Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

post-4145-0-05535300-1330869948.jpg

post-4145-0-87813000-1330869892.jpg

post-4145-0-03039200-1330869946.jpg


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gato
Ja ostatnio poskladalem sobie pasóweczke.

[url="post-0-0-90747800-1330870237.jpg"]Obrazek[/url]

 

Moje gratulacje, jest naprawdę piękna. Robi wrażenie :grin: . Powiedz coś o szczegółach składania i pokaż mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rossi77,

Super ten Pontos... takiego Maurice nie widzialem..

Gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! własnie zakupiłem edoxa za nie duze pieniadze. czy to jest aby oryginalny zegarek?

30115816b513197d.jpg

332d5584b6903723.jpg

b0fbd28bb8115ad3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie dostac taki zegarek, jesli uda mi sie go naprawic. byl troche brudny, szkielko do wymiany i zgubiony walek i koronke. wyczyscilem koperte i dekiel, zanioslem do zegarmistrza, zeby wstawil walek i koronke. niestety nie udalo sie wstawic oryginalnej koronki :)

na koniec dodam mala ciekawostke. na deklu od srodka ktos napisal 12 XII 69 :shock: :shock:

 

post-23480-0-69856200-1330874351.jpg

 

post-23480-0-80388600-1330874353.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na koniec dodam mala ciekawostke. na deklu od srodka ktos napisal 12 XII 69 :shock: :shock:

 

Prawdopodobnie data ostatniego przeglądu.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej! własnie zakupiłem edoxa za nie duze pieniadze. czy to jest aby oryginalny zegarek?

 

IMO to podróba.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem nowy i to mój pierwszy post na forum, od dawna mierzyłem się z zakupem nowego zegarka (w miesjce mojego wysłużonego tissota seastara) i nie ukrywam, że za Waszą sprawą zmuszony zostałem zacisnąć pasa i szarpnąć się na automata zamiast kwarca. Mój wybór padł na Longines Master L2.629.4 czym się niniejszym chwalę:)

post-24641-0-05353500-1330874411.jpg

post-24641-0-52989400-1330874411.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej! własnie zakupiłem edoxa za nie duze pieniadze. czy to jest aby oryginalny zegarek?

 

IMO to podróba.

 

J.

 

jestes pewny??:/ byłem u jednegi zegarmistrza powiedzial ze po wykonaniu zegarka to jest to oryginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, ze sa podróby Edoxa - ale takiego tom w ich ofercie nie widział :/

Podróba raczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na koniec dodam mala ciekawostke. na deklu od srodka ktos napisal 12 XII 69 :shock: :shock:

Prawdopodobnie data ostatniego przeglądu.J.

to bardzo ciekawe, gdyz wiem ze zegarek pochodzi z lat '70. czy w jakis sposob mozna okreslic przynajmniej przyblizony rok produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie myślałem, ze sa podróby Edoxa - ale takiego tom w ich ofercie nie widział :/

Podróba raczej

 

Cała tarcza śmierdzi prymitywnym sitodrukiem, sekundnik prosto spod sztancy, koronka z innej bajki, no i ten "waterresistant"...

 

http://images34.fotosik.pl/354/332d5584b6903723.jpg fotoszopowane zdjęcie :roll: :?:

 

"Adobe Photoshop 7.0" jak byk :smile:

Ale chyba tylko skorygowane poziomy jasności, bo nawet bieli nie chciało się poprawić.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uuu no to sie wpakowałem

 

Chyba tak.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój wybór padł na Longines Master L2.629.4 czym się niniejszym chwalę:)

 

 

śliczny, niech się nosi


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to jest aby oryginalny zegarek?

Trudno nie zgodzić się z przedmówcami.Podaj numery z dekla wtedy będzie moża precyzyjnniej poszukać.Ze zdjęc to wygląda na chińczyka niestety.. :twisted: :wink:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj u zegarmistrza (swietny majster), powiedział mi ze po wykonaniu zegarka (koperty itp) wyglda na oryginał ale nie sledzi bardzo rynku tych kwarcow i po tarczy czy wskazowkach w 100% nie moze powiedziec ze to oryginał.

postanowilismy wiec zajrzec do srodka i ukazał sie ładny mechanizm eta sygnowany swiss jak dobrze pamietam 23 jewels (sygnatury edox nie było) zegarmistrz stwierdził ze to oryginał, za ladny zegarek na podrobe... powiedzial ze ten zegarek robiony na rynek usa moze sie roznic pewnymi szczegołami!

co Wy na taka opinie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem dzisiaj u zegarmistrza (swietny majster), powiedział mi ze po wykonaniu zegarka (koperty itp) wyglda na oryginał ale nie sledzi bardzo rynku tych kwarcow i po tarczy czy wskazowkach w 100% nie moze powiedziec ze to oryginał.

postanowilismy wiec zajrzec do srodka i ukazał sie ładny mechanizm eta sygnowany swiss jak dobrze pamietam 23 jewels (sygnatury edox nie było) zegarmistrz stwierdził ze to oryginał, za ladny zegarek na podrobe... powiedzial ze ten zegarek robiony na rynek usa moze sie roznic pewnymi szczegołami!

co Wy na taka opinie?!

Szkoda ,że nie pstryknąłeś foty mechanizmu.Wtedy byłaby większa pewność.A tak... :wink:

Wracając do numerów,które podałeś nie znalazłem takiego zegarka, ale być może jest to jakaś starsza wersja i dlatego google nic nie znajduje.


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.