Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Spy, gratuluje - ciekawy zegarek. Zrób jeżeli możesz pare fotek w świetle dziennym (jaśniejszych)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia mialem robic dopiero w weekend ale nie wytrzymalem i zaraz po dotarciu do domu zrobilem sesje :lol:

Bardzo fotogeniczny zegarek.

Jak ktos lubi carbon to jest to marzenie - 40 warstw (podobno w tchnologii F1), no i ta waga - ciagle nie moge sie nadziwic jak jest lekki. No i ciezko bedzie go u kogos na reku zobaczyc - szczegolnie z czerwonym paskiem :o

 

Zdjecia beda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sa...

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, taki surowy brzydal bym powiedzial :lol: . Pasek komponuje sie doskonale. Gratulacje, super maszyna.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest, aż tak zle... Myśle, ze cena jest ok za ten design, technologie/materiały i pasje artysty. Mając go w ręce wiesz, ze masz coś unikalnego i niebanalnego. Nie wszystkim musi się podobać. Teraz wiem, ze na szczycie mojej listy jest Contagiri od Mazzuoli, gdyby nie był w cenie małego samochodu tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze zaprojektowany zegarek,lubię te zmieniającą się fakturę na tarczy,nakładane cyfry lub indeksy oraz wąski pierscień okalający całość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-25253-0-48938000-1331838653.jpg

 

post-25253-0-76079500-1331838655.jpg

 

post-25253-0-60818200-1331838661.jpg

 

Aha, Ci którzy boją się rozmiaru niech się uspokoją- zegarek leży idealnie na nadgarstku, ma fajnie wyprofilowane uszy, choć jest grubawy i koszulowiec to to nie jest. Ja mam 17,5 cm w nadgarstku i leży jak widać na powyższych zdjęciach, czyli całkiem za***iście B) Mimo to pozostaje zegarkiem ostro kopiącym po dupsku i niepozwalającym oderwać od siebie wzroku. To naprawdę kawał sukinsyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stavros Tag rewelacyjny!!

Lechu gratulacje!!

ja mam nzdieje dzisiaj sie czymś pochwalić B) bo w końcu liczę na trzy przesyłki w tym tygodniu


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Karolu :D Z niecierpliwością czekam na to co Ty wrzucisz, bo patrząc na dotychczasowe nabytki masz gust całkiem, całkiem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie Breitling, Omega i to co tygrysy lubią najbardziej B) czyli kolejny SUBik :D

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechu- gratki, będzie co oglądać :D szczególnie, że wstyd się przyznać, ale żadnego Hamiego jeszcze nie miałem w rękach B)

 

...i to co tygrysy lubią najbardziej :) czyli kolejny SUBik :D

już zazdroszczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rychu :D Trzeba większy spot ustawić, może za tydzień się uda, bo mam świadomość że długi weekend większość spędza rodzinnie lub wyjazdowo. Rzucę jakieś info na weekendzie w wątku podstolikowym. Może i Karol się zjawi, bo w końcu blisko ma, a i co na stół ma chłopak rzucić B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki :D może w Wałbrzychu, albo w Książu w koncu tak piękne okoliczności przyrody w moich rejonach B)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po weekendzie majowym to może niekoniecznie B) bo z chłopakami robię sobie swój kawalerski wyjazd- pięciodniowy :D właśnie teraz w ten długi weekend, więc później przez najbliższy tydzień czy dwa

raczej marna szansa, że się urwę z domu wieczorkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechu- gratki, będzie co oglądać B) szczególnie, że wstyd się przyznać, ale żadnego Hamiego jeszcze nie miałem w rękach :D

 

 

Srutu tutu .....Przecież miałem na spotkaniu ( tak na tym co w połowie urwała się świadomość ) Hamiego X-winda z czerwonymi akcentami i macałeś go do woli. Oj słaba pamięć....:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, widze że jesteś nie mniej szurnięty ode mnie B)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srutu tutu .....Przecież miałem na spotkaniu ( tak na tym co w połowie urwała się świadomość ) Hamiego X-winda z czerwonymi akcentami i macałeś go do woli. Oj słaba pamięć....B)

o żesz, faktycznie :D Widzisz jak to jest- ma się swoje lata, to i pamięć nie ta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słyszałem, że do tego wszystkiego doszła niezła "dawka" i stąd amnezja B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słyszałem, że do tego wszystkiego doszła niezła "dawka" i stąd amnezja B)

eee, niemożliwe- to jakieś złośliwe języki złych ludzi musiały tą plotkę rozpowiadać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.