Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna Omesia, gratulacje. Jest niewiele modeli, którym jest ładniej w bieli, a ten do nich zdecydowanie należy. To oczywiście tylko moje skromne zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko ją kupić ,jest to poszukiwany model..(średnica 41mm,ale wygląda na 44..)

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy, skromny Swiss'owy zegarek. Dodatkowo to tylko kwarc. Mr. Roamer Convex - urzekł mnie kształt i wykonanie.

DSCN7069.jpg

 

DSCN7074.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja długo chorowałem na Carrerę, a w końcu wylądowałem z Linkiem Calibre 5.

 

Gdzie można coś poczytać o tym mechaniźmie? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie to dodać. Znalazłam jakiś(nie dziadka) zegarek. Nie działa. Wygląda mi lekko badziewiaście, no ale... Tylko się nie śmiać. Nie siedzę zbytnio w zegarkach. Kolekcjonuje starocie, choć t o w dole nie wygląda mi na coś starego.

Z tyłu pisze idee und design holtzmann saarbrucken 3 ATM waterresistant made in Germany. Czy ktoś się z czymś takim spotkał ?

post-42769-0-61233600-1318086600_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest szukana Omesia :D

gratuluję

 

A poza tym, jako, że wczoraj wygrałem zawody w konkurencji "kto szybciej podejmie jedynie słuszną decyzję" - organizator zawodów Stasiu Tadla :D ,

pojawi się u mnie również ślicznotka PO.

 

Dzięki Stasiu

be0cd0a0052b54eb721d1c4.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

5a14d8df716795e941ab3f9.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna sztuka, gratuluję. Ehh, ja się chyba nie doczekam na nowy zegarek :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, jak to ktos dzis juz pisal "Dzis dzien Omegi" :D


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jak widać szybsi :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pochwaliłem się w galerii, ale pochwalę się i tutaj (to tak a propos dnia Omegi).

Też od kolegi Stanisława, choć nie bezpośrednio, najpierw zagościła na jakiś czas u kolegi S-3.

Miało być coś z jasną tarczą, skończyło się na niebieskiej. Może i dobrze, pozostało w kolekcji wolne miejsce.

 

300mu.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez cer_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wpłaciłem pieniądze za zegarek, jaki chodził za mną od dłuższego czasu, choć nie wiem, czy to raczej marka Azimuth za mną nie chodziła :)

Zegarek kupiony raczej "w ciemno" gdyż nigdy nie widziałem go na żywo i nie rozmawiałem z nikim kto byłby w jego posiadaniu. Jednak od kilku lat dość sporo czytałem o marce Azimuth, czego efektem było umieszczenie jej na pierwszych miejscach wśród moich zegarkowych pragnień :) Również kilku forumowych kolegów opisywało swoje odczucia po kontakcie z zegarkami z logo Azimuth, co nie ukrywam pozwoliło mi trochę łatwiej podejść do zakupu "w ciemno".

Zegarek, mam nadzieje, dotrze do mnie bez zbędnych opóźnień i będzie chyba pierwszym, którego opisze na forum :)

ps. może wiecie, czy aktualnie jest wśród Nas posiadacz jakiegoś z Azimuth'ów?

 

ja zdecydowałem się tego :) Xtreme-1 Sea-Hum GMT

azimuthgmt2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegareczek, myśle że śmiało mogę Ci już pogratulować, a więc gratuluję :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie prezentuje się ten Azimuth. Gratuluje. A jak to wyglada cenowo jesli można zapytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wpłaciłem pieniądze za zegarek, jaki chodził za mną od dłuższego czasu, choć nie wiem, czy to raczej marka Azimuth za mną nie chodziła :)

 

Wygląda konkretnie więc powinieneś być zadowolony :)

To chyba jakiś duży zegarek?

 

Gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda konkretnie więc powinieneś być zadowolony :)

To chyba jakiś duży zegarek?

 

Gratulacje :)

raczej spory, większy od PO Big Size :)

Bardzo ładnie prezentuje się ten Azimuth. Gratuluje. A jak to wyglada cenowo jesli można zapytać?

dystrybutorem na twoim terenie jest right time

http://www.righttime.com/rt/azimuth/azimuthwatches.htm

:) :) :) kurcze, czytam o nim cały czas w necie i nie mogę sie doczekać

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[cut]

ja zdecydowałem się tego ;) Xtreme-1 Sea-Hum GMT

Gdzie zdobyles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.