Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

A oto para bliźniaków Jarek i Lech :blink: , czyli dwa Tissoty PR 516. Ten ze srebrną tarczą jest w mojej kolekcji już dość długo natomiast model ze złotą kupiłem od klubowego Kolegi. Zegarki są w świetnym stanie a nowy nabytek to prawie NOS!!! Co ciekawe srebrny jest trochę grubszy przy identycznej wysokości i szerokości, tj. 36 na 43mm. Sami oceńcie :lol:

Pozdrawiam

Michał

 

Super! :lol: Mam wieeeelki sentyment do starszych Tissotów ;) Może Jarek jest grubszy od Lecha ze względu na podwójny datownik? ;)


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu wspolczesny jlc - mam nadzieje iz we wtorek tzn. w urodziny bedzie juz na nadgarstku:) oby fedex nienawalil

 

post-514-0-98570500-1331130225.jpg

By rafalbar


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, no wiec, jakby to powiedziec...

 

niektore inne JLC masz DUZO ladniejsze :P .


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj porobie zdjecia :(, chociaz 2 ukochanych staruszkow jlc raczej sie nie pozbede :P ,

 

post-514-0-35199700-1331130227.jpg

By rafalbar


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super w końcu jakiś nowy - świetny jest - gratki !!!!


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No! W końcu coś do noszenia. :P


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oto Fortis, z którym - dzięki nieocenionej pomocy kolegi stani-swiss'a (no, zrobił za mnie wszystko) - obnoszę się od dwóch dni ;-)

wydaje się, że śmiało można o nim mówić "upolowany".

mam nadzieję, że w tym miejscu pojawi się zdjęcie (btw - też spod ręki stani-swiss'a).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polece z katalogami - sadze ze jest to model z polowy 70tych, juto (tylko blagam przypomnij priv.) podladuje zdjecie modelu w oryginalnej kopercie, werk jest swietny, to byly dosyc male zegarki z werkami klasy chronometru - podobnie jak Twoj, naprawde gratuluje bardzo fajny jlc.


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

polece z katalogami - sadze ze jest to model z polowy 70tych, juto (tylko blagam przypomnij priv.) podladuje zdjecie modelu w oryginalnej kopercie, werk jest swietny, to byly dosyc male zegarki z werkami klasy chronometru - podobnie jak Twoj, naprawde gratuluje bardzo fajny jlc.


Z góry bardzo dziekuję. Myślę, że mechanizm był w kopercie z białego złota. Sprzedajacy obiecał mi dołożyć oryginalną koronkę z niebieskim kamieniem.
W sumie ciekawe jakie jajo świąteczne można znaleźć miedzy pietruszką i marchewką.
  Edytowane przez Jacek Grzeszczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda piesekpreriowy

Adriatica. Mój pierwszy zegarek z przyszłej kolekcji :lol: Chyba... zobaczymy... :unsure: Ale generalnie od czegoś trzeba przecież zacząć.

W ogóle jest to mój pierwszy "porządny" zegarek :P

Na zdjęciach jest dokładnie mój zegarek na mojej własnej łapce oczywiscie.

 

c24b1e0c970fa7c6med.jpg

f2796b913b5158c2med.jpg

586962c11dd3493emed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ponuraczek

Prawie jak Kleopatra!!! :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z góry bardzo dziekuję. Myślę, że mechanizm był w kopercie z białego złota. Sprzedajacy obiecał mi dołożyć oryginalną koronkę z niebieskim kamieniem.

W sumie ciekawe jakie jajo świąteczne można znaleźć miedzy pietruszką i marchewką.

[email protected]

 

Jacku nie jestem na 100% pewny ale dla mnie na 85% wyglada na cal.839 - uzywany w poprzedniej serii ultra thin - swietny werk:), aby miec 100% wyslalem zapytanie do Zaf'a - sadze iz bedzie najpesza wyrocznia - bo tarcza mi nie do konca pasuje do tego modelu, w kazdym razie raczej pozne 70, lub 80 te.

