Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

OOO ładna Eterna , jedna z firm które produkowały dla wojaków:) ,te z epoki 2 wś są też piękne w swojej prostocie ,ale ta to już wypas. Miło widzieć jak marka ewoluuje.Ale w tym modelu da się dostrzec ślady tradycji i przywiązania do minionych lat , wskazóweczki ,godzinki....itd

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce :unsure:

 

post-27475-0-16960000-1331821875.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo pod mankiet wchodzi bez problemu, ale może ta koszula ma lekko większy ? Sprawdzimy z innymi :unsure:

 

Powiem, że jestem mile zaskoczony, jak fajnie ten zegar współgra z gajerem, szczególnie szarym i niebieską koszulą :lol:

 

Normalnie rasowy garniturowiec

 

łukasz- też o nim myślałem ( to chyba ten od kolego prezeso?) ale przeraża mnie te 17mm; kwestią czasu jest żeby na rękę zakładać coś z kukułką.

bardzo fajny- ale rozmiar......gratuluje. a ja ty go do domu przemycałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie ten z bazarku? :unsure: Ogólnie świetny sprzęt, chyba musi dobrze świecić w nocy.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce :unsure:

 

 

Uploaded with ImageShack.us

moja stylistyka- świetny; ja już go będziesz michał miał dawaj foty - szczególnie pożądanej przez większość tylnej części, zwanej potocznie d....wszyscy wiedzą jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem czy będzie to ten z bazarku, ten z bazarku to już drugi właściciel. Chyba raczej kupie funkiel nówke :unsure:

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, ten Eberhard jest obłędny! Chodzi mi po łbie od dawna. Wersja z pełnym deklem miażdży.

Może kiedyś uda mi się uzbierać na niego fundusze :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 8 dniowa faktycznie ma obłędny dekiel, jeden z fajniejszych jakie widziałem. Natomiast co do tarczy, ten co pokazuje ma fajniejszą :unsure: mała sekunda mi sie dużo bardziej podoba niż w 8 dniowym.

 

Dla zainteresowanych tutaj pare fajnych fotek :

 

http://www.handwind.com/eberhard.html

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups.

Teraz zrozumiałem mój błąd :unsure:

Edytowane przez corel

Życzę wszystkim miłego dnia. Kornel, syn Mirosława

Miłośnik zegarków i fotografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traversetolo to moja milosc sprzed lat... Wahalem sie czy wziac normalny czy tez odwrocony werk - tj. dla leworecznych takich jak ja... Nie mogac sie zdecydowac do dzis nie kupilem i zaluje ;(

 

EberTraLHMB.jpg


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traversetolo to moja milosc sprzed lat... Wahalem sie czy wziac normalny czy tez odwrocony werk - tj. dla leworecznych takich jak ja... Nie mogac sie zdecydowac do dzis nie kupilem i zaluje ;(

 

EberTraLHMB.jpg

 

Nic straconego jest taki na Allegro :unsure:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o Traversetolo również myślałem już lata wstecz, nawet dawno temu zakładałem wątek w tej sprawie i wkoncu nie wiem czemu nigdy nie kupiłem tego zegarka... A dzisiaj stwierdziłem, że jednak musze go mieć :unsure:

 

Wogóle bardzo sobie cenie Eberharda za osiągnięcia sprzed lat. Cieszy również to, że jest to mało popularna marka wsród ludzi nie znających się na zegarkach :lol:

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic straconego jest taki na Allegro :unsure:

 

Pozdrawiam

 

Po co cytujsz ze zdjęciem?

 

Nie śmiećmy na forum.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica w cenie za nowy między lewym a prawym jest imo ogromna. Przecież to chyba ten sam mechanizm do góry nogami, czy się mylę? Za ścieżkę prawej ręki tyle płacić :lol:

 

PS

w takim razie cena tego z Allegro wydaje się co najmniej zachęcająca. Limitacji wprawdzie nie ma, ale ciekawe czy sprzedaż jest na takim samym poziomie, a tym samym produkcja. Jeżeli mniej tego się robi to może później będzie mniej tracił na wartości, hmm.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ogromna? Ile kosztuje lewy?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z bazarku? Nie :lol:

 

Szukam nówki i biore.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5300/8200zł w Od Czasu do Czasu.

Tylko teraz patrzę że tam ten prawy model nazywa się Vitre, więc może to inny mechanizm?

 

Edit już tu, w odpowiedzi na post poniżej: - ok, sprawdzę na stronie firmowej jak zacznie działać, może się za szybko podniecałem tymi cenami bez odpowiedniego wywiadu :lol:

 

Edit2: OK już wiem ocb z tym Vitre, i tak różnica jest spora.

Edytowane przez Sąsiad

(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z bazarku? Nie :lol:

 

Szukam nówki i biore.

Aha, ale ten z bazarku przypomniał Ci, że jest taki fajny zegarek... :)

Michał, tak jak Ci pisałem, dla mnie bomba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5300/8200zł w Od Czasu do Czasu.

Tylko teraz patrzę że tam ten prawy model nazywa się Vitre, więc może to inny mechanizm?

Zobacz sobie na strone Eberharda, tam masz wszystko napisane :

 

http://www.eberhard-co-watches.ch/sfogliatura/sfogliatura.html

 

 

Aha, ale ten z bazarku przypomniał Ci, że jest taki fajny zegarek... :lol:

 

Dokladnie tak :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z ładniejszych Aquaracerów, naprawde bardzo elegancki zegarek - gratuluje :lol:

 

Zapraszamy do galerii.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nosi? Ja mam Aquaracera tego troszkę mniejszego (chyba starszego) z drobniejszym giloszowaniem tarczy i niemalowanymi cyframi na bezelu. Powiem szczerze, że jestem nim zauroczony, a w sumie nie do końca mi się podobał ale okazja była no i w sumie bardzo lubię Tagi... Nie schodzi mi teraz z ręki i pierwszy raz myślę o sprzedaniu kilku zegarków bo raczej już ich nie ponoszę. Strasznie wygodny i sympatyczny zegarek, strasznie mi pasuje. Muszę przymierzyć tego Calibre 5 ale mam cienki nadgarstek i nie wiem czy mi przypasuje.

Edytowane przez Rebciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nosi? Ja mam Aquaracera tego troszkę mniejszego (chyba starszego) z drobniejszym giloszowaniem tarczy i niemalowanymi cyframi na bezelu. Powiem szczerze, że jestem nim zauroczony, a w sumie nie do końca mi się podobał ale okazja była no i w sumie bardzo lubię Tagi... Nie schodzi mi teraz z ręki i pierwszy raz myślę o sprzedaniu kilku zegarków bo raczej już ich nie ponoszę. Strasznie wygodny i sympatyczny zegarek, strasznie mi pasuje. Muszę przymierzyć tego Calibre 5 ale mam cienki nadgarstek i nie wiem czy mi przypasuje.

 

Witam , Zegareczek jest super , bardzo wygodny , oczywiście kupiony w ciemno bez przymiarki ,ja też mam cienki nadgarstek ,tylko ta bransoletka jest zwężana ale Tagi chyba tak mają.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nabyta , trochę czasu spędziła u zegarmistrza, Bulova automatic z bordową tarczą i podwójnym kalendarzem.

Całkiem przyjemnie wygląda na nadgarstku.Ona nawet zdecydowanie lepiej wygląda na nadgarstku niż w skrzynce z innymi tik-takami :)

post-34697-0-45906700-1298574385_thumb.jpg

post-34697-0-23019300-1298574392_thumb.jpg

post-34697-0-85040200-1298574397_thumb.jpg


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.