Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wszedłem w posiadanie takiego zegarka ,,Tempic,,, firma taka jakaś ale mechanizm to ETA 2824-2. Zdaje się że ten mechanizm stosował w swoich wyrobach breitling.

post-27707-0-74119500-1331248832.jpg

post-27707-0-46980800-1331248833.jpg

Co powiecie o tym werku?

 

Fajne to cosik :) Powiedział bym taki trochę Frederique Constant.

 

5d13fac340aebda0.jpg


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-514-0-30406000-1331250231.jpg

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba!!!

Cholera coś ostatnio naszło mnie na vinage w złocie :P

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba!!!

Cholera coś ostatnio naszło mnie na vinage w złocie :)

 

Mirek

 

 

 

Coz - Mirku jak future to tylko stalowy - ma rozsadny rozmiar - brak koronki czyni ten zegarek dla kogos przyzywczajnonego do rozsadnych romiarow malym ale werki tym malenstw powalaja:)

 

juz niedlugo...

 

pozdr


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-453-0-07366400-1331250465.jpg Edytowane przez teston

Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad
Obraz009-8.jpg Edytowane przez Wywiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-514-0-38645300-1331256679.jpg

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie dziwadlo z atrakcyjna tarcza, kupilem, nie wiedzac, co kupuje, i teraz jestem w trakcie szukania blizszych informacji:

 

Urokliwe to dziwadło. Gratuluję :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale...Zenith -przeuroczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie również przekazuję gratulacje,

świetne elprimero (mimo tego, że chrono :rolleyes: )

piękny zegarek,

pozdrawiam


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziekuje, przyznam sie ze juz brakowalo mi chrono - wrecz nie moge sie doczekac.

 

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zacna manufaktura i bardzo zacny mechanizm :) Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 hmm z takim zdjeciem bedzie ciężko Mnie osobiście wpadł w oko zegarek 2 od prawej dolny rząd. Obserwujac aukcję na all... właśnie takich jest mało Oczywiście masz 2 całkiem dobre kirowskie kraby (to wiesz ;-) ) a reszta to szczerze bez rewelacji ale sam się przekonasz po otwarciu kopert. Tissot przedstawia zapewne największą wartość, mozliwe że coś ciekawego jest w prawym górnym rogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 no i trzeba stwierdzić, że większość jest w dobrym stanie (tarcze) i po lekkim czyszczeniu kilka będzie można pokazać ludziom ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy :)

Jestem posiadaczem drugiego już z kolei Timex'a T2M518, gdyż pierwszego podarowałem w prezencie. Wiem, że jego mechanizm jest własną produkcją firmy, a fabryka znajduje się w Tajlandii (od znajomego zegarmistrza będącego dystrybutorem marki). Nowy zegarek oczywiście najczęściej spieszy i dlatego ja również każdy po okołotygodniu czasu oddaję do dokładnej regulacji. Zgodzę się z kolegą, że po takiej regulacji dokładność chodu Timex'a to 0,+2 sekundy na dobę. Jest to wynik doskonały, gdyż niewiele zegarków mechanicznych mieści się w takim zakresie (nawet szwajcarów). Dla dociekliwych proponuję poczytać na temat Certyfikatu Chronometru(!). W tym przypadku Timex Automatic jest lepszy od szwajcarskich zegarków posiadających ten certyfikat :rolleyes: Ponadto muszę dodać, że poprzedni egzemplarz przetestowałem pływając w basenie i nie mam najmniejszych uwag do tego zegarka. Poza tym prezentuje się rewelacyjnie, robi wrażenie :) , jest bardzo solidnie wykonany i doskonale pasuje także do garnituru.

Jak przystało na markę o ponad 150-letniej tradycji, to nie mają się czego wstydzić.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż mechanizm ten, to jedna z wersji ST25 chińskiej Firmy Seagull


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowa airman LE 2801 ;) ;) :)

 

Ten miał być mój :) 62/100

 

Więcej o sprawie : http://zegarkiclub.pl/forum/topic/39050-stowa-flieger-le-eta-2801/

Edytowane przez Flieger

The sun is the same in a relative way but you're older,

Shorter of breath and one day closer to death.

 

Pink Floyd, Time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.