Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszcze do sprzedania dwa tosale i one są na wymiary i mechanizm ten sam co Twój camy, dosłownie jak dwie krople wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

strzel fotki

i daj na prv.

niedługo wypłate mam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na Atlantica Worldmaster Super De Luxe :) kasa juz wplacona, z tego co wiem zegarek dzis wyslany. Mam nadzieje, ze w poniedzialek do mnie przyjedzie. Od razu zrobie mu pare klimatycznych (mam juz pomysl) zdjec i wrzuce na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojrzały (36 lat) ale NOS:

post-5082-0-50231900-1330798067.jpgZ

 

Z powodu kilkutygodniowego braku aparatu zdjęcie "sklepowe".

Niestety nowe modele tej zacnej marki z tradycjami to już nie to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinus - gratuluję, od kilku tygodni przeglądam jebaja w poszukiwaniu podobnego zodiaka (tzn. bez wskazówek) i co trafię na interesujący zegarek to wysyłka tylko na terenie USA.

Mógłbyś powiedzieć gdzie go wypatrzyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko to robię, ale dziś kupiłem dla odmiany nowy zegarek i teraz zastanawiam się, czy mi się podoba ;-)

Jest to kolejna wersja słynnego Museum (nazwa stąd, że chyba jako jedyny tam zegarek, protoplasta tej linii jest eksponatem w OIDP słynnym Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku), stalowy , ze szafirowymi szkłem i dekielkiem.

Ponieważ również i damy teraz polubiły wielkie zegarki, mimo całkiem normalnej dla męskich zegarków średnicy (bez koronki) tj. 38 mm producent z myślą o nich sprzedaje ten zegarek z piękną, jedwabną, włoska szarfa, która oczywiście zastąpię ładnym paskiem. Mechanizm,- jak sądzę to zmodyfikowa przez Movado znakomita ETA 2892-2

Podoba się ?

post-1-1202523879.jpg

post-1-1202523880.jpg

post-1-1202523881.jpg

post-1-1202523882.jpg

post-1-1202523883.jpg


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dojrzały (36 lat) ale NOS:

[url="post-514-0-61998100-1330798774.jpg"]Obrazek[/url]Z

 

Z powodu kilkutygodniowego braku aparatu zdjęcie "sklepowe".

Niestety nowe modele tej zacnej marki z tradycjami to już nie to ;)

 

Na wstepie wielkie i szczere gartulacje - piekny astro :), tylko pozazdroscic, a dodatkowo branzoleta ala omega dynamic super:),

no coz kilka nowych modeli tez moim zdaniem jest wartych uwagi

http://www.zodiacwatches.com/pdp/?sku=ZO9001

 

pozdrawiam

i jeszcze raz gartuluje


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo12

Taki Zenek przyjechał dla najlepszego ojca świata na prezent z krainy cykających mechanizmów.

W pewnym wieku sprawianie drobnych przyjemności rodzicom daje GIGANTYCZNĄ satysfakcję.

Zenek jest duży czytelny i dokładny to mniej ważne powody dla których został kupiony.

 

Pablo

post-1-1202936229.jpg

post-1-1202936230.jpg

post-1-1202936231.jpg

post-1-1202936232.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozazdroscilem zonie i jest ;), coz wczoraj zdazylem tylko spolerowac szkielko - zostalo jeszcze sporo pracy - jak skoncze trafi do galerii:), ale nie moglem sie powstrzymac.

pozdr

 

post-514-0-86715100-1330798836.jpg


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cytochrom

świetny!!

ja dalej małe swisy zbieram:

 

http://www.allegro.pl/item309574372_alpina_40_te_lata.html

 

fajna - gartuluje ;), tarcza powinna dac sie odczyscic,

pozdrawiam


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

piękna,piekna ;))

pozdrawiam Panowie

i oczywiście(i jeszcze raz)

gratuluje nowych nabytków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetny JLC! ja swoim się pochwalę jak tylko będzie gotowy' date=' dotarł już ale chwilowo "na leczeniu"

 

cytochrom

 

 

a co powiesz na taką Alpinę:

 

Bardzo fajna i rewelacyjny pasek:), rewelacyjnie podkresla zegarek,

coz z moim JLC tez bedzie troszke zabawy:)

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna i rewelacyjny pasek:), rewelacyjnie podkresla zegarek,

coz z moim JLC tez bedzie troszke zabawy

 

Pasek K.Reda, kiedyś się obkupiłem w hurtowni IMO dobrze pasuje do militarnych zegarków. Co do JLC to poważna sprawa koperta, szkiełko (szklane - na razie nie mogę znaleźć a nie chce wymieniać na pleksę) no i przegląd mechanizmu. Myślę, że za jakieś 2-3 tygodnie będę mógł się nim pochwalić, a nie mogę się już doczekać ponieważ zawsze budził moje pożądanie tj. od kiedy go pierwszy raz zobaczyłem jakieś ćwierć wieku temu ;):P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kadarius piękna ta alpina ! chcesz ją może odsprzedać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-19637-0-79165200-1330798981.jpg

 

post-19637-0-74017300-1330798983.jpg

 

Po dlugim oczekiwaniu wreszcie do mnie przyjechal. Stan 'igła'. Oryginalny pasek, pudelko z poduszeczka. Wszystko cacy. Niedlugo umieszcze wiecej zdjec w galerii. Jest piekny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no porpostu masakra..genialny Atlantic - cudo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5,5 cm kontra 18 cm wiedeńczyka ;-). Nie mogłem sobie odmówić sprawdzenia jak to jest z oryginalnym rozmiarem B-uhr (zwłaszcza przy 285 USD - nówka z gwarancją)

5f6552701d15fe8fmed.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ball Fireman Night Train - zdjęcia sprzedawcy (jeszcze parę tygodni jestem bez aparatu).

 

post-5082-0-64687200-1330799051.jpg

 

post-5082-0-77408100-1330799052.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo

Mój wczorajszy nabytek,wymaga odnowienia koperty tarcza pozostanie w aktualnym stanie z lekką patyną

post-1-1203197379.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój wczorajszy nabytek,wymaga odnowienia koperty tarcza pozostanie w aktualnym stanie z lekką patyną

 

A to ciekawostka, bo ja kupiłem Titusa tydzień temu!

 

t1xr3.jpg

 

ciekaw jestem, który ma oryginalne wskazówki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo

Te w moim egzemplarzu wyglądają na oryginalne, być może że w tym modelu zegarka w zależności od okresu produkcji stosowano różne wskasówki.Mój ma numer 1151835

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.