegarkach marki  BREITLING a nie "brajtek"-co to za firma? ,masz jakieś zdjęcia?

Szwajcarska ?

Teraz tyle nowych marek i technologi się pojawia że trudno wszystko spamiętać....a to firma "Omesia" a to "Citek", jakieś nowe chyba mechanizmy...jak się one nazywają? a..."w automacie"

Łeb pęka....

A jest jeszcze "rolek" -to już bezczelność podszywać się pod znaną firmę...a i koledzy jeszcze pokazują te zegarki,ba nawet mają osobny wątek...niech tylko jakiś moderator zauważy...

Nowości ....

A z  Versace tragedia ,odszedł ,a jego biedny chłopak został sam ...jak ten  t - shirt...

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że my tu rozmawiamy o zegarkach marki  BREITLING a nie "brajtek"-co to za firma? ,masz jakieś zdjęcia?

Szwajcarska ?

Teraz tyle nowych marek i technologi się pojawia że trudno wszystko spamiętać....a to firma "Omesia" a to "Citek", jakieś nowe chyba mechanizmy...jak się one nazywają? a..."w automacie"

Łeb pęka....

A jest jeszcze "rolek" -to już bezczelność podszywać się pod znaną firmę...a i koledzy jeszcze pokazują te zegarki,ba nawet mają osobny wątek...niech tylko jakiś moderator zauważy...

Nowości ....

A z  Versace tragedia ,odszedł ,a jego biedny chłopak został sam ...jak ten  t - shirt...

Kolego Cook, żebyś mógł w nocy dobrze spać to poprawiłem nazwę na Breitling, nie wybaczyłbym sobie jeżeli miewałbyś koszmary z "Brajtkami" w roli głównej. Mam nadzieję, że jesteś usatysfakcjonowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Cook, żebyś mógł w nocy dobrze spać to poprawiłem nazwę na Breitling, nie wybaczyłbym sobie jeżeli miewałbyś koszmary z "Brajtkami" w roli głównej. Mam nadzieję, że jesteś usatysfakcjonowany. 

Ttomeqq, bez żartów, poważnie zamierzasz to zrobić? :)

Że też nie masz się czym przejmować.

Taki złośliwostki należy ignorować albo zwalczać "tom samom broniom".

Zresztą co się dziwisz frustracjom - przeca kobiety do garów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook, im później, tym więcej z zasady filozofujesz ;)

To nie filozofia tylko poprawna  polszczyzna.

 

Kolego Cook, żebyś mógł w nocy dobrze spać to poprawiłem nazwę na Breitling, nie wybaczyłbym sobie jeżeli miewałbyś koszmary z "Brajtkami" w roli głównej. Mam nadzieję, że jesteś usatysfakcjonowany. 

Dziękuje bardzo

 

Ttomeqq, bez żartów, poważnie zamierzasz to zrobić? :)

Że też nie masz się czym przejmować.

Taki złośliwostki należy ignorować albo zwalczać "tom samom broniom".

Zresztą co się dziwisz frustracjom - przeca kobiety do garów ;)

To forum zegarkowe nie giełda w Słomczynie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, zegarkowe, nie polonistów. ;) Poza tym zdrobnienia nie są w naszym języku niczym zakazanym. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, zegarkowe, nie polonistów. ;) Poza tym zdrobnienia nie są w naszym języku niczym zakazanym. :P

Zakładając że masz na imię Wacław-jak byś chciał by się do Ciebie zwracano ,"Wacek" ,"Wacuś" czy Wacław? :)  ;) ......

Omega nie "omesia"

Breitling nie "brajtek"

...itd


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twojej wypowiedzi także kłania się ortografia ;)

 

To nie filozofia tylko poprawna  polszczyzna.

 

Dziękuje bardzo

 

To forum zegarkowe nie giełda w Słomczynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.