Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

"post-6842-0-91179200-1331822744.jpg/

post-6842-0-07024700-1331822746.jpg

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak kupiłem teraz coś innego, coś co w większości się wam nie podoba :mellow:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma czym bo na zegarek pewnie sobie poczekam :mellow:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jakaś grubsza sprawa jak taki trudno dostępny - ale pochwalić się możesz :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc, że sobie poczekam miałem na myśli to, że zegarek będzie zamawiany prosto z fabryki. W sumie to nic szczególnego, kawał zegara dla dużych chłopców, który na żywo zrobił na mnie pioronujące wrażenie :mellow:

 

post-27475-0-10020100-1331822965.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akism gratuluję fajnego sikora.

Ps. Ja tam się nie dziwię, że wracasz do tych modeli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się tylko napisało ;)

 

Oczywiście, że każdy zegarek jest na swój sposób szczególny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goral35 jeszcze koperta i dekiel chyba do polerki, ale i tak fajnie że następna w Bulova Clubie ;)

 

Carlito, takie tam 10000FT, nic szczególnego :) Dobry wybór, gratuluję :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akism gratuluję fajnego sikora.

Ps. Ja tam się nie dziwię, że wracasz do tych modeli ;)

 

Poprostu jest to naprawdę b.wygodny zegarek.Bransoleta,która nie czepia włosów,niska koperta pięknie przylegająca do nadgarstka-praktycznie nie czuje się go na ręku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc, że sobie poczekam miałem na myśli to, że zegarek będzie zamawiany prosto z fabryki. W sumie to nic szczególnego, kawał zegara dla dużych chłopców, który na żywo zrobił na mnie pioronujące wrażenie ;)

 

breitlingseawolf1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

To pikny masywny zegarek,ale nie wiem czy nie będzie zbyt ciężki.No i te breitlingowskie wypusty na bezelu,które lubią zawadzać o co popadnie...

post-6842-0-34747900-1331823021.jpg

post-6842-0-63273300-1331823150.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goral35 jeszcze koperta i dekiel chyba do polerki, ale i tak fajnie że następna w Bulova Clubie :)

 

Carlito, takie tam 10000FT, nic szczególnego ;) Dobry wybór, gratuluję :)

 

sasiad dekiel faktycznie do spolerowania natomast koperta wyglada jak po zle wykonanej renowacji od spodu sa miejsca jakby niedolane troche przeszkadza ale dobrze ze od spodu jest niedoroba


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pikny masywny zegarek,ale nie wiem czy nie będzie zbyt ciężki.No i te breitlingowskie wypusty na bezelu,które lubią zawadzać o co popadnie...

Spokojnie, zbyt ciężki napewno nie jest, pozatym nie po to tyle ćwicze żebym zegarka nie mógł unieść ;)

 

Co do bezela to jak się chce to się nie zawadzi :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-29996-0-38907900-1331825753.jpg<

post-29996-0-56829100-1331825749.jpg

post-29996-0-28509800-1331825751.jpg

Edytowane przez CIESLUT

OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzis dostalem taką oto omege.. nie wiem o niej nic, bo to moja pierwsza omega... nawet nie wiem czy orginalnie byla bez sekundnika.. moze ktos mi tutaj pomoze ;) Oczywiscie zegarek sprawny, dziala i pieknie tyka. Z tego co widze to chyba koronka i szybka sa nie orginalne bo bez znaczka omegi..

post-33524-0-94425200-1299492248_thumb.jpg

post-33524-0-32264400-1299492261_thumb.jpg


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzis dostalem taką oto omege.. nie wiem o niej nic, bo to moja pierwsza omega... nawet nie wiem czy orginalnie byla bez sekundnika..

Wygląda jak kaliber 283. Sekundnik oczywiście powinien być. Napisz jaki to jest kaliber.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RUSKI dokladnie taki kaliber. 283, i pisze jeszcze 2608-5 i numer 12802116. Byłem dzisiaj u zegarmistrza co sie bawi szwajcarami i zmartwil mnie - brakuje czopa sekundowego, niestety do tego modelu nie jest w stanie wogole go sciagnac. Czy wiesz moze gdzie dorwac czop, a jak to zegarmistrz powiedzial najlepiej całe koło sekundowe do tego modelu? no i oczywiscie sekundnik. Indeksy powiedzial ze powinien znalesc, (jak nie to pomyslalem zeby z 12 przelozyl na 1 i 4, a na 12 wstawil lekko inne. - Szybka mi odpadla jak niosłem go (jakis bubel ktos wsadzil) i mi lekko wskazowka sie skrzywila.. ;/ Warto naprawic tą omegę ? ;)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będziesz musiał poszukać do niego dawcy. Oryginalne części będzie ciężko znaleźć ;) Niestety nie pomogę.

Do uzupełnia. Twój zegarek wyprodukowano w 1950roku. Charakterystykę mechanizmu masz tutaj. A w oryginale wygląda ta

2akium8.jpg

Edytowane przez RUSKI

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie najpewniej szukac dawców na tego typu sprzet? zupelnie nie znam sie na omegach. Czy ten zegarek wogole jest sens reanimowac ? oplaci sie to ? czy lepiej zalozyc szkielko i indeksy i odlozyc na połkę ? (koszt tego zabiegu to ok 40 pln mi powiedzieli u majstra.


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW. Moim zdaniem powinieneś założyć oddzielny temat z prośbą o w/w przez Ciebie części. Możliwe, że znajdzie się dobra dusza i pomoże ;)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilton Slim

 

hamilton_slim.jpg

 

hamilton_slim1.jpg

 

hamilton_slim2.jpg

 

hamilton_slim3.jpg

 

hamilton_slim4.jpg

 

hamilton_slim5.jpg

 

hamilton_slim6.jpg

 

Hamilton Auto Chrono, Laco Navy Technics, Laco Einsatzuhr

 

hammy_laco.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to mam tego Atlantica już chyba drugi rok ale wciąż się zastanawiam, z którego dziesięciolecia ubiegłego wieku pochodzi :)

 

3.jpg

4.jpg

8.jpg

Edytowane przez tytoos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od wczoraj mam Tissota Le Locle, czarny pasek, biała tarcza. Mój pierwszy automatyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Pierwszy:

1. spróbuje załadować zdjęcia pierwszy raz

2. mojego pierwszego automatica

3. zegarka wiekszego od 39 mm

 

atlanticworldmasterpowe.jpg

atlanticworldmasterpowe.jpg

atlanticworldmasterpowe.jpg

 

 

Jak się uda, popracuję nad jakością ;)

Edytowane przez xylog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.