Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Epos jest słynny z tego że po 31 następuje 32 ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epos jest słynny z tego że po 31 następuje 32 ;)

 

Jak szaleć to szaleć :)

 

Kapitalny ten Epos, ale będzie męczył oko po dłuższym czasie. Nie mniej, gratuluję.

 

Zgadzam się. Jako jeden w kolekcji na pewno się nie nadaje. Ale od czasu do czasu go założyć, popatrzyć na Unitasa, posłuchać tykania... to jest to.

 

Może mieć jeszcze jedną zaletę - idealny zegarek biznesowy. Miałem dziś go pierwszy dzień na nadgarstku i 3 spotkania zawodowe. Wszyscy zwracają uwagę, pytają, oglądają a na koniec ... umowa podpisana. Zwróci się  :D

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. Jako jeden w kolekcji na pewno się nie nadaje. Ale od czasu do czasu go założyć, popatrzyć na Unitasa, posłuchać tykania... to jest to.

 

Może mieć jeszcze jedną zaletę - idealny zegarek biznesowy. Miałem dziś go pierwszy dzień na nadgarstku i 3 spotkania zawodowe. Wszyscy zwracają uwagę, pytają, oglądają a na koniec ... umowa podpisana. Zwróci się  :D

 

W pełni rozumiem i także lubię melodyjkę z Unitasa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zakup od innego forumowicza ;)

Glycine Combat Sub 3915.5.

Piekny nurek :)e19ac1b7c9a9d44f7fbfb868e940105b.jpg

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epos jest słynny z tego że po 31 następuje 32 ;)

A po 32 co dalej wskoczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

O ile mnie pamięć nie myli, to po 32 było 00 ;-) Ale pewnie Filip będzie lepiej wiedział :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Miałem Grande Date w Eposie 3297. Tam też tak działała? Po prostu już nie pamiętam ;-)

Czyli w każdym miesiącu musze przeskoczyć ręcznie do 01 ?

IMO tam powinien być przycisk od szybkiej zmiany daty. Pamiętam, że miałem taki w 3297 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że tutaj jest unitas który nigdy nie mial daty i zrobiono taką dokładkę po taniości ;) - w klasycznych zegarkach z dużą datą oczywiście datownik działa standardowo czyli po 31 jest 1.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak tak przycisk jest - to bede klikał. Nie stać człowieka na porządny zegarek bezobslugowy to musi nakręcać, klikać, odkładać odpowiednio na noc itp Znajomy kiedyś mnie zapytał jak zobaczył, ze zegarek nienoszony sie zatrzymuje, ze dlaczego nie dołożę i nie kupie jakiegoś dobrego kwarcowego :-)

Chodzi o to że tutaj jest unitas który nigdy nie mial daty i zrobiono taką dokładkę po taniości ;) - w klasycznych zegarkach z dużą datą oczywiście datownik działa standardowo czyli po 31 jest 1.

Znaczy, ze Epos przyoszczędził czy raczej u konkurencji w podobnej cenie wogole nie ma daty na Unitasach, a jak jest to dajmy na to od 30k zł w gore ?

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę żadnych zegarków z unitasem i komplikacją daty.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zauważył jak zmienił się ten temat? Popatrzcie czym chwaliliśmy się w latach 2007 - 2008 i porównajcie z tym co teraz zamieszczamy :)

Edytowane przez jackm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zauważył jak zmienił się ten temat? Popatrzcie czym chwaliliśmy się w latach 2007 - 2008 i porównajcie z tym co teraz zamieszczamy :)

Dział vintage przejął pokazywanie starocia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział vintage przejął pokazywanie starocia :)

Aaaaaa.... To sporo wyjaśnia :) Ale mimo wszystko rynek mocno się rozrósł i wskoczył na wyższy poziom moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byliśmy młodsi, na dorobku i dorośliśmy razem z forum heh

 

Ja zaczynałem tu od Tissota PRC 200 - nadal jeden z moich ulubionych zegarkow mimo, ze juz go nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byliśmy młodsi, na dorobku i dorośliśmy razem z forum heh

Ja od Festiny Tour De France i Atlantica Seacrest Chrono, ale przecież na forum musieli być też userzy z głębszym portfelem w poprzedniej dekadzie. Jeżeli nie zgadzacie się z moją tezą że rynek zegarkowy w Polsce mocno się zmienił to mam drugą: 500+ robi swoje ;)

Edytowane przez jackm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie też się zaczęło od pewnej Festiny na Miyocie, jakieś 12 lat temu... Dziś już nawet nie wiem, gdzie ta Festina jest, nad czym mocno ubolewam. Kupiłem ją przed swoim ślubem, a co ciekawe, był to komplet z damką, dla mojej przyszłej wówczas żony. Damka została i żona ma ją do dziś. Nawet nie dawno Kondrad odnowił tą Festinę mojej żony. Od czasu zakupu tej Festiny przez moje ręce przeszło kilkadziesiąt zegarków, co moja żona oczywiście co jakiś czas mi wypomina, przypominając mi tą pierwszą Festinę...

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o swoich dokonaniach zegarkowych od pierwszego pojawienia się na forum, czy w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Piszecie o swoich dokonaniach zegarkowych od pierwszego pojawienia się na forum, czy w ogóle?

Ja napisałem o pierwszym poważniejszym zegarku w ogóle (tak wówczas tą Festinę odbierałem), a było to w czasie, kiedy o istnieniu KMZiZ nie miałem nawet pojęcia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

med_gallery_85229_3627_146577.jpg

 

Piękny ze szwajcarskim DZIAŁAJĄCYM mechanizmem.  Sekundowa pięknie płynie po cyferblacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli mówimy tak wogole nie od kiedy jestem na forum to u mnie zaczęło sie od Casio Binladena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidelio możesz przypomnieć żonie, że faceci mają inne ,,hobby", z których Twoja żona na pewno nie byłaby zadowolona ;)Jeżeli częściej zmieniasz zegarki, niż żonę - to tylko ,,+" dla Ciebie.

Edytowane przez furraan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fidelio możesz przypomnieć żonie, że faceci mają inne ,,hobby", z których Twoja żona na pewno nie byłaby zadowolona ;)Jeżeli częściej zmieniasz zegarki, niż żonę - to tylko ,,+" dla Ciebie.

Jeśli chodzi o uczucia, to jestem w nich stały, co żona oczywiście docenia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupiłem Atlantica i Festine to byłem "gościem" na forum. Foty Atlantica znalazłem, Festiny gdzieś mam, ale gdzie??

 

post-75044-0-05037000-1535194630_thumb.jpg

Edytowane przez jackm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.