Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

W świetle dziennym

Na tej fotce wygląda jak srebrna metalowa kostka od Casio :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W świetle dziennym

Super! Podobnie jak fidelio, gratuluję i zazdroszczę :D;) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie gniewać, ale jak tak czytam te achy i ochy to troszkę się dziwię. Zegar ładny, ale mnie na kolana na nie rzuca. Z resztą tommly już to nieśmiało zaznaczył, ale że to Cartier to hoho. Ale co ja tam się znam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie gniewamy się, każy ma swoje postrzeganie tematu. A póki różne głosy mieszczą się w ramach standardów panujących wśród kulturalnych ludzi, to jest spoko. I żeby nie było, ja nadal uważam, że to zegarek przecudnej urody. Ale co ja tam się znam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi  :P  Nie mniej gratuluję posiadania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem Cartiera w GalMoku - jest czego gratulować.

Gdyby nie moja dziwaczna niechęć do rzymianek, to spora szansa, że bym go kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, to na Cartiera nigdy nie zwracałem uwagi zbytniej. Po tym jak Filip wrzucił kilka postów na temat Cartiera i po paru jego zdjęciach na insta, stwierdziłem, że przejdę się do butiku i pooglądam na żywo.
No i przekonałem się, że te zegarki mogą się podobać i warto wziąć pod uwagę przy planowaniu kolejnego zakupu. Niby to nie jest nie wiadomo co, ale wykonane są przyzwoicie. W Polsce niesłusznie moim zdaniem brand mało rozpoznawalny, jeśli chodzi o zegarki.
Chyba największą zaletą Cartiera, to dizajn - sprawdzone wzory, które pomimo wielu lat "nie wyszły z mody". Mogą się podobać lub nie, ale fakt jest taki, że są ponadczasowe w większości i nie ma zbyt wiele niedoróbek w stylu ewidentnie źle dobrane proporcje.
Tarcze niby proste, "jak z drukarki", ale jednak nadruki dokładne, grubą warstwą farbki. Kolor tarczy natomiast lekko srebrzysty, a nie płaski biały.
Poza tym ciekawe rozwiązania dot. pasków i bransolet - QuickSwitch, a tym bardziej SmartLink (super sprawa - w minutę można sobie skrócić bransoletę bez ryzyka uszkodzeń).
Mechanizm in-house - nic chyba nadzwyczajnego, dość krótka jak na dzisiejsze standardy rezerwa chodu, ale na razie spoko: dokładność w granicach 1 s/dzień.
No i na koniec z ważniejszych rzeczy, to 8 lat gwarancji.

P.S. Warto też pamiętać, że Cartier w pewnym sensie "schodzi na psy", bo nieco zeszli z luksusu i produkują zegarki także "pospolite" jak ten - użycie stali zamiast złota/platyny/srebra, sztuczne kaboszony, ale mi to nie przeszkadza. :P Swoją drogą marzy mi się platynowy tank.  :wub:

Edytowane przez machlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki uprzejmości Filipa, miałem jedną razą okazję przyjrzeć się Cartierowi. Gdyby przyszła mi kiedyś do głowy chęć kupna jakiejś kostki jeszcze, to Cartier jest na szczycie listy :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabytek może nie do końca nowy, bo z początku grudnia, ale dopiero wczoraj miał swój debiut na łapie po czterech miesiącach siedzenia w pudełku. Tak wyszło niesamowite wrażenie robi wybudzanie gada- wciskasz koronkę, wskazówki robią rundę wokół tarczy, datownik się przesuwa i po chwili zegarek pokazuje idealny czas i datę. Tyka, ale w jego przypadku wręcz dodaje mu to uroku i może być dumny z kwarcowego mechanizmu 7373fd7584e5402b7a07907830682586.jpg648df4edf35458348f650b580e852e33.jpg4fbde0e0d61d41e78a06eb7f4cbe3c43.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Wujekkarlos" post="2735746"

 

Na mnie robi duże wrażenie, a ten pasek jeszcze dodaje mu uroku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości Filipa, miałem jedną razą okazję przyjrzeć się Cartierowi. Gdyby przyszła mi kiedyś do głowy chęć kupna jakiejś kostki jeszcze, to Cartier jest na szczycie listy :-)

U mnie na szczycie jest od dawna GP 1945.

 

 

 

 

 

Wujekkarlos niech się nosi.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo szukana, ale w końcu jest. Jeszcze data nie ustawiona, ale pozuje na słoneczkubiggrin.png

post-86787-0-57354200-1584877863_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name="Wujekkarlos" post="2735746"

 

Na mnie robi duże wrażenie, a ten pasek jeszcze dodaje mu uroku :-)

W oryginale był na czarnej bransolecie, która jest spoko ale z upierdliwym motylkowym zapięciem i bez płynnej regulacji. Natomiast pasek kupiłem ze dwa lata temu i tak jakby czekał na ten zegarek- idealnie do siebie pasują a zegar leży dzięki niemu jak ulał7cb43d9637899a937047fac5a978626c.jpgc7b054dac94ce0612b03e41f4926fe99.jpgaacc35b5dc8b7e69777f751f87df082b.jpg

Edytowane przez Wujekkarlos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratuluję Kolegom nowych nabytków :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AT fajna.

 

W tym Squale dziwny bezel.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Wujekkarlos" post="2735831"

 

Zgadzam się w 100% :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AT i VHP śliczniutkie, gratulacje.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, longines na pasku wygląda super. AT piękna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

W świetle dziennym

 

Dużo smaczków w tym Cartierze "Heavy Duty". Bardzo ładnie prezentuje się na tym zdjęciu. To jeden z zegarków które rozpoznaje się z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ball engineer master II diver

 

 

post-75044-1585046041,4769_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.