Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Moze szary wąż morski? A Tissot piękny. Serdecznie gratuluję

Edytowane przez Kossutiusz99

Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Odense

Wlasnie nabylem nowy zegarek certona ds2precidrive mozeciei powiedziec cos wiecej to moj pierwszy nabytek prosze o informacje.

post-98361-0-15770400-1498651128_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Fajny zegar na precyzyjnym kwarcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Konrad słabość do chrono :) miałem kiedyś (zresztą to był mój pierwszy zegarek kupiony na forum) pilota Archimede na unitasie - super zegarek, z super AR. Gratuluje :)

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki tam Rolex się przybłąkał że aż szkoda byłoby nie wziąć. Niestety tarcza po renowacji, ale czy rolex z tarczą po renowacji przestaje być rolexem? Zdjęcia mi nie wychodzą ale muszę powiedzieć, że na żywo prezentuje się o wiele lepiej

post-93939-0-68871300-1498676491.jpg

Edytowane przez Kossutiusz99

Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że lubisz zegarki po renowacji tarczy. Masz może jakieś zdjęcie jak powinien wyglądać oryginał tego Rolexa. Coś mi tu nie pasuje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy renowacji tarczy w nieuzasadnionych przypadkach nienawidzę. Natomiast jeśli po prostu tarcza się sypie, zaczyna być korozja czy coś takiego uważm, że można wtedy poddać ją renowacji. Niestety nie mam zdjęcia tarczy przed renowacją. Z tego co wiem nie było z nią dobrze


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na przykład tutaj. Wyrwałem Titusa w stanie NOS. No może prawie, ze względu na pare małych rysek na deklu, czyli raczej szufladowiec. Ale czasami ktoś chce zrobić z takiego zegarka NOS poprzez renowacje. Wtedy w moim mniemaniu jest to barbarzyństwo. Jednak jeśli zegarek jest w stanie jak ta omega na przykład uważam, że renowacja jest uzasadniona (a często trafiają do mnie zegarki w takim stanie)

post-93939-0-57438000-1498684459.jpg

post-93939-0-51601100-1498684465.jpg

Edytowane przez Kossutiusz99

Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o tarczę sprzed renowacji lecz o zdjęcie oryginalnego zegarka (tarczy).


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że coś mi nie pasuje. Pokaż mechanizm.

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam jedno zdjęcie mechanizmu, jednak jest ono jesszcze od poprzedniego właściciela. Jest to oryginalny mechanizm Rolexa z lat 40-50. Jak tylko zrobię własne zdjęcia od razu je wrzucę( zdjęcie było robione z komputera, dlatego tak dziwnie wygląda)

post-93939-0-57304400-1498686775.jpg

Edytowane przez Kossutiusz99

Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam sobie w tym tygodniu nowy zegarek Szukałam czegoś na co dzień. Zdecydowałam się na taki:

http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Adriatica_A34339G17Q_A34339G17Q-13061.html

 

Jestem pod wrażeniem jakości wykonania. Nie był taki drogi a jakość naprawdę ok.

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy to prawda,ze obecnie Adriatica jest w rękach polskich ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to słyszałem, że wykupiło tą prestiżową markę jakieś bardzo bogate plemię z Senegalu, szok


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie konto do lokowania produktów.

Jest ich kilka na forum, przypomnę kolegę od łupieżu ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam, właśnie za €325 z przesyłką kupiłem na ebayu Certinę DS Sport C027.417.17.057.02.

 

certina-c0274171705702.jpg

 

Zaufany sprzedawca handlujący zegarkami na ebayu od 2004 roku, zegarek będzie wysłany z UK-

 

http://www.ebay.ie/usr/ohclock?_trksid=p2047675.l2559

 

https://www.ohclockwatches.com/

 

Wczoraj wieczorem wysłałem maila z pytaniem o zegarek, czy jest na 100% oryginalny, czy posiada dwuletnią gwarancję i czy jest to nowy produkt, bez najmniejszych śladów użytkownia. Z rana dostałem odpowiedź-

 

Hello, 

Thank you for your interest in the CERTINA DS SPORT HOMME BRACELET SILICONE NOIR QUARTZ MONTRE C027.417.17.057.02. 

I can assure you that all the items we sell are brand new, unworn, unused, 100% authentic and come with original packaging and documentation (unless specified otherwise in the listing). We have longstanding relationships with manufacturers and suppliers that allow us to sell merchandise at competitive prices. In addition, all payments are protected by both PayPal and by eBay who provide a wide range of customer protections. 

This watch comes with a 2 year seller warranty. We have your order logged in our systems with all your details (we do not require any additional paperwork to activate your warranty). Should your watch have any manufacturing/mechanical issues within your warranty period, you can send your watch to our warehouse and we will get it serviced for you. If the item is faulty, we will be more than happy to repair it and send it back to you at no cost provided that the damage is covered by the terms of the manufacturer's warranty. 

Finally, we have a friendly 30 day returns policy that allows you to return your item to us within 30 days of receipt if you do not wish to keep the watch for any reason, as long as it is unused, in the condition it was received and with all boxing, documentation, etc... 

If you have any further questions or if I can assist you in any way, please do not hesitate to let me know. 

Kind Regards, 

Lisa 
Customer Support 

 

Tak więc czekam :rolleyes: , myślę że cena okazyjna, gdyż w Polsce ten model kosztuje około 1800 zł.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

No zegarek klasa muszę powiedzieć, klasa :D :D

Bez komentarza...

 

Fajny, sportowy zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.