Koperta byla prawdopodobnie rzeczywiscie z bialego zlota, ale te zegarki nie mialy koronki z kaboszonem -???

 

pozdrawiam i dam znac jak bede wiedzial wiecej

 

Magdo - gartuluje zegarek bardzo ladny i oryginalny, ladny poczatek


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo podobają mi się zegarki z tamtych lat:

post-6777-0-70592600-1331130435.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten technosik - wyglada jak wojskowy, pierscien wokol szkielka, stale telskopy i fajna koronka, swietny !!!!!

:unsure: , podladuj jeszcze werk i dekiel jak to nie problem.

 

pozdrawiam

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku nie jestem na 100% pewny ale dla mnie na 85% wyglada na cal.839 - uzywany w poprzedniej serii ultra thin - swietny werk:), aby miec 100% wyslalem zapytanie do Zaf'a - sadze iz bedzie najpesza wyrocznia - bo tarcza mi nie do konca pasuje do tego modelu, w kazdym razie raczej pozne 70, lub 80 te.

Koperta byla prawdopodobnie rzeczywiscie z bialego zlota, ale te zegarki nie mialy koronki z kaboszonem -???

 

pozdrawiam i dam znac jak bede wiedzial wiecej

 

Magdo - gartuluje zegarek bardzo ladny i oryginalny, ladny poczatek

Dziekuję za odpowiedź. Miałeś rację, słowa uznania.

Znalazłem coś takiego

http://www.timezone.com/library/horologium/horologium0028

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz Jacku, przeczytalem artykul z powyzszego linku z prawdziwym zainteresowaniem. Czeka Cie trudne zadanie - dorobienie odpowiedniej koperty...


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No coz Jacku, przeczytalem artykul z powyzszego linku z prawdziwym zainteresowaniem. Czeka Cie trudne zadanie - dorobienie odpowiedniej koperty...

Mam nadzieję sprostać zadaniu. Wizję przyszłego wyglądu zegarka mam. Trochę kosztowne to będzie bo chcę go włożyć w białe złoto (chyba należy mu się). No i dekiel przeszklony. Całość muszę skonsultować z moimi majstrami. Maluśki ci on chyba wyjdzie więc dla żony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzącym, że nie można w sklepie kupić dobrego automata poniżej 500 zł, mówię stanowcze "eeee, tam" :unsure:

 

post-25008-0-05354200-1331130571.jpg


Adriatica 1096 | Casio Lin-169-7AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega, kaliber 30 T2 PC. Koperta 14K, bez widocznych punc, z sygnatura JPB - ktos slyszal?

 

post-10448-0-01392400-1331131513.jpg


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten technosik - wyglada jak wojskowy, pierscien wokol szkielka, stale telskopy i fajna koronka, swietny !!!!!

:lol: , podladuj jeszcze werk i dekiel jak to nie problem.

 

pozdrawiam

Rafal

 

dziękuję, a oto jego dalsze zdjęcia

 

post-6777-0-16322900-1331131725.jpg

 

post-6777-0-51389500-1331131727.jpg

 

pozdrawiam

dalw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, a oto jego dalsze zdjęcia

 

 

 

pozdrawiam

dalw

 

 

Naprawde swietny:), seredeczne gartulacje:)

 

pozdrawiam

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz dziela Jaeger (i Jaeger LeCoultre) sa ostatnio czesto prezentowane ? oto moj nowy nabytek. Barometr Jaeger z 1925 roku, czyste art deco (na catalinowej podstawie !!) ? dziala dokladnie (jak wszystko spod marki Jaeger :lol: )

 

post-12189-0-24466900-1331131953.jpg

 

post-12189-0-40261800-1331131954.jpg

 

 

post-12189-0-70002600-1331131955.jpg

 

 

post-12189-0-63085300-1331131956.jpg

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.