Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!Ja od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem tego cacka-Schaumburg Lindburg&Benson Aquamatic II C.O.S.C.Mało znana i ekskluzywna marka niemiecka(od 1998 roku) zegarek udało mi się upolować na allegro w stanie idealnym(jak nowy na gwarancji 23 miesiące) w nieprzyzwoicie niskiej cenie(w sklepie 4500)W środku mechanizm eta 2824-2 automatic ,wodoszczelność 2000m(testowany przy 250ATM!)Jest naprawdę masywny i robi niesamowite wrażenie.A do tego jest bardzo dokładny,to dzieki certyfikatowi na chronometr COSC,po 4 dobach odchylenie tylko 1s!Wymiary to 42mm/17,5mm i oczywiście posiada zawór helowy.

post-35523-0-10225000-1300215886_thumb.jpg

post-35523-0-66386000-1300215894_thumb.jpg

post-35523-0-11324400-1300215903_thumb.jpg

post-35523-0-33675200-1300216025_thumb.jpg

Edytowane przez czyzewicz

Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzewicz -super zegarek ,gratuluję.

Choć mało lubię diverki ,to ten mnie urzekł :)

ETA 2824-2 z certyfikatem COSC tak właśnie ma.Jest bardzo dokładna.

p.s. na pach go :(


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przypadkiem 45mm?

 

Oczywiście gratuluje zakupu - sam się dość długo kiedyś nad nim zastanawiałem. Wg mnie najładniejszy z Schamburgów.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przypadkiem 45mm?

 

Oczywiście gratuluje zakupu - sam się dość długo kiedyś nad nim zastanawiałem. Wg mnie najładniejszy z Schamburgów.

Przepraszam,rzeczywiście 45mm-zegarek kupiłem trochę przez przypadek,gdy moja certina ds action Robert Kubica okazała się podróbką zwróciłem ją sprzedającego i postanowiłem kupić coś na jej miejsce (dokładając troszkę)natknąłem się na aukcję z tym diverem i wygrałem ją za 1750zł!Chyba inni przegapili okazję :( .Sprzedający był z Krakowa więc odebrałem go osobiście.W pracy koledzy byli zauroczeni tym zegarkiem i jego rozmiarami..


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję dobrego zakupu, fajny Schaumburg. Też licytuję jednego aktualnie inny model, który może nawet bardziej mi się podoba, ale co z tego jak bez COSC i łatwiej go zatopić :(


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzięki knowaniom żony i Stana, a także wcześniejszej inspiracji forumowiczów odebrałem świetną przesyłkę. Delektujcie się jej widokiem ;), a dźwięk budzika musicie sobie wyobrazić ;)

Takich cudów to nawet w erze nie ma.

A poważnie, dzięki Stasiu.

Wcześniej myślałem o omedze aqua terra chronograph, ale ten memovox jest po prostu ŚWIETNY.

 

To są szybkie, pudełkowe fotki. Lepsiejsze jutro pojawią się w galerii (już są: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/56808-memovox-jlc/ )

 

 

post-32633-0-56382200-1331828664.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-32633-0-17062100-1331828666.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-32633-0-15779800-1331828668.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez LAIK1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa, gratuluje ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Uuuu grubo! gratulacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakochałem się ;) Zeppelin Alarm-Chronograph Serie 100 Jahre Zeppelin - 7680-1, Kwarcowy ;)

 

 

post-30828-0-27582000-1331828685.jpg

 

myymmm ,ciekawa tarcza.

A alarm jaki?

Taki naturalny jak w tym JLC,czy bardziej "elektroniczny"?


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzięki knowaniom żony i Stana, a także wcześniejszej inspiracji forumowiczów odebrałem świetną przesyłkę. Delektujcie się jej widokiem ;), a dźwięk budzika musicie sobie wyobrazić ;)

Takich cudów to nawet w erze nie ma.

A poważnie, dzięki Stasiu.

Wcześniej myślałem o omedze aqua terra chronograph, ale ten memovox jest po prostu ŚWIETNY.

