Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelo

czy to jest zegarek kwarcowy???bo też mam takie cudo

 

no raczej nie mechaniczny  ;)

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień alkohol :)

wypraszam sobie!!!

 

nic nie widziałem gdyż oglądałem w telefonie. teraz faktycznie widać... ale i tak twierdzę, że kiepsko widać... i tu akurat zmiana alkoholu nic by nie dała ;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu to naprawde niewiem ktora godzina!?

w jak to odczytac?

Zegarek w czasie czuwania jest czarny,po naciśnięciu na szybkę jeden punkt miga[ to jest godz.] a następne które świecą pokazują minuty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

aha juz pojmuje  :rolleyes:

 fajny dziwak  ;)

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys miałem fazę na gazomierze, ten jest super!

 

a to nowe świecidełko:

Clipboard01.jpg

Edytowane przez Honorius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł Enicar Ultrasonic- długo szukany i upolowany w... Kraju Kwitnącej Wiśni :).

Czeka go powtórne złocenie koperty i ogólnie małe SPA. Wydaje mi się, że bransoleta jest jest oryginalna- z tego modelu.

 

 

post-68297-0-02281300-1420208906_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega speedmaster Moonwatch, Omega PO cal 9300

To jeszcze druga połowa i wszyscy bedą szczęśliwi ;):D

 

Gratuluje!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

widze Zbysiu ostro idziesz  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc, ale w rękę nie parzy. Powiem więcej, ma szanse stać się całkiem fajnym EDC :)

DSCF2378_zps996c7165.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem niezmiennie pod wrażeniem Twoich zegarków, które pokazujesz już po spa. Ta Omega wcale nie wygląda tak źle, a jestem pewien, że po polerce koperty będzie wyglądała obłędnie. Przy okazji nie wiesz czy Twój Zegarmistrz podjąłby się renowacji zniszczonego obrotowego pierścienia? Mam fajnego Citizena, w świetnym stanie, mechanizm czyściutki, tarcza ładna, tylko ring paskudny ze zdrapaną farbą :(

 

...przepraszam, że odpisuję z małym opóźnieniem, ale to w związku z przerwą Świąteczno-Noworoczną ;)

 

Jest mi bardzo miło, że podobają Ci się prezentowane przeze mnie czasomierze...sporo czasu poświęcam na ich poszukiwania oraz dbam, aby wyglądały jak najlepiej...jeśli nie od momentu zakupu, to przynajmniej po SPA :)

 

Co do Omegi Flighmaster, to na zdjęciach tego tak bardzo nie widać, ale mimo wszystko wymaga nieco troski...fakt, że nie wygląda źle, ale do moich standardów wyglądu jej daleko ;) ...jak przejdzie SPA, to nie omieszkam wrzucić kilka fotek.

 

Co do Twojego pytania o pierścień, to prześle Ci zaraz na priv namiary na Zegarmistrza.

 

Pozdrawiam

 

C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Mój pochodzi z Francji , za pewne z placu Pigalle. Ambre, śliczna delikatna kosteczka na bakterię. Bebeszki pewnie swiss

post-62415-0-58358400-1420385646_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pochodzi z Francji , za pewne z placu Pigalle. Ambre, śliczna delikatna kosteczka na bakterię. Bebeszki pewnie swiss

 

 

A Zuzanna lubi go tylko jesienią? :D


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj przyjechał Fortis Pilot Professional. Od dawna chdził mi po głowie, a nawet był swego rodzju marzeniem z początku przygody z zegarkami. Dzięki interesom z kolegą tomaczo udało się to marzenie zrealizować i bardzo udanie rozpocząć rok 2015 :D

 

IMG_20150105_1523302_zps519ce408.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to gdzie go zakupiłeś - jeśli to nie tajemnica;-)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bardzo chętnie przytuliłbym tego Fortisa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki. aha czyli to ten pilocik co jeszcze nie dawno był do kupienia na bazarku. świetnie się zatem prezentuje. sam na niego miałem ochotę:-D niech się zatem dobrze nosi:-D


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.