Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, pdb napisał(-a):

I powrót do Omegi.2C8D409D-DC9B-4204-B7DB-2D99261E04F9.thumb.jpeg.05c0ac8d5c965e345d0909e6368f9154.jpeg

Nie dziwię się, że wróciłeś.

Gratulacje.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie najulubieńszy 😁😁

 

20211031_110825.jpg

Edytowane przez muzofan
brak załącznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapytam nieśmiało, co sądzicie o takim? Gdzieś tam z tyłu głowy siedzi. Lecz otwarty jestem na sugestie najbardziej negatywne. 

Screenshot_20211031-164558.thumb.png.2becfddc8d4f47eb3085d484a73aa560.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, eddi87 napisał(-a):

nieśmiało

no nie w tym wątku

prosty, w kierunku nudności, malowane indeksy, brzydki dekielek, co do nowej wersji tryt wkomponowany w wskazówki nie podchodzi mi, ale to imo, Davosa wersja limitowana Argonautica brąz/ czerń jest najładniejsza, to ciężkie zegarki z dużym l-l (a pamiętam, że szukałeś mniejszych)

Edytowane przez lukighost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lukighost napisał(-a):

no nie w tym wątku

prosty, w kierunku nudności, malowane indeksy, brzydki dekielek, co do nowej wersji tryt wkomponowany w wskazówki nie podchodzi mi, ale to imo, Davosa wersja limitowana Argonautica brąz/ czerń jest najładniejsza, to ciężkie zegarki z dużym l-l (a pamiętam, że szukałeś mniejszych)

Dlatego był z tyłu głowy i odpuściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):

Nowa zabawka emoji41.pngemoji3.png

Gratki! Widze, ze znowu na bogato 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):


Nowa zabawka emoji41.pngemoji3.png

Tu także pogratuluję!

 

Zauważam powrót do gabarytowo większych zegarków. I jak pierwsze wrażenia?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu służy czerwony kolor nad indeksem 55 minuty? Pytam jako laik, amator więc bez beki proszę 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wskaźnik miesiąca rocznego kalendarza, w tym przypadku pokazuje listopad. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

To wskaźnik miesiąca rocznego kalendarza, w tym przypadku pokazuje listopad. 

Dziękuję za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Walter_87 napisał(-a):

Szczwane rozwiązanie!

Rozwiązanie jest świetne, bo skoro mamy 12 godzin na tarczy i 12 miesięcy w roku, to można to idealnie zgrać i pokazać. Wydaje mi się, że Rolex to opatentował, dlatego chyba żadna inna marka takiego rozwiąznia nie stosuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne rozwiązanie (stosowane zanim powstał sky) ma Moser perpetual tylko realizowane małą wskazówką centralną zamiast w okienku. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podobny sposób Nomos pokazuje dzień miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sky, to bardzo fajny projekt wg mnie. Z jednej strony super przydatne komplikacje a z drugiej tarcza totalnie odbiegajaca i wyrozniajaca sie sposrod konkurencji. Jedyny problem jaki mam z tym zegarkiem, to... brak historii w swietle calej kolekcji Rolexa. Do tej pory wszystkie modele mialy jakis cel, byly stworzene i ukierunkowane na konkretna grupe docelowa a w dodatku sluzyly wielkim przedsiewzieciom. Tutaj... ok - komplikacje przydatne i umieszczone w Rolexowym stylu typu karbowany bezel, lupka czy chocby jubilee, jednak w jakim celu? I to jedyny powod dla ktorego pomimo przymierzenia wersji w stali i podobania sie model ten nie zagoscil u mnie na mojej liscie zyczen 😎

 

ps

Jednak nowemu wlascicielowi znajac jego cala kolekcje moge tylko pogratulowac, ale i tak obstawiam, ze predzej czy pozniej pojdzie do ludzi 😁😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, artme napisał(-a):

Sky, to bardzo fajny projekt wg mnie. Z jednej strony super przydatne komplikacje a z drugiej tarcza totalnie odbiegajaca i wyrozniajaca sie sposrod konkurencji. Jedyny problem jaki mam z tym zegarkiem, to... brak historii w swietle calej kolekcji Rolexa. Do tej pory wszystkie modele mialy jakis cel, byly stworzene i ukierunkowane na konkretna grupe docelowa a w dodatku sluzyly wielkim przedsiewzieciom. Tutaj... ok - komplikacje przydatne i umieszczone w Rolexowym stylu typu karbowany bezel, lupka czy chocby jubilee, jednak w jakim celu? I to jedyny powod dla ktorego pomimo przymierzenia wersji w stali i podobania sie model ten nie zagoscil u mnie na mojej liscie zyczen 😎

