Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ skądże B):D :D

Dobra, żeby nie było OT, to jeszcze się tu nie chwaliłem, a w końcu i nowy nabytek i udało mi się upolować

w tamtym tygodniu:

post-27284-0-96268500-1331838709.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę obadać na żywo. Ze zdjęć Stowa zjada tą Cytrynę na śniadanie, ale kto wie jak na żywo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle, że Stowa przyszła w poprzedni poniedziałek, a Certinka we wtorek i ten jeden dzień to był jedyny dzień w którym Stowa była na ręce, reszta czasu została zdominowana na nadgarstku przez DS-3 i żaden inny nie potrafił się przez ten czas przebić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mam Rychu wrażenie, że jesteś średnio zadowolony z tej Stowy... Myle się?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jakby to powiedzieć- w złym momencie przyszła. To miało być wielkie 3-4 miesięczne oczekiwanie

i w związku z tym wielka radość, a jak przyszła DS trójka to zdominowała mi zupełnie

przyjście Stowy i tego mi trochę szkoda B)

Nauczka na przyszłość- następnym razem trzeba bardziej stopniować sobie przyjemności :D a przynajmniej próbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontuj Stowie konkretny pasior i będzie cieszyć :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki plan był od początku, ale zostawiam to jednak na później. Na razie schowałem ją głęboko do szafy i jak zaczną mi się inne zegarki nudzić, wtedy zrobimy drugą inaugurację :)

Teraz i tak mało by mnie to ucieszyło, więc niech sobie na razie spokojnie leży :)

 

 

 

edit:

 

Karol1302 fajnie jakbyś kiedyś pojawił się na którymś spotkaniu. Jeśli Michał wielokrotnie pisał, że Dosia była jednym z bardziej udanych zakupów, to chętnie bym Suba pomacał. Może to byłby dobry krok, aby zaplanować kolejny zakup :)

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doxa Sub to mój ulubiony zegarek zaraz obok Monaco oczywiście :)

 

A co z Marinemasterem?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również upieram się żeby Karol wpadł do Wrocławia, a nie cała ekipa do Wałbrzycha turlać się musiała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontuj Stowie konkretny pasior i będzie cieszyć :)

 

Też mu tak gadałem. Nie żeby ta bransoleta nie pasowała....ale pasek sprawi że uwydatni się koperta...no i zjedzie się na wadze.

Tak czy inaczej mi Stowa bardzo się podoba...dużo bardziej niż Certina hiehie. Jak będziesz chciał się pozbyć Stowy za pół ceny to ja chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doxa Sub to mój ulubiony zegarek zaraz obok Monaco oczywiście :)

 

A co z Marinemasterem?

Jedno z drugim nic nie ma wspólnego, ale MM też nie kupię bez wcześniejszego obmacania go.

A inna sprawa, że nurków od Seiko mam kilka, a Dosi żadnej :)

 

Również upieram się żeby Karol wpadł do Wrocławia, a nie cała ekipa do Wałbrzycha turlać się musiała :)

Dobrze Lechu prawisz :)

 

Ale mi się podoba ta CERTINA :)

Mi też :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również upieram się żeby Karol wpadł do Wrocławia, a nie cała ekipa do Wałbrzycha turlać się musiała :)

 

dopasujemy sie jakoś zatem :)

napiszcie tylko prosze kiedy zwyczajowo sie spotykacie, czy jest to wieczór czy poranek, czy zakrapiacie coś czy raczej przy soczku - wiele od tego zależy bo i transport i nocleg ewentualnie trzeba organizować :)

 

Karol, widze że jesteś nie mniej szurnięty ode mnie :)

 

traktuję to jako komplement :)

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopasujemy sie jakoś zatem :)

napiszcie tylko prosze kiedy zwyczajowo sie spotykacie, czy jest to wieczór czy poranek, czy zakrapiacie coś czy raczej przy soczku

Raczej wieczorem. Czy zakrapiane jest...hmmm, to zależy. Różnie bywa, ale to zawsze kwestia dogadania się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolu, spotykamy się zwykle wieczorami lub późnym popołudniem, a spożycie zależy zwykle od chęci :) Ostatnio można było przy soczku, ale wcześniejsze miało zgoła inny przebieg. Nie byłem jednak, nic nie widziałem i znam tylko z legend i opowieści :)

Na weekend wrzucę jakieś info, wybierzemy termin i miejsce jakiegoś większego spotkania. Trochę nas tu we Wrocławiu jest, ale zwykle na meetingu nie ma więcej niż 5-6 osób. Może tym razem uda się zorganizować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio można było przy soczku, ale wcześniejsze miało zgoła inny przebieg.

edit :) ostatnie dwa(w ostatni piątek też było) można było spokojnie przy soczku :) ,

a wcześniejsze utkwiło gdzieś schowane w zakamarkach mózgu, zasnute mgłą niepamięci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki uprzejmości rodzimego sprzedawcy po trzech tygodniach oczekiwania wreszcie JEST!!

post-27930-0-52937800-1331839055.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

jako że ostatnio dostałem opierdziel od Michała (nawet banowaniem groził ;) ;) ) dzisiaj jeszcze postaram się coś do galerii wrzucić

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

 

Fajny jest ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

post-30828-0-51353900-1331839168.jpg

Jeszcze raz gratulacje.

Nie mogłem się powstrzymać od zacytowania zdjęcia.

Ono mi wyłazi z monitora,bransoleta jest poza ramką ;)

I zapytam nieskromnie 105 czy 70-200 ?

Dzięki ;)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratulacje.Nie mogłem się powstrzymać od zacytowania zdjęcia.Ono mi wyłazi z monitora,bransoleta jest poza ramką ;) I zapytam nieskromnie 105 czy 70-200 ?Dzięki ;)

90mm ;)

 

male6j.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

po pierwszym dniu obcowania z nim i w nawiązaniu do wczorajszych rozmów na forum jeszcze raz napiszę.

Breitling był od zawsze firmą, którą raczej omijałem szerokim łukiem, traktując stylistykę ich zegarków jako troszeczke na wyrost, taki troche odpustowy design. Coraz bardziej jednak dojrzewałem do pewnych rzeczy i zdecydowałem sie na ten model mając jedynie wyobrażenia zbudowane na tym co widziałem w internecie i czytałem w prasie zegarkowej (czyli praktycznie w ciemno).

Efekt jakie wywołuje na żywo ten zegarek przerósł moje najśmielsze oczekiwania i kazał zweryfikować swoje patrzenie na marke Breitling. Mam wiele zegarków, jednak żaden nie rzuca sie tak w oczy jak Galactic - nie myślcie jednak, że robi to w sposób tani i nachalny bo w całym tym "rzucaniu" jest sporo klasy :) Zegarek dopracowany w najmniejszym szczególe, fenomenalnie prezentuje sie na powietrzu - gra ze swiatłem to istna magia :D

Ktoś pisał na forum o tym, że zegarek szybko stanie sie "magazynem" dla wszystkich rys i zadrapań krążących wkoło, jednak ja jestem dobrej mysli :)

Tak sobie teraz myślę i snuję plany, że ta galactica rozpocznie niespodziewaną, ale dłuższa przyjaźń z Breitlingiem :)

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol- gratulacje wielkie! Jak już wiele razy pisałem Breitlingi do mnie nie gadają...ale chyba musze ten pogląd zrewidować, bo ten jest świetny!

Jedyny jego minus to polerka na błysk- musi się nieźle palcować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.