Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój nowy Junghans... niestety brakuje dwoch indeksów. Wiem, że to nie ten dział ale chętnie kupie brakujace dwa indeksy.

 

junghans.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój nowy Junghans... niestety brakuje dwoch indeksów. Wiem, że to nie ten dział ale chętnie kupie brakujace dwa indeksy.

 

junghans.jpg

 

Mam pytanie, dlaczego datownik tu ma tylko miejsce na jedną liczbę?

Edytowane przez DanielBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

technicznie rzecz ujmujac datownik ten jak widac podaje tylko numer kolejnego dnia miesiaca. wiec jedná liczbe.. od dziesiatki w gore dwie cyfry.. jednak to ciagle jedna liczba... tyle madrowania bo i tak wiem o co tobie chodzi :unsure: zegarek podaje date calosciowa, nie dzielac cyfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danielu - dla czytelnoście. Kiedy nastapi dzień z liczbą dwucyfrową to będą na datowniku 2 cyfry.

ps.

Nie cytujemy zdjęć. Aby odpowiedzieć na post powyżej nie trzeba go cytować, a już na pewno nie należy cytować zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe są te koperty, kiedyś się im nawet uważniej przyglądałam :)

Jakie zegarki preferują kobiety?- tak jak mężczyźni tj. różne, myślę że nie ma tu jakiejś zasady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny ten regulator - w sumie rzadkosc, jesli chodzi o nareczne "vintage".

 

Jaki mechanizm? Jaki ma zwiazek z Fabre-Leuba?

 

EDIT: juz znalazlem, opisales to w innym watku :) .

Edytowane przez zbyszke

Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny!!!

 

Gdzie można wyrwać takie cudo?


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że "się podoba" - mnie też! :P

Gdzie i jak można "wyrwać"? :)

Nie wiem jakie są teraz możliwości w Polsce - ale generalnie Favre Leuba to chyba nie doceniana w Polsce marka. Jak napisałem w innym miejscu, firma ta swego czasu dokonała niesamowitj ekpansji na rynek indyjski (już na przełomie XIX i XX wieku) - zresztą obok innych znaczących firm . Rynek indyjski był w tym czasie jednym z najbardziej prężnych na świecie i można tam było kupić niesamowite egzemplarze - nieco specyficzne, bo z estetyką dostosowana do tamtejszych upodobań (np. dużo złota)(postaram sie keidyś opisać historię tej ekspansji i w ogóle rynek indyjski). Zresztą Hidusi do dzisiaj smakują się w dobrych zegarkach - mam kilku znajomych, którzy mają niesamowite modele i w ogóle "dobry" zegarek to dla nich ogromnie ważna rzecz. Mój egzemplarz uzyskałem poprzez takie znajomości. Ale proponuję poszukać na aukcajch z Indii zegarków Favre Leuba - można tam trafić świetne egzemplarze z bardzo zacnymi mechanizmami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moj nowy nabytek:

 

post-2583-0-17653600-1331564137.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-2583-0-58541400-1331564138.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

...Wiem, wiem. Wiekszosci obecnym na tym forum zegarkomaniakom tego typu czasomierze w wydaniu o takiej tonacji niebardzo pasuja i przez wiekszosc niezbyt dobrze sa odbierane... Ale mnie on pasuje. Uwazam, ze taka kombinacja dodaje mu elegancji na tyle, ze jesli zalozyc ze ma to byc tzw. 'wyjsciowy' do 'garnituru' czasomierz 'elegant casual' to nie ma w przypadku takiej kombinacji nic zdroznego :rolleyes:

Tym bardziej, ze rolka w wersji w calosci w stali (SDDS) juz mam, traktuje wiec ten powyzszy jako odskocznia od powszechnosci w ramach ustanowienia roznorodnosci.

Nastepnym do kolekcji bedzie Submariner Date z ceramicznym bezelem (i prawdopodobnie ten z czarna tarcza i z czarnym bezelem, ale tu sie waham bo ten z zielona tarcza i z zielonym bezelem tez mi sie podoba). Musze jednak z tymi jeszcze poczekac bo nie ma ich jeszcze w sprzedazy detalicznej (beda dopiero we wrzesniu lub pazdzierniku).

