Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Za cos takiego predzej w ryj mozna dostac ;) Zbyt ryzykowne.

Swoja droga moze na zime sobie kupie :) juz Skarbnik zlagodnial :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej działa sex. W kulminacyjnym momencie mówisz: Kochanie widziałem dzisiaj za.....sty zegarek i chciałbym go kupić. ....

Czerpanie korzyści z.....jest zagrożone.....w myśl......B)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabyłem coś takiego za całe 20 zł :) , ale za cholerę nie potrafię znaleźć żadnych informacji, Nappey, co to jest? czy to francuski zegarek? co to w ogóle jest?

 

ffdaef2eadc85aefgen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zdecydowal sie jednak pokazać zegarek:-) , a najlepiej mechanizm to można by coś więcej powiedzieć ....niz to ze stylem przypomima zegarki z lat 50ych

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek pokazałem wszakże :) a to mechanizm, nie mam lepszych zdjęć, bo dostępny jest tylko ajfon. Znasz w ogóle markę Nappey?

 

e8e26b0b0ce9c9c4gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj info pod haslem montre nappey besançon. Miedzy 1958-1960 firma ta odmierzala czas w Tour de France.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skusiłem się na vintage Atlantic'a.

9239e112e323a0b072fff2eb3f0b9a9c.jpg

c5b9344526cf6bbb6f86ece30f57c820.jpg

ac0f4c4d4cf12be6c33a10d068aafe17.jpg

Ciekawie wygląda na nadgarstku. Jednak nie przemawia do mnie w 100%. Może na lepszym pasku? Jeśli nie to pewnie pójdzie dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to vintage, ale dziadek Commander Ocean Star Datoday nie wyparłby się nowocześniejszego wnuka na VJ7750. I do tego smakowity oryginalny mesh.

WP_20150713_0032_zpshqyrv0mc.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skusiłem się na vintage Atlantic'a.

 

Ciekawie wygląda na nadgarstku. Jednak nie przemawia do mnie w 100%. Może na lepszym pasku? Jeśli nie to pewnie pójdzie dalej...

 

Kilka postów wyżej pokazywałem identycznego, był na pasku granatowym kroko. Wydaję mi się, że te modele muszą mieć czarny błyszczący kroko pasek i robią robotę :)

 

19499893545_7737d455f1_c.jpg

 

 

 

 

Edit mod: Nie cytujemy zdjęć.

Edytowane przez cook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny kroko lub gładki błyszczący byłyby najlepsze też moim zdaniem. Ten który był dołączony do mojego egzemplarza jest dość sztywny i to jest jego największa wada, zegarek nie chce się dobrze ułożyć na nadgarstku. Spróbuję jeszcze może z jakimś lepszym paskiem, a jak nie to, jak to mówią, ruch w interesie musi być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzka29

Witam.

Niedawno nabyłam na pchlim targu dwa śliczne zegarki, czy ktoś mógł by mi coś o nich powiedzie. 

 

post-83391-0-01533600-1436816172_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luch to firma zalozona w 1953 roku w Zwiazku Radzieckim. W srodku mozliwe, ze siedzi werk Poljota. Wiecej powiedza Ci w dziale ruskow.

Bernina to marka zegarkow stworzona dla sieci jubilerskiej Christ. Bernina Uhren Vertriebs GmbH, Kabeler Str. 4, 58099 Hagen.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzka29

Dzięki wielkie za informacje.

Czy wiecie coś więcej może na temat zegarka Berniny, jestem kompletnym laikiem w tej dziedzinie i chciała bym się dowiedzie czegoś więcej na temat tego konkretnego modelu między innymi z którego roku jest ten model, ile może by wart tak naprawdę ponieważ ja dałam za niego śmieszne 20zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyniku podjętych działań klubowiczy i życzliwości Victorinox`a udało się kupić dość ciekawy zegarek z przeznaczeniem na wakacyjne ekstremalne warunki użytkowania. Pierwsze wrażenia super, na ocenę przyjdzie czas po kilku tygodniowym testowaniu.

post-57210-0-86256300-1436901639_thumb.jpg

post-57210-0-91753800-1436901680_thumb.jpg

post-57210-0-91412500-1436901685_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomocy znajomego wziąłem pierwszego szwajcara Cyma by Synchron , ze względu na mechanizm 36 000 uderzeń, trochę zmęczony, ale dzwięk jego pracy to rekompensuje. W sumie zacząłem zbierć rosyjskie i jeszcze nie wiem co z nim zrobię, póki co to spróbuję u majstra przeglądnąć....

post-29239-0-72735600-1436908532_thumb.jpg

post-29239-0-19244400-1436908553_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta Cyma i ciekawa,warta zainteresowania.

Zadbaj o nią.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Victorinox ma taką czerwień, że momentami wpada w róż. To zdjęcie tak przekłamuje, czy moje oczy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burgund, czy bordo -nie od dziś wiadomo, że faceci widzą mniej kolorów niż kobiety i jest to stwierdzone naukowo.

 

Staszku, gratuluję


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadam ze śmiechu w rezonans ze swoim biurkiem.  :lol: Dywagacje na temat kolorów i odcieni zawsze mnie rozwalają.

Zegarek na pewno ciekawy, ale ja tam bym go raczej na skórze nosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to ewidentnie kolor "biskupi" B)


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.