Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Wlasnie dzis tez patrzylem na niego.Czy mozesz zrobic wiecej zdjec i chociaz jakis opis,wrazenia i spostrzezenia?Bardzo bym byl wdzieczny.No i gratulacje bardzo mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aksim, super jest ;) przynajmniej tak ładnie wyszedł na zdjęciu :) Przydałaby się na galeria i recenzja.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aksim, super jest :) przynajmniej tak ładnie wyszedł na zdjęciu :) Przydałaby się na galeria i recenzja.

 

 

Dzięki za pochlebne opinie dot zegarka.Jest rzeczywiście b.ładny,jest to poprzedni model B1, wyszedł właśnie jego następca z czarnym ringiem,ale to już nie to..Mnie się poprostu "new line"nie podoba i dlatego kupiłem model starszy ,który po krótkiej walce z apartem ;) nabyłem w b.atrakcyjnej cenie.Zegar zyskuje b.wiele przy kontakcie organoleptycznym,zarówno góra jak i dekiel powalają(zrobię fotki w wolnej chwili),wyświetlacz można wyłączyć dzięki temu tarcza wygląda jak analogowa.Werk to B78 breitlinga(oczywiście certyfikat cosc) z termokompensacją,który jest 20x dokładniejszy od zwykłego kwarca,obsługa b.prosta ,bateria starcza na ok 5-6 lat.Ogólne wykonanie całości perfekcyjne,jest to piąty zegarek tej firmy,który przechodzi przez moje ręce i żadnemu z nich nie mogłem pod tym względem nic zarzucić.Jedyną wadą tego modelu jest niska wodoszczelność(50m),ale w instrukcji jest napisane,że spokojnie mogę w nim pływać. Powiem szczerze dawno żaden zegarek tak mnie nie "ruszył".Wiem,że niektórzy z kolegów mogą powiedzieć" kwarc, nie warto",ale ja tak nie uważam,mam świetny zegarek,bezobsługowy,dokładny,ładny i solidny.

 

Tu spód starszego modelu,ale b podobny jest w moim

jwr7.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

A tak ładnie wyglada z wierzchu superquartz B78

 

b78j.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pochlebne opinie dot zegarka.Jest rzeczywiście b.ładny,jest to poprzedni model B1, wyszedł właśnie jego następca z czarnym ringiem,ale to już nie to..Mnie się poprostu "new line"nie podoba i dlatego kupiłem model starszy ,który po krótkiej walce z apartem :) nabyłem w b.atrakcyjnej cenie.Zegar zyskuje b.wiele przy kontakcie organoleptycznym,zarówno góra jak i dekiel powalają(zrobię fotki w wolnej chwili),wyświetlacz można wyłączyć dzięki temu tarcza wygląda jak analogowa.Werk to B78 breitlinga(oczywiście certyfikat cosc) z termokompensacją,który jest 20x dokładniejszy od zwykłego kwarca,obsługa b.prosta ,bateria starcza na ok 5-6 lat.Ogólne wykonanie całości perfekcyjne,jest to piąty zegarek tej firmy,który przechodzi przez moje ręce i żadnemu z nich nie mogłem pod tym względem nic zarzucić.Jedyną wadą tego modelu jest niska wodoszczelność(50m),ale w instrukcji jest napisane,że spokojnie mogę w nim pływać. Powiem szczerze dawno żaden zegarek tak mnie nie "ruszył".Wiem,że niektórzy z kolegów mogą powiedzieć" kwarc, nie warto",ale ja tak nie uważam,mam świetny zegarek,bezobsługowy,dokładny,ładny i solidny.

 

Tu spód starszego modelu,ale b podobny jest w moim

jwr7.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

A tak ładnie wyglada z wierzchu superquartz B78

 

b78j.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

niestamowity dekiel. generalnie za brajkami nie przepadam ale tak świetny dekiel widzę po raz pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling podaje, że przy 50m można pływać. Natomiast Oris, że można jedynie myć ręce. Skąd taka różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do gratulacji. Piękny Breitling :-)


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling podaje, że przy 50m można pływać. Natomiast Oris, że można jedynie myć ręce. Skąd taka różnica?

