Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie o zakup nie w tym wątku Joanno!

można skasować więcej licytować nie będę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do gratulacji.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :D Potrzebowałem typowego garniturowca. Niby mam Kemmnera ale Eterna to Eterna, ostatnio zakochałem się w tej marce :D No i cena też zrobiła swoje :D

Edytowane przez stfraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, piękna jest ta Eterna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :D Potrzebowałem typowego garniturowca. Niby mam Kemmnera ale Eterna to Eterna, ostatnio zakochałem się w tej marce :D No i cena też zrobiła swoje :D

 

Tak ...tak :D Tak się zakochałeś że jechałeś po Kontiki jak po łysej kobyłce :D .....Ona Ci tych obelg nie zapomni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ...tak :D Tak się zakochałeś że jechałeś po Kontiki jak po łysej kobyłce :D .....Ona Ci tych obelg nie zapomni :D

O nie, to nie ja byłam Ewą! :D Ja się po prostu dziwiłem jak to wyszło z szyldem Eterna, bo nie wierzę, że krzywe indexy to w KonTiki norma. KonTiki i tak kupię ale wcześniej sprawdzę czy wszystko z nią ok.

 

A zresztą dlaczego swoją sprzedałeś? A potem zdaje się ten wypolerowany egzemplarz znów trafił na alle? Ha?! :D Ilu ta biedna KonTiki miała już właścicieli? I ja byłem dla niej zły? :D C'mon :D ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna Eterenka Gratuluje! I ciekawe jak bedzie prezentowac sie na reku.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby nie bylo tak, ze poczatkujacy na tym forum niczym sie nie pochwala

kupiony jakis czas temu Hamilton JazzMaster Maestro z ETA H21

zauwazylem kilku zwolennikow Hamiltona na tym forum :D

 

niestety okazalo sie, ze zdjecie mechanizmu to wyzsza szkola jazdy :D

post-42629-0-27100300-1322839405_thumb.jpg

post-42629-0-16621100-1322839429_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj ze mną...

 

Zenith Surf

 

post-30640-0-50555800-1323022466_thumb.jpg

 

PS. będą lepsze zdjęcia ;)

Edytowane przez Moosehead

Że tak wprawdzie jest obecnie, jak jest, ale nikt nie powiedział, że tak koniecznie być musiało ani że tak zawsze być musi, ten wyścig opętańczy, w którym człowiek, który sobie siądzie i się zagapi, stał się przestępcą wobec epoki swojej, bo nie powinien ani posiedzieć na przyzbie, ani się zagapiać, ani herbatkę wypić spokojnie, tylko zaraz lecieć i coś rozwijać.

Mrożek do Lema AD 1963 (sic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :) Potrzebowałem typowego garniturowca. Niby mam Kemmnera ale Eterna to Eterna, ostatnio zakochałem się w tej marce ;) No i cena też zrobiła swoje :D

 

Prawda, Eterna to Eterna, miałem Kontiki to coś o tym wiem.

Ta Twoja piękna jest, serdeczne gratulacje :)

Też się przymierzałem do tego modelu (ale z jasną tarczą) lecz w końcu kupiłem poczciwego Tissota Visodate 1967.

Ta cena właśnie...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w zasadzie to uzbierałem parę zegarkow radzieckich, a teraz wpadł mi pierwszy szwajcar, proszę o informację odnośnie jakości,lat pochodzenia.... itp, niestety mechanizmu nie dałem rady otworzyć...

p1080192ba.jpg

 

Czyżby Genta "maczał tu palce" ;)

 

 

___________________________________

 

 

To idzie do mnie:

 

eterna-soleure-automatic.jpg

 

Piękna, miałem na ręku jak kupowałem Soleure Moonphase Chronograph. Jest optycznie dość duża, mierzyłeś może przed zakupem?


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te Wasze ostatnie nabytki. Szczególnie podoba mi się Eterna, ale pozostałe też niczego sobie ;) . Do mnie niestety w tym roku Mikołaj nie przyjdzie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie Mikołaj już jedzie.

Z rózgą na opamiętanie bo z zakupami za bardzo szaleję ;)

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie Mikołaj już jedzie.

Z rózgą na opamiętanie bo z zakupami za bardzo szaleję :)

;) Jak będzie do Ciebie jechał, to pewnie (po drodze) do kilku klubowych Kolegów też wpadnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa i nawet w porsche mu nie umkniesz :);):D


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna, miałem na ręku jak kupowałem Soleure Moonphase Chronograph. Jest optycznie dość duża, mierzyłeś może przed zakupem?

Moonphase z jasną tarczą też chodzi mi po głowie ;)

 

Tej nie mierzyłem ale rzeczywiście jak przyszła to trochę się zdziwiłem, na 42mm optycznie jest duża :) Jak będę miał chwilę zrobię fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonphase z jasną tarczą też chodzi mi po głowie :lol:

 

Decyduj się zatem szybko, bo nowa Soleure nie jest już taka fajna w mojej opinii, na pewno nie tak klasyczna i purystyczna w stylu.

 

 

Tej nie mierzyłem ale rzeczywiście jak przyszła to trochę się zdziwiłem, na 42mm optycznie jest duża :( Jak będę miał chwilę zrobię fotki.

 

 

Wąski bezel i jednolita tarcza na całej powierzchni zmienia optykę w dużym stopniu. Moonphase Chrono jest jeszcze większa (lug to lug) z uwagi na dłuższe uszy i większą grubość koperty. Trzeba do niej mieć spory nadgarstek aby bardzo dobrze się ułożyła. Jak nadgarstek jest odpowiednej wielkości to zegarek gorąco Ci rekomenduję - jest piękny i dostojny. Pod mankiet koszuli IDEAŁ!


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Jestem nowy na forum a oto mój dzisiejszy nabytek ARISTO (tytanowy, automat, szafirowe szkło, 5ATM) przymierzałem się do zakupu Adriaticy a skończyło się na tym :lol:

pozdrawiam

czeniu

post-44553-0-08505700-1323292778_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyduj się zatem szybko, bo nowa Soleure nie jest już taka fajna w mojej opinii, na pewno nie tak klasyczna i purystyczna w stylu.

 

Wąski bezel i jednolita tarcza na całej powierzchni zmienia optykę w dużym stopniu. Moonphase Chrono jest jeszcze większa (lug to lug) z uwagi na dłuższe uszy i większą grubość koperty. Trzeba do niej mieć spory nadgarstek aby bardzo dobrze się ułożyła. Jak nadgarstek jest odpowiednej wielkości to zegarek gorąco Ci rekomenduję - jest piękny i dostojny. Pod mankiet koszuli IDEAŁ!

Nie kuś, nie kuś, bo mój budżet zegarkowy już i tam mocno kwiczy :lol:

 

Obiecane fota Soleure:

 

DSC_0067.JPG

Edytowane przez stfraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody92 gratulacje. A ja właśnie kupiłem Orange Monstera i już choćby nie wiadomo co, nic do kwietnia nie kupię. Nie i koniec! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kuś, nie kuś, bo mój budżet zegarkowy już i tam mocno kwiczy :)

 

Obiecane fota Soleure:

 

DSC_0067.JPG

 

 

 

 

 

Bardzo ładny klasyczny design, trafiła także w mój gust. Gratuluje nabytku.

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kuś, nie kuś, bo mój budżet zegarkowy już i tam mocno kwiczy :)

 

Obiecane fota Soleure:

 

 

 

Piękna jest! Idealna do grafitowego/czarnego garnituru :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.