 

A jaki cel czy historię miał np. Day-Date poza dorobieniem mu opowieści jako tzw. zegarka prezydenta bo go Lyndon Johnson założył? Albo taki Cellini? Przecież Sky to dość świeży projekt, historię mu się dorobi, jak innym modelom, potrzeba tylko czasu. Już jakiś czas widuję reklamy Sky’e np. z Placido Domingo - więc można już budować historię zegarka jako wspaniałego instrumentu dla zabieganych gwiazd żeby to wiedziały w jakiej strefie czasowej są i w jakim miesiącu i dniu mają np. występ w La Scali czy w MET.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, beniowski napisał(-a):

A jaki cel czy historię miał np. Day-Date poza dorobieniem mu opowieści jako tzw. zegarka prezydenta bo go Lyndon Johnson założył? Albo taki Cellini? Przecież Sky to dość świeży projekt, historię mu się dorobi, jak innym modelom, potrzeba tylko czasu. Już jakiś czas widuję reklamy Sky’e np. z Placido Domingo - więc można już budować historię zegarka jako wspaniałego instrumentu dla zabieganych gwiazd żeby to wiedziały w jakiej strefie czasowej są i w jakim miesiącu i dniu mają np. występ w Ła Scali czy w MET.

Ok - spodziewalem sie takiego pytania 😉

DJ, DD czy Cellini, to jedyne "klasyczne" modele Rolexa. Nie zdobywaly szczytow ani tez nie nurkowaly w glebinach. Marka w tamtych czasach musiala zapewne miec w swojej kolekcji zegarki tego typu, aby trafic do jak najwiekszej liczby odbiorcow, jednak i te modele trafialy w swoj target. Ja pisze o dzisiejszych czasach. Po latach Rolex wypuszcza model pod nazwa SKY i reklamuje go golfistą... 😳 I to jest dla mnie glowny powod, ze ten model wzial sie z zapotrzebowania na wieksze komplikacje, ale totalnie bez pomyslu dlaczego... Taka marka mogla zatrudnic chocby podroznika, albo innego znanego "jutjubera", aby uzasadnic powstanie tego modelu a tymczasem Tiger bierze go swoje rece i co??? Dla mnie nic 😬

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):



Nowa zabawka emoji41.pngemoji3.png61f83c50423715fbc819c7a47b59e67f.jpg
71484f14423e630156ad981ec36a8f2b.jpg
d7abd1b1e68848ea4e20caf54014cb66.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tu również pogratuluję. 👍 jest.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention]artme [/mention]
Trochę dziwnie się to czyta. Jak kiedyś pokazałem YM ll to Ty (tak mi się wydaje ) i większość zdecydowana , że projekt słaby , mało roleksowy. Bez spójności , wielki i takie tam oczywiście bez obrazy a jak pokazuje powiedzmy rozbudowanego DD czy DJ to znów źle. Tak rozbudowanego bardziej DD bo gdyby miał jeszcze dzień tygodnia byłby kompletny
Powiedzmy , raz odszedł z projektem zbyt daleko i się na tym przejechali
Jak dla mnie to jest świetny projekt.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek powinien być piękny dla właściciela. Jako osoba, która nigdy nie będzie posiadaczem zegarka tej marki z uwagi na ceny ale śledzącą wątek marki od A do Z uważam, że jest bardzo ciekawy i nietuzinkowy. Za to zupełnie nie podeszły mi te kolorowe stworki tej marki z przeznaczeniem niby dla młodszej, czy też odważniejszej klienteli. O dziwo cześć ludzi się w nich zakochała... I to jest w nas fajne.... Zróżnicowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegarek powinien być piękny dla właściciela. Jako osoba, która nigdy nie będzie posiadaczem zegarka tej marki z uwagi na ceny ale śledzącą wątek marki od A do Z uważam, że jest bardzo ciekawy i nietuzinkowy. Za to zupełnie nie podeszły mi te kolorowe stworki tej marki z przeznaczeniem niby dla młodszej, czy też odważniejszej klienteli. O dziwo cześć ludzi się w nich zakochała... I to jest w nas fajne.... Zróżnicowanie...

Widzisz ? Podobnie ja uważam. Kolorowe kompletnie mi nie podeszły. Tak samo jak w niektórych modelach kolorowe wskazówki sekundnika. Nie lubię i już
Nie w Rolex
Szanuje innych wybory


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.