 

To są szybkie, pudełkowe fotki. Lepsiejsze jutro pojawią się w galerii.

 

Piękny klaska która się nigdy nie starzeje. Gratuluje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni jak stary, dobry Poljot ;)

A serio to gratulacje - ładny, dyskretny zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myymmm ,ciekawa tarcza.

A alarm jaki?

Taki naturalny jak w tym JLC,czy bardziej "elektroniczny"?

 

 

hej,

 

Alarm jest raczej elektroniczny... nie wiem po czym to poznać ale nie "dzwoni" tylko "pika"... Użyłem go raz dla sprawdzenia, "pika" 20 sekund, po czym ma 2 minuty przerwy i znowu 20 sekund alarmu. Nie będę używał tego alarmu bo wydaje mi się za cichy... dlatego używam telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów !

 

Jestem laikiem jesli chodzi o kwestie zegarkow, natomiast pisze poniewaz otrzymalem zegarek Atlantic bedacy pamiatka rodzinna i chcialbym sie cos wiecej dowiedziec na jego temat. Z przegladania forum domyslam sie ze zegarek prawdopodbnie pochodzi z lat 50-tych , ale nie mam stuprocentowej pewnosci , a poza tym to nie znam sie :) Nie znalazlem identycznego zegarka , dlatego postanowilem wkleic zdjecia i poporosic Was jako fachowcow o kilka zdan na jego temat :) Niestety zegarek zostal poddany renowacji , stad jego "odswiezony wyglad " na zdjeciach

post-36700-0-63273400-1300624052_thumb.jpg

post-36700-0-24303600-1300624059_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów !

 

Jestem laikiem jesli chodzi o kwestie zegarkow, natomiast pisze poniewaz otrzymalem zegarek Atlantic bedacy pamiatka rodzinna i chcialbym sie cos wiecej dowiedziec na jego temat. Z przegladania forum domyslam sie ze zegarek prawdopodbnie pochodzi z lat 50-tych , ale nie mam stuprocentowej pewnosci , a poza tym to nie znam sie :) Nie znalazlem identycznego zegarka , dlatego postanowilem wkleic zdjecia i poporosic Was jako fachowcow o kilka zdan na jego temat ;) Niestety zegarek zostal poddany renowacji , stad jego "odswiezony wyglad " na zdjeciach

Piękny Atlantic- lata się zgadzają, jednak nie wydaje mi się żeby tarcza była odnawiana, co najwyżej umyta, jeżeli będziesz chciał się go pozbyć to daj znać, chętnie go kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie chronograf bardzo fajny gratuluje nabytkow.

Atlantic tez fajniutki.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atlantic jak dla mnie super fajny (mam słabość do tej marki ;) ). Jakby co, to też jestem chętny do kupna.

Edytowane przez andrewjohn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

chciałem pokazać zegarek który dał mi tata, nie znam sie zabardzo na zegarkach więc serdecznie proszę o opis i informacje na temat tego zegarka.

Jest to zegarek firmy cyma automatic 24 25 jewels incabloc.

Chciałem sie dowiedziec z jakiego okresu pochodzi i ile moze byc wart. Chciałbym go oddać do zegarmistrza na przeglad i zeby m mogl go przywrocic do stanu b. dobrego.

postaram sie zalaczyc fotki

prosze o informacie

dziekuje pozdrawiam

post-36859-0-62589500-1301139380_thumb.jpg

post-36859-0-81352300-1301139397_thumb.jpg

post-36859-0-28337500-1301139428_thumb.jpg

Edytowane przez bakero

Moje zegarki: CYMA na ETA2783, SEIKO SNKE63K1, LORUS RXN55BX9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atlantic fajniuchy ale ciekawe co wewnątrz tyka tik-tak FHF a może eta ??


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiony, zaliczkowany i już do mnie jedzie :blink:

nawet miły rabat u rodzimego sprzedawcy udało sie wynegocjować :blink:

post-27930-0-17204900-1331833083.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.