Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę. Idź wytrzeźwieć. I jeszcze jedno. Jeśli będę miał ochotę rozmawiać - to ja wyślę numer i będziesz mógł zadzwonić. Nie wcześniej.

I żaden numer nie dotarł. Nawet nie jesteś kozaczek tylko pomponik. Mówię poważnie, zjedz Snickersa.

 

Żeby nie było off topic - masz jakieś dowody na oszustwa Szwajcarów?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę. Idź wytrzeźwieć. I jeszcze jedno. Jeśli będę miał ochotę rozmawiać - to ja wyślę numer i będziesz mógł zadzwonić. Nie wcześniej.

Żeby nie było off topic - masz jakieś dowody na oszustwa Szwajcarów?

Widzisz, nie chcesz uslyszeć prawdy, a na forum pokrzykujesz 'dowody, dowody'.

Boisz się?

I zakończ z tym alkoholem bo załosny jesteś i to zaden argument.

Celebryta się znalazł- 'jak bedę chcial rozmawiać...';)

Zajady mi popękaly....

P.S Zadzwon, to zobaczymy kto pil, a kto jest idiotą...

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, dziś dzień prawdy :), ile mozna sobie gratulować nowych nabytków? :)

P.S No i nie zaraz 'gdzie nie wejdę" :).....zirytowalo mnie w innym temacie nazewnictwo typu 'brajtek', 'omesia"....zadna kłótnia, tylko norma staje się na forum wspolne spijanie z dziobka...byle prawdy nie mówić.Zapraszam, Warszawa, Targowek, zadzwoń godzinę wczesniej.

Chetnie się spotkam, z doswiadczenia wiem ze innaczej się rozmawia niz na forum. Milej.

No i agresją i straszeniem niczego nie zmienisz....

Ty Marku tylko widzisz swojsza prawdę i na sile szukasz spotkań w 4 oczy ciekawe dlaczego


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o co kolega @mazik pytał zostalo wyjasnione ( bransoleta Omegi) i przedstawiono nawet paragon z miejsca produkcji...w Chinach, wiec nie rozumiem kto dostał szalu :), ja ;) , czy Ci co 'wybecelowali' tysiace na Szannghaj Omegi..

Ty Marku tylko widzisz swojsza prawdę i na sile szukasz spotkań w 4 oczy ciekawe dlaczego

Rozmawialismy, z tego co pamietam bylo milo, przynajmniej ja tak to odebralem...wiec? :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę. Idź wytrzeźwieć. I jeszcze jedno. Jeśli będę miał ochotę rozmawiać - to ja wyślę numer i będziesz mógł zadzwonić. Nie wcześniej.

I żaden numer nie dotarł. Nawet nie jesteś kozaczek tylko pomponik. Mówię poważnie, zjedz Snickersa.

Żeby nie było off topic - masz jakieś dowody na oszustwa Szwajcarów?

. Były MÓD próbuje sie dowartościować, chyba bede milczał dalej bo mnie w pracy podpierdoli

To o co kolega @mazik pytał zostalo wyjasnione ( bransoleta Omegi) i przedstawiono nawet paragon z miejsca produkcji...w Chinach, wiec nie rozumiem kto dostał szalu :), ja ;) , czy Ci co 'wybecelowali' tysiace na Szannghaj Omegi..

Rozmawialismy, z tego co pamietam bylo milo, przynajmniej ja tak to odebralem...wiec? :)

Marku było miło ale od tamtego czasu cos sie w Tobie zmieniło i nie wnikam co nie mój problem ale czasem przesadzasz

Ja rozumiem ze vintage to sa super zegarki bo sam ci przyznam zazdroszczę GSa i wiedzy która posiadasz ale zbastuj.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoda, Master, Mistrzu, Mistrzeńku - jeśli się pomyliłem z tą gorzołą to mam przeciwstawny apel - jebnij se jednego, na rozluźnienie.

Przecież to Ty jesteś forumowym celebrytą - zmiany nicków, zmiany avatarów, parcie na szkło - potrzeba spotkania ze Sternem.

:)

Jak Kuba Wojewódzki tego forum.

 

Coś Tobie podpowiem - wykazujesz silne objawy uzależnienia od dowartościowania przez otoczenie. Jeśli będziesz dla ludzi zwyczajnie milszy - oni wtedy nie będą się powstrzymywać aby doceniać otwarcie Twoją wiedzę i przejawy naprawdę fajnego człowieczeństwa jakie sobą reprezentujesz.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioro moze byc ? :)

Takie do pisania

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K***a, kupił ktoś coś nowego!?

Chińczycy volvo! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K***a, kupił ktoś coś nowego!?

Nie zmieniaj tematu!

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Chińczycy volvo! :D

 

:D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Chińczycy volvo! :D

Maja rozmach, najpierw Rolex, teraz Volvo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Nie zmieniaj tematu!

 

:D  :D  :D  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip mistrz  :D

 

Ja kupiłem sobie pasek z cordovanu, w dodatku niemiecki, więc pasuje do tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natychmiast przeproś za off top :D

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt. Wszyscy się dowiedzieli, że japońskie i szwajcarskie jest chińskie więc kupują od dziś tylko chińskie bo po co przepłacać?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzieckie pewnie też jest chińskie. Chcesz o tym porozmawiać? ;)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawej tu niż przy meczu na TVP1 ;)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ludzi kupa i Herkules d*pa :P

 

wszystkim gratuluję ich nowych, szwajcarskich 50% nabytków, niech cieszą :lol:

Wszystko wymysliłem, ustawy rzadu szwajcarskiego tez- wszytko w celu by zaistnieć na forum, a powód bo zadrosny jestem o zegarki.

Miłego , alpejskiego wieczoru.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie to czytam i czytam... i odchodzac od stylu roznych wypowiedzi, a wracajac do meritum, tj. do informacji po angielsku nt. 50% szwajcarskosci... nie uderzyl Was wszystkich fakt, ze tam jest napisane, ze 50% wartosci mechanizmu musi byc w czesciach szwajcarskich, zeby zegarek nazwac szwajcarskim ? Ja tu po prostu widze luke - chyba ze sa jakies uszczegolowienia jak liczyc wartosc... O co mi chodzi ? O furtke... Jesli w uproszczeniu mechanizm zegarka sklada sie tylko z 10 trybikow, to logika nakazuje zeby przynajmniej 5 bylo ze Szwajcarii. Tyle ze tekst mowi o "wartosci", a nie o sztukach... a wartosc 1 trybika wyprodukowanego w Szwajcarii moze byc wieksza niz 9 razem wyprodukowanych w Chinach... w rezultacie zegarek zlozony z 90% czesci chinskich moze wciaz byc szwajcarski, bo wartosciowo jest pol na pol...

Ja nie mowie ze tak jest, ja mowie ze czytajac informacje widze taką lukę.
 

Edytowane przez kubah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.