 

Pozdrawiam

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku,rewelka rolekblink.gif


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj nowy nabytek:

 

gmtmasteriicyw1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

gmtmasteriicyw2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

...Wiem, wiem. Wiekszosci obecnym na tym forum zegarkomaniakom tego typu czasomierze w wydaniu o takiej tonacji niebardzo pasuja i przez wiekszosc niezbyt dobrze sa odbierane... Ale mnie on pasuje. Uwazam, ze taka kombinacja dodaje mu elegancji na tyle, ze jesli zalozyc ze ma to byc tzw. 'wyjsciowy' do 'garnituru' czasomierz 'elegant casual' to nie ma w przypadku takiej kombinacji nic zdroznego :rolleyes:

Tym bardziej, ze rolka w wersji w calosci w stali (SDDS) juz mam, traktuje wiec ten powyzszy jako odskocznia od powszechnosci w ramach ustanowienia roznorodnosci.

Nastepnym do kolekcji bedzie Submariner Date z ceramicznym bezelem (i prawdopodobnie ten z czarna tarcza i z czarnym bezelem, ale tu sie waham bo ten z zielona tarcza i z zielonym bezelem tez mi sie podoba). Musze jednak z tymi jeszcze poczekac bo nie ma ich jeszcze w sprzedazy detalicznej (beda dopiero we wrzesniu lub pazdzierniku).

 

Pozdrawiam

 

Nie podobają mi się współczesne Rolexy, nie podobają mi się bicolory, ale cholera muszę przyznać, że ten wygląda fajnie w bicolorze :)

Gratuluję

post-22904-0-46447600-1331564212.jpg

post-22904-0-63109100-1331564213.jpg

post-22904-0-26811800-1331564315.jpg

post-22904-0-73200200-1331564316.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, jak Cię na ulicy zobaczą z takim rolkiem to są 2 opcje:

albo pomyślą, że podróba

albo utną Ci rękę :rolleyes:

 

Robi wrażenie.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny ten Rolek...i kolega wyzej ma racje. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego zegarka musisz sie dobrze ubrac bo inaczej będą Cie wytykać palcami ze wyciągnąłeś go z bazaru. Nie podobają mi się Rolexy ale ten ma cos w sobie - aż dziwne ale podoba mi się. Gratulacje zegarka i oddania marce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za slowa uznania, fajnie ze Wam sie moj nowy nabytek podobal. Szczerze mowiac, to nie przypuszczalem ze wydanie tego modelu Rolka w 'bajkolorze' sie na tym forum moze spodobac (szczegolnie, gdy w mysl opinii ktore wpadly mi w odniesieniu do Rolexa GMT Master II na tym forum w oko to 'jesli taki Rolex, to nie inny ale tylko caly w stali').

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Połączenie złota, srebra i czerni sprawia, że będzie rzucał się w oczy. I będzie widać, że kosztował niemało. Tylko żeby nie było kontrastu, musisz jak wcześniej zauważono dobrze się ubierać do niego :rolleyes: I najlepiej jeszcze dokupić auto typu Maserati Gran Turismo, Jaguar XK. Pzdr :)

 

 

 

2007-Jaguar-XK-Convertible.jpeg

Edytowane przez tomekr89

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakich kręgach dana osoba się obraca, sam z takim zegarkiem nie wszedł bym do niepewnej dzielnicy ;)

 

Ja dzisiaj dostałem swojego Rolexa (jestem w nim zakochany, będzie sobie jak szufladkowy leżał) :D jeszcze nie ochłonąłem mam nadzieje porobię później zdjęcia jak moja kobieta wróci i udostępni mi aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak moja kobieta wróci i udostępni mi aparat.

 

 

Zabrania go ruszać pod jej nieobecność? ;)


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrania go ruszać pod jej nieobecność? ;)

Ja myślę raczej, że ona ten aparat ma ze sobą, wróci kwiaty kolacja i ...udostępni i to pewnie parę razy :D


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.