Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny.

 

A ja czekam na Kemmnera Tonneau :blink: Bardzo sie cieszę, bo zegarek ma w limicie numer 76 czyli mój rok urodzenia :blink:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, gratuluje - fajny.

 

Ja również czekam na zegarek z niebieską tarczą :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si Senior :blink:

 

Takie cusik do mnie nadciąga :

 

post-27475-0-80408600-1331833223.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Łukasz. Bardzo długo za mną chodził ten zegarek ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże! Będę się teraz bardzo starał, żeby się już z Tobą nie spotkać, bo tym razem to z pewnością "pójdę z torbami" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. chwilowo będę unikać spotkań z Tobą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy IWC ma kiepsko nałożone "kropki" obok trójkąta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropeczki koło trójkąta powalają... :) :) :D


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy IWC ma kiepsko nałożone "kropki" obok trójkąta?

To pewnie jakaś gra cieni, bo mnie nawet sam trójkąt wydaje się lekko krzywy (a właściwie tylko trójkąt wydaje się krzywy, kropeczki są tylko tego następstwem). Taa, to musi być gra cieni, bo IWC nie może mieć krzywych kropeczek, ani krzywego indeksu. Jest to absolutnie niemożliwe i dlatego jest to z pewnością złudzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak jak się wstawia zdjęcia robione kalkulatorem :) Na drugim foto trójkąt jest ok.

Świetny Spit, ale takiego jak na pierwszym zdjęciu to bym nie chciał :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże! Będę się teraz bardzo starał, żeby się już z Tobą nie spotkać, bo tym razem to z pewnością "pójdę z torbami" :)

 

Kropeczki obadaj... no i za mały dla Ciebie chyba:-)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek kupiony w aparcie więc chyba legal:)a kropeczki nałożone są ok.Zresztą cała reszta też wykonana jest b.porządnie...Foty wykonane telefonem nokia N8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach przemyśleń i rozważań wreszcie podjąłem decyzję i dzisiaj przyszedł :) To mój pierwszy zegarek kupowany w ciemno i teraz troche jestem zły na siebie że tak długo się wachałem bo jest przecudowny. Teraz tylko dociąć tu i tam i od jutra na nadgarstek :)

 

post-24389-0-81064200-1331835268.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje :) Zegar ten, chodzi za mną już od dłuższego czasu...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję-świetny niemiecki diver.jaka jest jego wodoszczelność? A do mnie wczoraj dotarł skórzany pasek do mojego Schaumburga(2000m)Co o tym sądzicie?Pasuje do niego? Bo mi się podoba..Czy lepszy jednak na oryginalnej bransolecie?

post-35523-0-20680600-1302863151_thumb.jpg

post-35523-0-88439100-1302863156_thumb.jpg

post-35523-0-84328200-1302863165_thumb.jpg


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach przemyśleń i rozważań wreszcie podjąłem decyzję i dzisiaj przyszedł :) To mój pierwszy zegarek kupowany w ciemno i teraz troche jestem zły na siebie że tak długo się wachałem bo jest przecudowny. Teraz tylko dociąć tu i tam i od jutra na nadgarstek :)

 

post-6281-0-29920300-1331835428.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

To jest konkret Krzyś, KONKRET !!! :)

 

Dasz przymierzyć, co? :)


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje :) Zegar ten, chodzi za mną już od dłuższego czasu...

Dzięki :)

 

Gratuluję-świetny niemiecki diver.jaka jest jego wodoszczelność?

 

1000m

 

 

 

Dasz przymierzyć, co? :)

 

No jak nie jak tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzewicz, świetny Schamburg, zresztą moj ulubiony... Ale czy nie jest za duży na Ciebie?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzewicz, świetny Schamburg, zresztą moj ulubiony... Ale czy nie jest za duży na Ciebie?

jest ok-ja lubię duże zegarki,ten jest największy ale dobrze mi się go nosi :lol:


Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zdecydowalem sie na cos takiego.

Manometro S od Giuliano Mazzuoli. ETA 2824/2, srednica 45,2mm ale na reku wydaje sie duzo mniejszy (przez brak uszu chyba).

Najbardziej zadziwiajaca jest lekkosc tego zegarka (wlokno weglowe i tytan), mozna zapomniec, ze jest na rece.

Przy okazji chcialem polecic Pracownie Czasu w Wawie, mila i rzeczowa obsluga, no i odpowiednie rabaty :lol:

Maja tez Meccaniche Veloci Quattro Valvole - na zywo robia piorunujace wrazenie...

Pare fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spy, niesamowity zegar. Uwielbiam carbon. Widzę 3400 euro cena wyjściowa, także zakup musiał być przemyślany. Gratuluję. Nieszablonowe rozwiązanie zegarkowe :lol:


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.