 

IWC ma 60m i podaje także,że można w nim pływać.Uważam ,ze bezsensem jest podawanie 5 atm wr i zastrzezenia,że zegarka nie można zamoczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę taki dekiel. W sumie szkoda że nie można przełożyć bransolety i uszu i ponosić go "na abarot".

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu krótka reklamówka identycznego modelu jaki posiadam.Dekiel nieco się różni,ale niewiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jestem nowa na forum i mam takie pytanie. Posiadam zegarek, który ma jakby dwie tarcze jedna duza co pokazuje czas a druga malutka pod nią tez pokazująca czas. zegarek to Breitling a68062 (duży) a ten tuż pod nim to breitling a57035 i chciałabym dowiedziec sie czy jest oryginalny . Posiadam zdjecia ale nie potrafię ich wstawić na forum ... prosze o pomocpost-45211-0-96347000-1324893208_thumb.jpg

post-45211-0-61902100-1324893224_thumb.jpg

post-45211-0-45083800-1324893237_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Poszukaj zegarków o tych ref'ach w necie. Zobacz indeks, który masz na bezelu. Sprawdź, czy taki patent jak 2 zegarek w bransolecie istniał w Breitlingu, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy taki patent jak 2 zegarek w bransolecie istniał w Breitlingu, itp.

Pare takich popelnili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria, Matko Nazareńska Breitling mógł coś tak azjatyckiego popełnić? To znaczy, że przyszła pora umrzeć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria, Matko Nazareńska Breitling mógł coś tak azjatyckiego popełnić? To znaczy, że przyszła pora umrzeć :/

 

A cóż to takiego wyjątkowego w tym całym Breitlingu?

Marka jakich setki tylko brzydsza...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu,mają w ofercie zegarki ładne i mniej ładne ,jak każda inna firma,pod względem wykonania rozwala większośc konkurencji.Idź do sklepu poprzymierzaj,obejrzyj-zmienisz zdanie.Mnie osobiście linia navigator i bentley się nie podoba,ale w tak bogatej ofercie można znalexć jakiegoś "knota";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jestem nowa na forum i mam takie pytanie. Posiadam zegarek, który ma jakby dwie tarcze jedna duza co pokazuje czas a druga malutka pod nią tez pokazująca czas. zegarek to Breitling a68062

Dekle o numerze taktycznym "A68062 No 1111" są masowo klepane w jakiejś chińskiej kuźni. Wystarczy wpisać tą frazę w googla, a znajdziemy milion pięćset tandetnych podróbek, wszystkie o tym samym czterojedynkowym numerze.

W rzeczywistości, model Breitlinga o referencji A68062 faktycznie istnieje, ale jest to profesjonalny model kwarcowy z podwójnym wyświetlaczem i wygląda tak ktoś z Kolegów pokazywał jedną stronę wcześniej.

 

http://donindiano.lanetcie.com/watches/breitling/b-1/


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum tak muli, że dodałem niechcący dwa posty :rolleyes:.

Edytowane przez bartaleczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy zakup już "gwiazdkowy"...W rzeczywistości tarcza jest barwy niebieskiej,ale przy sztucznym świetle zmienia kolor.Na żywo ten zegarek wygląda duużo lepiej,Zresztą jak większosć.

60125198.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Gratuluje. Bardzo fajny Breitling. To jest ta stara szkoła, mnie się bardzo podoba. Ja lubię brajtki, chociaż przyznam się, że jakoś ostatnio zaniedbałem tę znajomość :P . Przydało by się więcej złota, żeby bardziej kopał po oczach :D

P.S. Ja jednak wolę go na bransolecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek od kolegi z forum wielki 46mm Roamer Competence Diver 120640 41 25 10.Nieźle sie nosi i prezentuje na ręce.

007sal.jpg

Shot at 2012-01-04

012asr.jpg

Shot at 2012-01-04

a to porównanie do forumowego Glycine.

009gvy.jpg

Shot at 2012-01-04

Edytowane przez sleza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.