Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

@gustaw6666 niebieskiej jeszcze nie :)

 

Dzięki raz jeszcze wszystkim


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gustaw6666 niebieskiej jeszcze nie :)

 

Dzięki raz jeszcze wszystkim

Czyli jednak niebieska. Jakie wrażenia?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulację Ulotny ! Piękny zegarek , ale mi ze względu na rozmiar na żywo nie podszedł.

 

U mnie trochę skromniej , taki Hamilton Khaki:

 

4d11ab08f91e3.jpg

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilton nawet fajny. Taki trochę w klimacie Alpiny. Nie da się ukryć, że masz fazę na chronografy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ciekawy ten Hamilton, gratuluję.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Hamiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwalę się!

 

W końcu znalazłem miejsce, gdzie można to zrobić bez sprzeciwu społeczności ignorantów, nierozumiejących naszej ponadczasowej pasji!

 

Długo myślałem, szukałem, grzebałem i znalazłem. Oto On. To On pchnął we mnie pierwszy trybik i uruchomił zawile skonstruowany werk, pędzący wprost do obsesyjnego nałogu.

Tym razem chciałbym jednak, żeby ta nieustannie tykająca, mechaniczna dusza, która tkwić ma w tych enigmatycznych przedmiotach, miała już długą, siwą brodę i mogła opowiedzieć więcej historii niż mój piękny, lecz niezwykle młody nabytek.

Podziwiam Was, którzy natrafiacie na takie skarby na osiedlowych bazarkach i potraficie przywrócić im dawny blask. Podajecie w ten sposób rękę niedołężnym starcom, oddając im tym samym należny z racji wieku szacunek.

post-88020-0-96901600-1452807740_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne przywitanie :)

 

Gratuluję pierwszego nabytku. Niech się nosi.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nowy atlanticzek. ;) może ma ktoś poratować szkielkiem i może koronka?wie ktoś może coś więcej o nich z polskim datownikiem. Czy to może były specjalnie dla kogoś szykowane zegarki?

post-81282-0-54726300-1452876190_thumb.jpeg

post-81282-0-32213300-1452876214_thumb.jpeg

Edytowane przez magic71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też chciałem się pochwalić. Dzisiaj do mnie dotarła, dzięki sprawnej i profesjonalnej transakcji zakupu od forumowego kolegi Estety
Zdjęcie na szybko, z telefonu - na żywo jest znacznie ładniejsza ;-)

 

post-37112-0-79172200-1452891524_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden prezent, który również dotarł do mnie dzisiaj - Uno 24 Neo od pana Klausa Botta. Inny styl, z bardzo mi na codzień potrzebną jedną wskazówką na 24 godzinnej tarczy. Również piękna, z bardzo ładnym niebieskim antyrefleksem.

 

post-37112-0-74307000-1452891944_thumb.jpg

 

Ale mam z nią pewien problem - w pewnym momencie zauważyłem pod szkiełkiem całkiem spory paproch, który potem schował się z powrotem - chyba ma kryjówkę gdzieś pod datownikiem ;-) Nie udało mi się go znowu 'wysypać' i teraz zastanawiam się co zrobić:

- czy reklamować zegarek - ale trochę nie chce mi się znowu ogarniać przesyłek i czekać,

- czy zanieść do zegarmistrza lokalnie, żeby otworzył i przeczyścił,

- czy też, póki się schował, zapomnieć o temacie?

 

Koleżanki i koledzy, co radzicie?

 

// PS. Pomimo, że czytam forum od wielu lat, to jest to mój 2 post na forum, i jeśli te dodatkowe pytania powinny wylądować w innym wątku to przepraszam, i proszę o pokierowanie we właściwe miejsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ciekawych nabytków.

Z paprochem napisałbym do Botty co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też chciałem się pochwalić. Dzisiaj do mnie dotarła, dzięki sprawnej i profesjonalnej transakcji zakupu od forumowego kolegi Estety

Zdjęcie na szybko, z telefonu - na żywo jest znacznie ładniejsza ;-)

 

attachicon.gifIMG_1009.JPG

 

Świetny zegarek, gratuluję:) Jest to jedyny model zegarka, gdzie - jak dla mnie - nie idzie określić, czy ładniej wygląda z czarną czy niebieską tarczą - obie wersje są świetne :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowinek.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedyny model zegarka, gdzie - jak dla mnie - nie idzie określić, czy ładniej wygląda z czarną czy niebieską tarczą - obie wersje są świetne :)

 

 

Dokładnie - u mnie proces decyzyjny którą wersję wybrać trwał chyba pół roku ;-)

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja pogratuluję i z taką zazdrością spoglądam na "Królową" na Twoim nadgarstku.Niechaj się nosi:)Pozdrawiam i dziękuję za zaufanie podczas całej transkacji.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek, gratuluję:) Jest to jedyny model zegarka, gdzie - jak dla mnie - nie idzie określić, czy ładniej wygląda z czarną czy niebieską tarczą - obie wersje są świetne :)

Idzie, niebieska

 

1c6a5dac433b21b3ad0c10bb765426ce.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden prezent, który również dotarł do mnie dzisiaj - Uno 24 Neo od pana Klausa Botta. Inny styl, z bardzo mi na codzień potrzebną jedną wskazówką na 24 godzinnej tarczy. Również piękna, z bardzo ładnym niebieskim antyrefleksem.

 

attachicon.gifIMG_1010.JPG

 

Ale mam z nią pewien problem - w pewnym momencie zauważyłem pod szkiełkiem całkiem spory paproch, który potem schował się z powrotem - chyba ma kryjówkę gdzieś pod datownikiem ;-) Nie udało mi się go znowu 'wysypać' i teraz zastanawiam się co zrobić:

- czy reklamować zegarek - ale trochę nie chce mi się znowu ogarniać przesyłek i czekać,

- czy zanieść do zegarmistrza lokalnie, żeby otworzył i przeczyścił,

- czy też, póki się schował, zapomnieć o temacie?

 

Koleżanki i koledzy, co radzicie?

 

// PS. Pomimo, że czytam forum od wielu lat, to jest to mój 2 post na forum, i jeśli te dodatkowe pytania powinny wylądować w innym wątku to przepraszam, i proszę o pokierowanie we właściwe miejsce...?

A na prawdę nie możesz żyć w zgodzie z czasami chowającym się paprochem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja pogratuluję i z taką zazdrością spoglądam na "Królową" na Twoim nadgarstku.Niechaj się nosi:)Pozdrawiam i dziękuję za zaufanie podczas całej transkacji.

jezus marja, co sie stalo???!!! :D No juz tyle razy na bazarek ladowala i znikala, ze widze wreszcie sie zdecydowales ostatecznie.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja pogratuluję i z taką zazdrością spoglądam na "Królową" na Twoim nadgarstku.Niechaj się nosi:)Pozdrawiam i dziękuję za zaufanie podczas całej transkacji.

 

Co będzie w zamian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będzie w zamian?

 

Właśnie, też jestem ciekaw, chyba nie GMT II? :P


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.